Skocz do zawartości

Fotki naszych kruszunek:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brzuszki super macie, co jeden to ładniejszy. I każdy trochę inny 😉
zgadzam się, że nasza galeria jest super
skoreczka bardzo wyraźna fotka z USG, śliczna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, tak oglądam Wasze brzuszki i mój jest jeszcze praktycznie niewidoczny 🤨
18-stego idę na wizytę,będzie to 16 tydz. ,ciekawa jestem czy dowiem sie co to za fasolka się tam ukrywa 🙂. A Wy wiecie juz jaka płeć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia zdjęcia wyszły wyrazne, mimo 2d bo maluszek jest rozleniuszkowany i na spokkojnie mozna go zbadać i obejrzeć. Pani doktor próbowała go obudzic to sie tylko przeciagnął i pokazał język.

A ja bym chciała zeby juz wszystkie nasze mamusie pokazały brzusie...czekamy na Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31072010 napisał(a):
witam, tak oglądam Wasze brzuszki i mój jest jeszcze praktycznie niewidoczny 🤨
18-stego idę na wizytę,będzie to 16 tydz. ,ciekawa jestem czy dowiem sie co to za fasolka się tam ukrywa 🙂. A Wy wiecie juz jaka płeć?


Witam na forum
mój też jest prawie niewidoczny. choć już troszkę większy niż na fotce, która wstawiła. Płci nie znam, na razie wiedzą dziewczyny, które synów mają mieć-bo susiaki odstają. 😉
Napisz więcej postów i jak przekroczysz 20 to też będziesz mogła fotkę wrzucić. Bardzo bym chciała Twój brzuszek zobaczyć, w końcu może u kogoś też będzie mało widoczny 😆.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah, edytowałam w nieskonczoność ten jeden post i koniec końców udało mi się jedynie zamieścić linki do imageshacka... lepsze to niż nic 🙂

Przez to zapomniałam napisać, że: macie fajne zdjęcia z usg 🙂 i fajowe dzieciaczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia a wracając do Ciebie to po twoich zdjęciach wnioskuję ze Ty masz jakieś 17 lat, takie młode i drobne ciałko ehhh A ty nam tu piszesz ze masz już duże dziecko. Pijesz chyba eliksir młodości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Nikusia a wracając do Ciebie to po twoich zdjęciach wnioskuję ze Ty masz jakieś 17 lat, takie młode i drobne ciałko ehhh A ty nam tu piszesz ze masz już duże dziecko. Pijesz chyba eliksir młodości.

Dziękuję, mam 32 lata, ale wyglądam bardzo młodo. Zawsze wyglądałam młodziej niż w rzeczywistości, chyba dostałam takie geny. Są tego plusy i minusy- Jak byłam w ciąży z synem to uchodziłam za nastoletnią matkę, a ludzie potrafili być bardzo wredni. (miałam 24lata). Często zdarza mi się, że ludzie z góry uważają, że jestem bardzo młoda i nie traktują mnie z szacunkiem.

Teraz się z tego cieszę, szczególnie jak na wczasach jak płaciliśmy to facet policzył męża i koleżankę jako dorosłych a mnie jako nastolatkę i dzieci jako dzieciaki. Myślałam, że padnę 😁 😁 😁. Zaraz sprostowaliśmy pomyłkę, bo potem by facet mnie z mężem za rękę widział to by pomyślał, że jakaś patologia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ciesz się ze tak młodo wygladasz! Ja zawsze też wygladałam młodziej niż rowieśnicy i kolezanki mi dokuczały. Mówiły: teraz tak młodo wygladasz to szybko sie zestarzejesz. Było mi przykro, ale jakoś nie dostałam nagle miliona zmarszczek i siwych włosów.
Tak trzymaj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wygląda na to Mamuśie,że my wszystkie jakieś mocno dziewczęce jesteśmy 🙂 Mnie też średnio poważnie ludzie traktją bo uważają za no maksymalnie studentkę :0 Ostatni tak mi pani bilet w kiosku próbował sprzedać 🙂 A jak jakiś czas temu chciałam kupić papierosy to pan poprosił mnie o dowód przy czym zupełnie nie zrozumiałam o co mu chodzi więc się spytałam ' ale dowód na co????' 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta napisał(a):
Wygląda na to Mamuśie,że my wszystkie jakieś mocno dziewczęce jesteśmy 🙂 Mnie też średnio poważnie ludzie traktją bo uważają za no maksymalnie studentkę :0 Ostatni tak mi pani bilet w kiosku próbował sprzedać 🙂 A jak jakiś czas temu chciałam kupić papierosy to pan poprosił mnie o dowód przy czym zupełnie nie zrozumiałam o co mu chodzi więc się spytałam ' ale dowód na co????' 🙃


ale się ubawiłam z tym dowodem 😉, ale mi się też często takie historie zdarzają. Najczęściej ktoś puka do drzwi, idę otworzyć a tam pytanie "czy są rodzice?" 😆 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia nie mogę 😁 odpowiadasz im, że "nie, nie ma?" 😉 takie historie jak Magditta u mnie też w normie 😉 no, i mało kto wierzy mi, że jestem mężatką - zwłaszcza w UK, bo obrączka na prawej ręce. Z uporem maniaka wpisują mnie w rubryczkę "Miss", nawet kiedy zaznaczam, że jestem "Mrs.". Cóż, taki urok tego kraju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mra jak to jacyś sprzedawcy pukają do drzwi to pewnie, że odpowiadam, że nie ma 😁 😁 😁
na początku mnie to zawstydzało a teraz śmieję się z tego, jak to coś ważnego to oczywiście mówię, że to ja jestem gospodynią i wtedy najczęściej mnie przepraszają. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mra_ napisał(a):
Nikusia to Ty w ciąży na tym zdjęciu jesteś? 😉


tak, z moim mężem. Uprzedzam, że ta fotka ma 8 lat, 😉 byłam wtedy z synkiem w 9 miesiącu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...