Skocz do zawartości

Fotki naszych kruszunek:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
heheh to jak sie chwalicie brzuszkami w poprzednich ciązach to i ja sie pochwale 😉 pierwsze zdjecie to 1 lipiec -czyli 2 miesiace przed porodem a drógie zdjecie to 26 lipiec czyli 26 dni pózniej zobaczcie jak przez te trzy miesiące mi brzuszek wywaliło 😉
http://imageshack.us/photo/my-images/825/p6290002.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

teraz widzę, że faktycznie trochę urósł, ale to też może dlatego że siedzisz.
Dodam jeszcze, w ciąży wyglądałaś kwitnąco 😉

a synuś słodki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe mąz wczoraj stwierdził ze bedzie drugi chłopak 😉 bo sie koledzy zaczekli za mna ogladac 😉 no oczywiscie chyba kazda kobieta która nie ma dolegliwosci ciazowych musi wygladac kwitnaco a w pierwszej ciązy to ja naprawde gdyby nie ruchy dziecka i rosnacy brzuszek to nie wiedziała bym ze w ciązy jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta napisał(a):
Monika1985 jeszcze chwila i gwarantuje Ci, że Twoja dla Ciebie będzie naj naj naj na całym świecie 😁 Musimy być cierpliwe 😁

zgadzam się z magittą, dodam jeszcze, że moje zdjęcie ma prawie 8 lat a teraz ciężko nazwać mojego syna ślicznym maluchem 😁 🙃 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutkie, 😉
chciałabym coś podobnego tylko w żółtym kolorze, chyba że będę miała córkę to może wtedy zmienię zdanie i pomyślę o różowym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuisia podam ci link, bo to z allegro i mozesz produkty od tej pani poogladac
http://allegro.pl/poduszka-do-wozka-falbanki-wzory-producent-i1695761574.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka podobaja mi się wzory 28, 25, 22, 18 i nie wiem czy może nie różowe. Ciekawe czy na USG połówkowym poznam płeć, bo już bym coś pokupowała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ta rodzina misiów na niebieskim tle jest fajna. Będę zamawiać u tej babeczki rożek ma w porównaniu z cenami w sklepach są tanie i coś jeszcze 😉 Tylko zastanawiam się nad wzorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałam rożek dla Kuby to kupiłam biały i był od razu na chrzciny. Nie wiem czy teraz też tak nie zrobię, tylko kwestia kiedy go/ją będziemy chrzcić. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce taki na co dzień, mam jeden, żółty w owieczki, ale jest sprany bo go spożytkowałam na maxa. A na chrzciny mikołaj był taki duży ze do rożka sie nie zmieścił, miał 7 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my chrzciliśmy jak miał 3 tygodnie, bo chrzestny wyjeżdżał za granicę. To do rożka jeszcze wchodził, ale teraz jeszcze nie wiem kto będzie chrzestnym, już o terminie nie wspomnę, ale na pewno nie tak super szybko. Raczej poczekamy, aż będzie cieplej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...