Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monisia u mnie też robią to ukłucie w piętkę i badają pod kątem tych chorób....
Ja położną miałam w poniedziałek 🙂
Teraz czekam aż przyjdzie do mnie w następnym tygodniu,a w kolejny weekend mam zamiar jechać do rodziców...
U mnie w szpitalu opieka też ok,kiedy chciałam wyjść na wizytę lub sie wykąpać to od razu małego zabierały 🙂Noce też bez dzieciaczka także luksus...Dodatkowo codziennie wizyta pediatry i badanie małego przy mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Monia to co piszesz o opiece to normalnie poezja 😆.
Mój mąż dziś był wybrać położną to kobietka mówi: Przed porodem nie ma potrzeby się spotykać a gdy żona urodzi proszę o telefon, wtedy się spotkamy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia Aziz przecudny 🙂 No tak rodzinka na pewno na Skype czeka na nowego członka rodziny, ale Wam fajowo że już w domku!!!!
Agneses 1978 ale niespodzianka kolejna dziewczynka jest z nami i jest prześliczna 🙂 🙂 🙂
Aleksandra wielkie gratulacje czekamy na ciebie i relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja nie mogę ale u Was full wypas w tym szpitalu i z tymi położnymi u nas można o czymś takim zapomnieć!!! A to nie musisz mieć diety po cc???? u nas na trzeci dzień dają dopiero kleik a ty owoce???? ja chce do Holandii!!!!!!! jadę do szwagra 🙂 🙂 🙂
Adrian przekaż Kamili od nas duuużo pozytywnej energii i siły bo na pewno się jej teraz przyda. Dużo wytrwałości dla Was trzymajcie się cieplutko i dzięki za informacje na bieżąco!!!!
Aleksandra Szymon jest prześliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaa zapomniałam jeszcze Konefka śliczna lala, tylko pozazdrościć talentu 🙂
A ja wyprałam te ciuszki co dostałam i jest tego w cholerę chyba poproszę jutro siostrę o pomoc w prasowaniu bo sama raczej nie dam rady tyle na stojąco a na siedząco jakoś nie umiem :/
A teraz sobie oglądam moja kochaną Barcelonke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz normalnie cisza na tym naszym forum 😮 wsyztskie zajete na maxa! wlasnie Azuniek spi, doarmiony niestety mleczkiem- ja malemu cyca tatus strzykawke wiec podzial rol po rowno, jak widze z jakim zapalem je te sztuczne mleczko to lzy same plyna do oczu no ale coz. Bedzie dobrze, dalej walcze a cyckijuz powoli zaczynaja puchnac 😉 przynajmniej Synek spi spokojnie bite 3 godz.
Agami dziekuje za dobre rady odnosnie laktacji, tez licze za za 3 dni juz bedzie PO.
tak sobie mysle ze mnie ominely telefony typu: JESZCZE Z BRZUCHEM? KIEDY RODZISZ?? JESZCZE SIE TURLASZ??
mam mnie tylko molestowala, i powtarzala ze daje mi czas do 6 lutego. wiec wykrakala. a ja bylam pewna ze przenosze. nawet bardziej niz pewna.
Dobranoc Grubaski 🙂
Konefka a Ty to masz talenta i zapal do szycia ! Corcia bedzie miala cudna kolekcje zabawek !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie Adrian- musze napisac ze Kamila powinna dostac Nobla w czekaniu. Ja bym chyba padla po ktorejs z kolei oxy albo pozabijala tam wszystkich naokolo. Pojebalo ich (sory). Mam nadzieje ze sie to szybko skonczy!
Tutaj po cesrace juz we wtorek moglam jesc po trochu, tyle zeby cieplych posilkow nie ruszac. A dzisiaj na chlebku tez ale owoce dodatkowo, ale zjadlam kilka plasterkow kiwi i 4 kawaleczki pomaranczy. Wiec szalenstwa nie robie, bo by mi brzuch pekl. A co do nie jedzenia 2 dni- spoko da sie wytrzymac i z glodu nie umrzec bo sie glodu nie czuje przy kroplowce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia kurcze kiwi, pomarańcze ja nie mogę u nas by Cię zlinczowali za to 🙂 🙂 Ale to dobry znak że jak ty jesz i żyjesz to ja jak wyjde do domu tez będę mogła a co 🙂
Monia a ile musiałaś leżeć na płasko po cc???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no no dziewczynki, widzę, że już powoli wszystkie się rozpakowują 🙂 jeszcze troszkę i my marcóweczki nie będziemy już w dwupakach 🙂
Serdecznie gratuluję Maluszków, wszystkie są prześliczne i cudowne, u Was dominują chłopcy, a u nas dziewczynki 🙂
Dobrych i przespanych nocek 🙂
Marcóweczka Kasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuśki śpicie?
Ja znowu nie mogę 😞 Przed snem wzięłam pierwszą globulkę na tego paciorkowca, masakra, ledwie ją włożyłam (głęboko!!) to nim majty wsunęłam na tyłek już połowa wypłynęła! tak się szybko topi dziadostwo... w nocy cały czas to nieprzyjemne uczucie 😞 Po drugiej pobudce do wc nie chce mi się już kłaść, krocze rwie.. mam wrażenie że w nocy z tym jest najgorzej i jeszcze mam mdłości 😞 Nie wiem już co ze sobą zrobić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka nie wiesz co zrobic? URODZIC :P meza w obroty, male bara bara i dluuugi spacer- dziala 🤪
ja swojego chlopa zachwalilam, wymiekl mi po tych kilku dniach mestwa i wytrwalosci. Azuniek dal nam czadu, od 1.30 cyc, potem jeszcze mleko ekstra, i jak polegl przed 4 tak po 4 jeszcze raz sie obudzil i od nowa, tyle tylko ze bez dodatkowego mleka. Ale chyba moj blad bo za dlugo bez jedzenia spal a moglam go obudzic. Wytrzymal od 21 do 1.30 wiec po prostu chyba byl za bardzo wyglodnialy. No a ze maz chory, to sie po tej 4 wyniosldo drugiego pokoju. Wybaczam mu.
Dziewczyny Mamusie czy Wasze malenstwa maja zimne buziulki i raczki a karczek cieplutki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no powiem szczerze ze ledwo sie riuszam Ale zle nie jest 😉 jak Synek dostal histerii to zapomnialam o bolu i go nie czulam robilam wszystko na tip top. Szczerze to wiadomo ze lepiej SN rodzic ale cesarka wcale nie jest taka az bardzo nie do przezycia 😉
najgorsza rzecz teraz jaka przezywam to jak Azuniek placze a ja nie wiem co mu jest 😞
pierwsza nocka dzisiaj a ja w panike wlasnie wpadlam. dobrze ze przy cycu sie uspokaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tego jak się poród rozpocznie, czy m. będzie w domu czy będę musiała dzwonić po ludziach żeby ktoś ze mną jechał (niby mam teściów blisko ale to nie to samo co m.) Czy zdążę dojechać żeby w razie czego zdążyli dożylnie podać ten antybiotyk (przez paciorkowca) a to podobno 4h przed porodem ma być podane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ja tez niespie od 1 h, ale myslalam, ze tu nikogo nie ma i nie wchodzilam.
Monisia synek przeuroczy, sliczny. Wlasnie pocztki sa ciezki z maluchem, bo troche minie zanim zrozumiesz o co mu chodzi i dlaczego placze. A z ta opieka tych babeczek masz super, posprzataja, zakupy zrobia, szok. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Adrian musicie byc dzielni, rzeczywidscie Kamile dlugo mecza. Trzymam za Was kciuki.
Snakerka ja tez sie boje, bo ja tu sama. Maz w pracy. Na szczescie, ze ma do domu 8 km potem do szpitala tylko 15 km, to mysle, ze zdazymy. 🙃 🙃 Ja mego m pomecze w weekend. 🙃 🙃
Mi siostra tez mowila, ze nie ma ograniczen co do cytrusow. W Danii tez polozne i pediatra mowi, ze mozna jesc wszystkie owoce.
Konefka ale ty zdolna kobietka jestes. Dobrze, ze nie mam corki nie bede musiala jej szyc ciuszkow dla lalek, jak to robila moja mama. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese no widzisz mogłaś od razu na brzuszek wejść 🙂 Byłoby nam raźniej 🙂 Mój m. jak wstaje o 6 teraz z pieskiem i mnie widzi przed kompem pyta od której nie śpię, odpowiadam ze od 3:30 a on, że to już standard... 🤨 Masakra...
Ehhh też zapomniałam Konefkę pochwalić za cudne dzieło !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka zdazysz dojechac na pewno 😉 w sumie to dojedziesz jakos a nawet przeciez taxi mozna wziac 😉 my do szpitala taxowka jechalismy, ja okrakiem na tylnym siedzeniu, ze skorczami co 2-3 min 🤪 widok musial byc bezcenny 😁 😁 😁a maz da rade sie zerwac z pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie by dał radę, ale autobusem to też mu trochę zajmie powrót do domu.. Ehh dam radę jakoś.. Tylko boję się tego, że mnie chwyci jak On będzie na nocce 🤨
Jutro mam wizytę u gin. - zobaczy co tam słychać na dole i zrobi usg, ciekawa jestem, jak jest Synek ułożony bo coś mi się wydaje, że zmienił pozycję.. od kilku dni czuję się jakbym miała pod piersiami przyczepiony ciężki kamień 🙂 Tak wysoko w brzuszku go czuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...