Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskra mi to śnią się erotyki..tylko nie z mężem, a kolegą z przeszłości. Najzabawniejsze jest to, że w tych snach już jestem w ciąży ☺️

wczoraj o 21 kurier dostarczył mi paczkę z pościelą..jak upiorę poszewki to zamieszczę fotki 🤪

Miłego dnia 🙂
u mnie póki co świeci słonko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapciu Ty też się już sypiesz?? Wow 🤪 no to rodzimy Dziewuszki rodzimy 🙂 a niedawno się tutaj zapisałyśmy 🙂 matko znów jestem podniecona do granic możliwości 🙂 chyba zaraz sama zacznę rodzić 😉 ale znając mojego pecha będę ostatnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia mojemu Tacie na ból głowy pomagają ziemniaki...ja też tą sztuczke próbowałam i nie wiem czy sobie wmówiłam i głowa przestała boleć czy jednak naprawdę pomagają. Umyj surowego ziemniaczka i pokrój w grube plastry ułóż sobie na czole i zawiąż szalikiem lub czymś długim by się trzymały tak na tej główce. Mam nadzieje że pomoże.

Aaaa....zdradzę Wam jeszcze jeden sekret ziemniaka 🙂 po imprezie jak jesteście zmęczone i są wory pod oczami lub w ogóle macie zmęczone oczy to połóżcie sobie zimny plasterek ziemniaka na ślipkach i tak leżcie z 10 minut buźka będzie wyglądała na mega wypoczętą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie się bawicie na szkole rodzenia 🙂

Po tych zdjęciach dalej popieram takie magiczne zdanie że Mężczyźni nigdy nie dorastają 🙂


Chcę mieć sztuczne rzęsy...coś mnie na nie wzięło ale boję się że mi moje naturalne wypadną 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa kciuki ściskam, żeby Ci się dobrze dziewuszki wyciskało 🙂

NY na brzuszku to jakoś dziwnie leci z tymi tygodniami 🤔

Klapi jak masz takiego Pana z Nasa to możesz już rodzić spokojnie 😁

a tak w ogóle to cześć o poranku 😎 idziemy zaraz do SR 🙂
od kilku dni mam takie napady parcia na kupkę ☺️, ale nie daje to wiadomych rezultatów 😉 więc się zastanawiam, co to może być...a mama mi mówiła, że jak mnie rodziła to nie miała żadnych innych kurczów tylko parte właśnie (może ja już rodzę :woohoo 🙂
spytam położną dziś, jak nie zapomnę...

miłego poranka Lachonki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj jest Grzegorza i że niby ma iść zima do morza...a ona w kulki leci i przychodzi do nas od morza...Iskra wsadź ją tam na jakiś statek w Szczecinie i niech spływa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim Kuleczkom

Klapi widze że u ciebie podobnie jak u mnie. Pół nocy dzisiaj nie przespałam bo mnie skurcze męczyły i brzuch tez pobolewał. Za to młody szalał miedzy skurczami. Ach ci faceci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mi się wczoraj cały dzień brzuch stawiał ale bezbolesnie a w nocy to dokładnie to samo co wczesniej po seksie było. Ale tym razem to nie mogę na tatuska zwalić. Chyba ze mnie bzyknął telepatycznie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra 3 pranko dobiega konca, mieszkanie wysprzatane, jeszcze tylko przeprowadzka jednej szafki, mycie okien w pokoju dla dziecka i amba mozna przec,klapi a Ty dostajesz skierowanie od kwiatka na ktg czy sama chodzisz?jak to jest lekarz prowadzacy ma oboawiazek pokierowac kobiete na ktg do szpitala czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...