Skocz do zawartości

Fotki naszych kruszunek:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Monika i Dziewczyny, jak będziecie kupowały dla sobie śpioszki, pajacyki itd to warto popatrzyć, żeby były w kroku zapinane. Przewijając dziecko rozbierasz tylko spód a jeśli tego nie ma musisz całość ściągać.
Widać to po tych moich ostatnich ubranka. Body i rozpinane śpioszki dostałam od cioci a te nie rozpinane od kuzynki, które jeszcze nie ma dzieci. 😁 😁 😁
Jak kupowałam dla pierwszego dziecka to też o tym nie wiedziałam 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny ja to jestem jednak "inna" 😉 Mimo ze moj synek miał wiekszość spioszków z napami od spodu to ja zawsze odpinałam od góry, tak mi jakos lepiej 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka może maluch się nie buntował? Bo mój na początku to się darł jakbym go ze skóry obdzierała. 😁 😁 😁
Dobre też są body z zakładkami przy szyi, lub na napy. Łatwej się ubiera. Bo główka jest spora a dzieci nie lubią ubierania. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba najbardziej tego przebierania boję 🤢 że nie włożę rączki w ubranko albo będę się męczyć z włożeniem nóżek 🙃 🙃 🙃 podejrzewam, że po kilku dniach się wprawię 😉 nie pamiętam przebierania lalek 😉

Nikusia to małe body jak kimono wygląda, absolutne love! I te kurczoki na tym trzecim ubranku, o jaaaa! Jak będzie chłopiec - nie fotografuj go w tym wdzianku, to go nie zapamięta i nie będzie mieć pretensji 😉 mój brat też miał być dziewczynką, na 95% (to było w 93 roku... sprzęt usg chyba był słaby 😉 ) i... spał w różowych pajacykach sprezentowanych przez koleżanki mamy 😁 młody do teraz o tym nie wie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia mój mały był rzeczywiście grzeczny jako niemowlę, jednak szybciej szło mi nałożenie całych śpioszków i zapiecie dwóch zapięć niz kilku pod spodem 🙃

A mi się sprawdziły śpioszki typu bombka. Pod nie zakładałam pół śpioszki. Znajdę zdj to dodam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja miałam kilka takich szerokich śpiochów, ale jakoś ich nie używałam, bo mały mi się w nich gubił. Nie wpadłam na to, żeby pod spód półśpiochy włożyć 😁 😁 😁 Śliczna fotka 😉
Mra szybko się wprawisz w ubieraniu, pomyśl że robisz to kilka lub kilkanaście razy na dobę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka, ale super fotki. Ta druga gdzie patrzysz w obiektyw jest rewelacyjna.
Nasuwa mi się pytanie czy tylko ja mam problem z wypryskami? Bo co jedna z Was ma ładniejszą buzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne zdjęcia Skóreczko 🙂

Nikusia mnie się trafiają jakieś tam wypryski, mniej na twarzy, częściej na dekolcie o.O Ale jest tego mniej, niż w 1 trymestrze, kiedy miałam twarz usianą jak nastolatka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira super są, ale zupełnie inne niż ja mam po synku 😁.
tyle lat temu troszkę inaczej się dzieci ubierało, zobaczycie jak dodam fotki 😁 😁
No i mój syn jest z lata 🙂
Dodaj też fotkę swojego brzuszka, pisałaś, że mąż Cię fotografuje co tydzień 😜
Jak znajdę kogoś kto mnie pstryknie to też dodam 🙂a jak nie znajdę to spróbuję sama sobie zrobić 😁 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira dzięki 😁 fajniutki brzusio. 😉
Ja porobiłam zdjęcia, ale tak mi fatalnie net chodzi, że nie chcą się załadować. Muszę pojedynczo spróbować. Myślę, że zaraz będą. Brzuszek też pstrykłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...