Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no nie wierze 😮 tylko Konefka na zastepczej strazy nocnej zmiany ??? Ewa zycze Ci zebys ze szpitala wrocila z Hania!!!!!!!!!!! i to szybko!
Snakerka a Ty moze nam rodzisz ze sie nie odzywasz. Agnes moze Ty tez? a czemu w ogole twierdzisz ze zostanisz do marca?

pomoc byla i przynajmniej sie zdrzemnelam 🙂 maja byc jeszcze 4 dni conajmniej. Nie spodobalo mi sie dzisiaj to ze zostalam sama z uczennica na 5 godz. A zgodzilam sie tylko na nia pod warunkiem ze bedzie CALY CZAS z doswiadczona babka ktora ja uczy. Okazzalo sie inaczej. ZAdzwonilam i powiedzialam ze nie bede krolikiem dosw i mmoj Synek tym bardziej. Tak wiec dzisiaj ma przyjsc nowa Pani juz bez uczennicy.
Mamuski czy Wasze skarby tedz tak kimaja przy cycu? moj Azuniek bierze kilka lykow i zawiecha i tak non stop. nie ma ciagu ssania, nie wiem czy jest leniuszkiem czy to tak ma wygladac?
Ta babka mowwi ze to norma ale ja sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście po 5 zasnełam. Teraz będę się szykowała do wyjazdu. Zimno u nas -18.
Monia jak synek zasypia przy cycu to delikatnie go wybudzaj głaszcząc np po policzku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnese napisał(a):
Dobre panie do pomocy, ja tez takie chce. 😁 😁
Ciekawe jak innicone, czy juz urodzila?

snakerka napisał(a):
Adrian nic nie pisał więc nie wiadomo... może jutro da znać...


Witam,
dzisiaj kroplowka nr.3 i zarazem ostatnia bo wiecej w Miedzylesiu nie daja, dalej to nie wiem dopiero po kroplowce jak przebada Kamile to bede wiedzial na 100% 😞 ,ale mozliwe ze ten cewnik czy jak to tam sie zwie z "balonem" beda pompowac , tylko nie wiem czy dzis czy w poniedzialek, naprawde sam nie wiem Dziewczyny 😞 jak bede wiedzial to na pewno dam znac przy chwili czasu, ale wiem ze moja matka juz ma sama dosc gorzej sie stresuje i boi niz ja i jak nic do poniedzialku nie wymysla to ma tam wparowac i zrobic im za przeproszeniem rozpierdol, bo mame Kamili to szczerze malo co obchodzi :/
Pozdrawiam, Adrian

PS.KONEFKA, Kamila z tego samego powodu zostala w szpitalu i tak lezy od 28osmego lutego, a przez to ze w szpitalu goraco, suche powietrze to pila po 6 litrow dziennie wody i automatycznei liczba wod plodowych sie zwiekszyla i jest wsio ok, malowodzie jest od 5 cm w niz, takze nie martw sie na zapas tylko pij duuuuuuuzooo! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany Adrian masakra... strasznie się to ciągnie, biedna Kamila 😞
Ale tyle dobrze, że jest pod stałą obserwacją i jakby coś się zaczęło ma od razu przy sobie lekarzy. Dbaj o nią, gazetki jej noś żeby miała co tam robić bo pewnie z nudów po ścianach można chodzić 🤔 Dobrze, że ma takiego troskliwego faceta przy sobie!! Bądźcie dzielni - mocnoooo za Was trzymamy kciuki, żeby mała księżniczka - Adusia - w końcu zechciała wyjść 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powodzenia 🙂 Pozdrowienia odemnie i Kamili dla wszystkich brzuchatek i mamusiek :P

po obchodzie lekarze stwierdzili ze na ten "balonik" sie nie nadaje, wiec moze bedzie miala cc jak dzis ta kroplowka nic nie da :/ taka mam cicha nadzieje , bo z tych nerwow i stresu to nic przelknac nawet nie mgoe bo mi sie automatycznei zolad zaciska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka trzymamy kciuki. 🙂 🙂 🙂
Adrian badz dzielny dla twoich dziewczyn. Moim zdaniem lekarze wiedza co robia. Wiadomo juz tak dlugo jest w szpitalu, ze nerwy puszczaja. Ale final bedzie najlepszy.
Monisia ja nie mam zadnych boli, nicmi nie jest, czop nie odchodzi. Wiec sobie tak mysle, ze synek nie ma checi w lutym sie rodzic. Juz mi nawet pisza smsy czy Riccardo dalej przepuszcza w kolejce? 🥴 🥴
Tez mialam super noc przespana tylko 3 wizyty w wc. U nas dzis bardzo zimno -5. 🙂 🙂
Ciekawe czy Marta do nas sie odezwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z Kamila kupilismy Huggisy takie z wycieciem na pepek male opakowanie do szpitala ( w domu jeszcze mam duze wrazie czego to jej dowioze jak zabraknie) - 27 sztuk kosztuja w granicy 15/17zl, nazwa dokladna Huggies newborn cyferka jeden 2-5kg :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!!
A ja znów nie mogłam spać nie wiem czy to ta pełnia czy już się denerwuję niedzielą 😞 niby nie wstaje bo mi się do WC nie chce ale lezę i tłukę się i męża budzę przy okazji no ale co poradzić niech on tez się przyzwyczaja do niespania 🙂
Adrian i Kamila trzymam dalej kciuki za Was żeby już wreszcie dzisiaj był finał, albo niech Tusk abdykuje 🙂 🙂 🙂
Konefka powodzenia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...