Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja kolezanka ma taka tesciowa ze jak przyszla w pierwsze odwiedziny do wnuczka to nie dosc ze najarana fajkami az smierdzialo od niej z kilometra to jeszcze trzymala go tak ze az szok głowka była nizej od dupki, kolezanka jej mowi zeby wyzej podniosła a ona nic i jeszcze do tego małego kajtus kajtus on jes filip a nie kajtus... ale jej sie to imie nie podoba wiec bedzie mowila kajtus, a kolezanka jej powiedziała ze kajtus to moze byc pies a nie jej synek zabrala dziecko i poszła do drugiego pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... myśla że jak juz dziecko jakim cudem udało im sie wychowac to są najmądrzejsze.
Moja to ostatnio wypaliła z tekste po co ja ciuszki piorę wszystkie przeciez one nowe są. I wytłumacz tu. Starego psa nowych sztuczek nie nauczysz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja moim rodzicom bez obawy zostawię szkraba, ale teściom chyba będę się bała, jak widzę jak opiekuję się wnukiem 2,5 letnim to mnie przerażenie bierze, na nic mu nie pozwalają, krzyczą w sensie "uwazaj !!!!!!!!!!!!!" dziwne rzezcy dają mu do jedzenia, straszą bobokami i żadnej czułości nie widzę w nich. Może to się zmieni jak młoda będzie, postawie zasady, a Michał napewno będzie za mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi no to brawo dla kolezanki 🙂 ja nie mam co sie obawiac bo moja tesciowka jest na biezaco z dziecmi i potrafi sie nimi zajac, nie pali wiec luz, ja tylko obawiam sie jak ona bedzie sie madrowala i caly czas zwracala uwage to rob tak uwazaj trzymaj uwazaj popraw uwazaj ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech idzie zrobic porządek w swoich szmateksach. Przy tej ilości co ma to sama lumpa może otworzyć. A mi każe w naszym małym pokoju upychać wszystko. Jak ona ma w pokoju wszystkim nasrane to inni tez mogą. Ja pier..le.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój ulubiony temat TEŚCIOWE 😁 Niech mi tylko moja mietła próg domu przekroczy, to się nawet nie zorientuje kiedy z niego wyleci z hukiem 🙂 Ciocie dobra rada są de best i też uwielbiam pytania w stylu, kiedy rodzę, czy się boję, co będzie, najlepsze jest to że cały czas te same osoby pytają :P
Co do piżamasów, to ja kupowałam koszule Vienietta Secret i staniki od tego użytkownika: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4645222, a teraz domówiłam od tego, ale jeszcze nie przyszło więc się nie wypowiadam: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9505068
Asieńka te pypciole to włókniaki czy jakoś tam, mi wyskoczyły na szyi i pod pachami, powinny zniknąć, chociaż moja mama ostatnio wspaniałomyślnie mnie poinformowała, że jej nie zniknęły- nie wiem, może ma jakieś na dupie, bo ich nie widzę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia to moja teściowa inaczej by robiła...najchętniej to zrobic z dziecka pokrakę i wszystko robić za nie dać paczkę chipsów i coca colę. A o mądrowaniu się nie wspomnę ale ja tylko czekam jak jej w końcu będę mogła wypalić tekst typu "wychowała mama już swoje dziecko to teraz niech da szanse innym i da się wykazać".

Idę ogarnąć moje M1 bo jeszcze wyrka nie pościeliłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moi rodzice na szczęście się nie wtrącają, ale na pomoc mamy mogę liczyć, bo powiedziała, że chętnie pomoże, a jak mała skończy roczek, to będę mogła śmiało zostawiać ją na dłużej 😁
Co do teściowej, to mogę sobie gdybać jak by się zachowywała, bazując na wcześniejszych doświadczeniach z tą Panią i sądzę, że byłby to typ cioci dobra rada, nie tyle sugerująca, co wręcz narzucająca swoje zasady- jestem skłonna pokusić się o stwierdzenie, że to taki typ teściowej Ilony o zwiększonej sile rażenia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć. Tatuśko jeszcze sam z siebie nic nie kupił. Ale w sumie rozumiem. Ja ciągle coś dostarczam to wystarczy 😉
Ostatno załapałam sie na wyprzedaż. Wszystkie ciuszki nowótkie były po 5 zł a bodziaki po 3. Kupiłam pizamkę dwa spiochy, ze 3 bodziaki pajacyka, bluzeczkę. Wydałam razem mało kaski chyba ze 34 zł a normalnie to tyle za sam pajacyk mozna zapłacic. Uwielbiam okazje. Zawsze cos kupie wtedy i nie moge sie powstrzymać. W szczególności jak jestem sama. Ale moge zwalic na babcie bo to ona mi o tych łaszkach powiedziała. Dorwałam jeszcze na szmatkach ogrodniczki tez za piataka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ale jeszcze jednym tekstem wam rzucę, a propos byłych panienek i teściów

jak dowiedzieli się że będzie córka to ochrzcili ją od razu Oliwka, bo tak pierwsza synowa chciała nazwać córkę, tylko że urodziła syna 🙂 a my powiedzielismy że będzie Maja, załamani byli, bo Maja to pierwsza dziewczyna Michała i to w dodatku sąsiadka, do tej pory pytają się czy napewno jesteśmy zdecydowani na to imie, hehe tępe chuje jak to mówi kapitam bomba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to bardzo tępe. Jakby imię zależało od tego czy lubimy kogoś kto je nosi to moje chyba byłoby bezimienne. Zawsze sie ktos znajdzie o takim imieniu kto zajdzie za skóre.
Tłumaczenie jak krowie na rowie nawet czasami nie pomaga. Na Michała tez mi nosem krecili. Niech spadają na palmy banany prostowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia ona z tyłu ma takie kawalki taśmy dwustronnej i sie przykleja na sciane i sie czysci zmoczona szmatka
ale ja sie troche boje ze on tak teraz sie zaangazował w to cale szykowanie a potem moze mu sie odwidziec bedzie wychodzil z domu i zostawial mnie ze wszystkim samą...boje sie ze bedzie uciekal od problemow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...