Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale cudności 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja też chcę dzidzie!!!! 🙂 🙂 🙂
Wiecie ta znajoma co Wam kiedyś pisałam że spotkałam ja w sklepie i że ma mi dać ubranka to przywiozła taki wielki wór ciuszków że masakra ale są takie śliczne że nie mogę się napatrzeć tylko nie wiem co ja z tymi ciuszkami zrobię bo na pewno nie zdążę we wszystkie Amelki ubrać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jejku,prześliczny Maluszek!!!! 🙂
Ja już nie mogę się doczekać kiedy będę mogla wziąć naszą Wiktorię na ręce..
Maż w ogóle myślał rano że będę rodzić bo takie mnie skurcze łapały..ale teraz już spokój,mała tylko bardzo się przeciąga i też mam takie wrażenie jakby główką bardzo,bardzo nisko mnie uderzała..wtedy to tylko sikam i sikam,hehe
Kurcze dziewczyny ja to już mimo tego niepokoju przed porodem to cały czas mam uśmiech na twarzy bo nie spodziewałam się że ten czas ciąży tak szybko minie 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 😆
Ja nadal w dwupaku haha 🙂 dzisiaj na 19.00 mam ktg u lekarza, bo już sam się dziwi, że nadal się kulam po odstawieniu fenerolu 🤔 po mnie to idzie się wszystkiego spodziewać 😁
Olcia: to się cieszę, któś tu zostanie, będzie raźniej 🙂
Monisia: super z Ciebie mamcia, nie obwiniaj się! trochę cierpliwści i będzie dobrze, jeszcze będziesz miała tyle pokarmu, że nie będziesz wiedziała co z nim robić 🙂!

Ja łóżeczko też mam już ładnie zrobione, pościeli w woreczku z baldachimem leża żeby się nie kurzyło, bo nie wiadomo, kiedy książę zechce się ze światem przywitać 🙂
A ja dzisiaj spałam jak zabita (no nie licząc wędrówek do wc:P) 12godzin jak nic stuknęło! 🤪
Tynka: takiemu słodziakowi to chyba wszystko się wybacza! Uroczy jest 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisiaj22 napisał(a):
A ja w koncu moge cos napisac bo net sie odmulil 😉 do szpitala najlepiej wziac 2 komplet jak bylo w naszym przypadku gdzie przy tym moim nieszczesnym rozwariu jezcze mi mowili ze dziecko duze jest nigdy nic nie wiadomo 😉 synek jest ubierany raz dziennie rano po kapieli, poki co lekarza tylko obsikal i kocyk troszeczke 😉 ubranka cale. A mam wszystko od 56 rozm i za duze 😮
ja walcze caly czas o pokarm, mlody na cycku wisi i sie jeszcze dodatkowo doje laktatorem, sutki poranione strasznie ryczalam juzdzisiaj ze nie mam pokarmu i ze zla matka jestem, ale walczymy dalej, niech boli ile musi 😉 byle byl efekt! pokarmu dalej sladowe ilosci ale mam sie nie martwic tylko zal dupkeb sciska jak maluszek sztucznosci dostaje 😞
Olcia ja mialam znieczulenie czesciowe, walczylismy o to z anastezjologiem i sie udalo, calosciowe to nic dobrego! zreszta opisze wszystko jak wrocimy.
na poranione sutki najlepsze mleczko mamy to fakt tutaj tez tak mowia, dostlam Bepanten ale go nie uzywam.

przepraszam ze wam sie w watek wtracam ale czytam was codziennie bo czekam na wiesci od aleksandry... na sms nie odpisuje wiec pewno juz po cc i myslalam ze tu ktos dal znac.. ale tez cisza...
a co do braku pokarmu ja po cesarce mialam to samo;/ pustynia i piersi poranione bo maly nie umial piersi dobrze chwycic tylko sama koncowke sutka ciagal i bolalo strasznie a mleko nie lecialo ale jak reka mocno nacisnelam to cos bylo... wiec ja zaczelam 5 razy dziennie pic herbate hipp na laktacje do tego kupilam kapturki na piersi z aventa a drugie z tommetippe i tym karmilam... on pomoagaja dziecku dobrze piers tez zlapac bo jak dziecko samo ciagnie na poczatku to tylko sam sutek bez otoczki i dlatego malo leci.. i po 5 dniach herbatki i tych nakladek udalo sie pozegnac mleko modyfikowane calkowicie... je sie moczy woda przegotowana i przykleja do piersi ... tylko po jakims czasie dobrze odstawic by dziecko sie nie przyzwyczailo... ale serdecznie wam polecam.. mi to podpowiedziala polozna w szpitalu i kolezanka z forum i pomoglo.. trzymam kciuki za laktacje Twoja no i dalej bede was podgladac bo czekamy na aloeksandre i szymka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami jasne że zaglądaj, Twoje rady są jak najbardziej dla nas przydatne i dawaj ich więcej 🙂
A co do Aleksandry to też kurcze czekamy na wieści już na pewno po cc bo miała być wczoraj ale czemu się nie odzywa ja na fejsa też wchodziłam ale tam też nic ostatni jej post jak szła do szpitala w styczniu 😞 Kurcze mam nadzieje że wszytko oki!!!
Może jej już nie męczmy smsami skoro nie odpisuje to może nie ma jak bo wiecie co ja już mam od poniedziałku dość cały czas smsy i telefony czy już urodziłam, tłumacze wszystkim że jak już dzidzi będzie to na pewno dam znać ale i tak dzwonią i piszą non stop już nawet nie odbieram czasami bo nie ma ochoty tego samego powtarzać a Kuba się tylko śmieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka sliczny synek. Ja tez juz chce mego przy sobie.
Aleksandra cos wspominala, ze jej maz ma szkolenia. To moze ona sama w tym szpitalu, a jak jest po cc to lepiej niech wszystkie sily trzyma dla Szymka, a nie pisanie smsow.
A my trzymajmy za nia kciuki.
Tez nie wiadomo co z Marta, a mama jak tam dojechala?
Agami wiecej informacji to lepiej dla nas.
Wiolagral mi sie od 3 dni dluzy jak patrze na malenstwa dziewczyn, bo bym tez juz chciala mego miec przy sobie. I tak sie nie moge doczekac, a tu ani czop nie odchodzi, nic. Jeszcze dzis mi heniu sie pojawil masakra, mimo, ze mascia smaruje. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/404/ninav.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/593/ninav.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Ninka[/url]

Moja śpiąca Królewna 🙂 póki co ładnie je i śpi, więc mam dużo czasu na ogarnięcie mieszkanka, czy inne swoje sprawy, zobaczymy czy czasem jej nie przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
Ja postanowiłam,że poród opiszę wam jak wszystkie się rozpakujecie bo żadnej z was nie chcę straszyć bo mój poród do najlżejszych nie należał no ale jak widac dałam radę...
U mnie szwów nie ściągają...Muszą się rozpuścić no ale jest lepiej...
Ja na laktację piję herbatkę z HIPP\'a taka z koprem włoskim,anyżem i kminkiem...Pokarmu mam dużo ale piję ją profilaktycznie no i małego brzucho nie boli....
Cytrusów jeść nie można tak samo jak np.truskawek bo uczulają...No i dziewczynki wcinajcie teraz czekolade bo po porodzie jest zakazana...
Ja wczoraj wszamałam żeberko ale małemu nic nie było...Dziś ugotowałam pulpety na obiad...Bartek dziś pierwszy dzień do pracy poszedł a ja coraz lepiej sobie radzę 🙂
Malutki właśnie usnął...W nocy obudził się tylko 2 razy 🙂
Chciałam was nadrobić no ale nie dam rady bo niestety ale przy maluszku jest trochę roboty...
Mój malutki dzisiaj o 15:10 kończy tydzień 🙂A robi takie cudne minki,jest kochany i taki malusi 🙂Jak na niego patrzę to humor się poprawia i banan na twarzy sie pojawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/0000002000.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4448/0000002000.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Zdjęcie małego Króliczka Bartusia, który uwielbia mleczko mamy 😆 Pozdrowienia od Kariny 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybciora piszę,bo mi się Mały budzi 🙂
Otóż zasnął przed 13stą i ja razem z nim... nie wiem czy to normalne taki sen ciagiem,aż mleko sobie odciągałam laktatorem (kurde boli gorzej niżby robił to Maluch...:unsure 🙂
Tusiekcóreczka jest super. oryginalna uroda,po Mamie 🙂 Wygląda jakby miała już z 2-3 miesiące 🙂
Malwinkanie pij tak bez powodu tych herbatek bo będziesz miała nawal pokarmu a jesli mały tyle go nie "zciąga" to nabawisz się bolesnego zapalenia piersi i czeka Cie mleko modyfikowane. Pytałam wczoraj o to położną. Ja sama piję bardzo sporadycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie mialam się pytać jak tam wasze chęci na igraszki?
Bo ja mam ogromne ale się wstrzymuję bo jeszczę nie chcę rodzić chociaż z tydzień a później niech się dzieje co chce 🙂
Aleksandra coś długo się nie odzywa.
Marta to samo.
no i Adrian mógłby dać znać czy ma już swoją córcię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...