Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iskierka super filmik
pogoda dzisiaj jakas taka do dupy, mi tez ostatnio przyslali nie ten kolor przescieradla miał byc błekitny a przyslali biały ale mi to nie przeszkadzało bo tez pasuje do drugiej zmiany poscieli...wiecej zamieszan nie miałam na allegro teraz czekam na firanke bo zamowilam w niedziele we wtorek dopiero napisali ze zamowienie zostalo przyjete do realizacji a u nich czas realizacji od 3-6 dni no i wysyłka poczta 2-3 dni wiec troche sobie jeszcze poczekam 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
położne oczywiście stwierdziły zaparcie 😎 super. nie szkodzi, że nie o to chodzi 😉 dzwonię dzisiaj do mojego dżina do Polski, może on coś rozsądniejszego powie.

Remik super 🙂 pożyczyłabym go na telefonicznych akwizytorów 😁

Morfi współczuję remontu.

ciśnieniowe mamy uważajcie na siebie!

Bogusia do mnie dwie paczki w ogóle nie dotarły, a na trzecią jeszcze czekamy...takie są uroki kupowania przez neta niestety! ale wiem, jak się wkurzasz, bo mam tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie lachony 😁

po wczorajszej wizycie u okulistki moge rodzic naturalnie, dno oka super 😁
za godzine jade na studia- dzis mamy zajecia, ale maz mnie zawodzi, bo po wczorajszym jezdzeniu stwierdzam, ze juz nie chce mi sie w takim stanie prowadzic :P

Igor szaleje w brzuchu- oczywiscie tylko wtedy kiedy ojca nie ma przy moim boku, jak jest ojciec to milczy, chyba sie go boi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja w końcu przełamałam swojego lenia i wstawiłam pranie, jako drugie wstawię dzidziulowe bo jeszcze kilka rzeczy muszę wyprać do torby szpitalnej, a tak nie mogę sie spakować.
poprasuję, spakuję te torby i wyniosę do sasiadki co by w remoncie mi sie nie kurzyły.
no i musze przemontować wózek bo mi go przysłali ze spacerówką na stelażu a gondola osobno i musze zamienić a spacerówkę do pudła i do przechowalni i już luźniej.
jak skończe tą wnękę to juz z górki. przyjaciółka sie zaoferowała ze swoim love do pomocy przy malowaniu to sie ochlapie w 2 dni i luzik. poustawiam kołyskę i dziecinna szafeczkę z ciuszkami no i wtedy mogę rodzić.
przeżyjemy w tej maliźnie jakoś te 2-3 miesiące.
a potem przeprowadzka do nowego mieszkanka 😆 JoZo - sąsiadko z jednej ulicy.
no mam nadzieję, że sąsiadko bo jakoś na pozątku tygodnia ta umowę podpisujemy dopiero i wtedy raczej juz będę pewna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra - większych od nas dziewic to nie zobaczysz nigdzie :laugh: :laugh:
JoZo aleśmy sie dogadały.
no mam nadzieję, ze będziesz miała z kim wózkowac po okolicy ale raczej tak od lipca dopero.
ale oby w ogóle bo ja juz sie nastawiłam na to mieszkanie a im blizej tym ja jestem większa pesymistką, ze im sie odwidzi albo co innego.
bartek dziś dzownił do tego gościa, ze my juz jesteśmy gotowi do podpisania bo dozbieraliśmy zadatek i pytał kiedy mozemy się umówić na ta umowę.
facet ma się porozumieć jeszcze z tym swoim deweloperem co mu nowe mieszkanie buduje w kwestii terminu oddania mu tego nowego mieszkania no i mamy sie ustawić.
ech, dopóki nie mam tej umowy w ręku to czuję sie niepewnie.
no ale jak nie to, to inne i raczej na 100% w ząbkach no chyba, ze jakimś cudem walnę szóstkę w totka i strzelę se apartament w centrum wawy :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z KTG.
Wszystko okej. Chodzę też do lekarza w przychodni przy szpitalnej i było 2 godziny opóźnenia. Dawno nie korzystałam z usług NFZ ale widze że nadal ch****o.

Jeszcze na myjnie podkoczyłam a obok był przypadkiem Mac donalds.

Sztunia kup mi taki składany kosz na bieliznę. Jeden mam a przydał by sie drugi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tłukę kotlety schabowe tylko cholery sie jeszce dobrze nie rozmroziły i brakło mi siły 😉
więc wpadłam na chwilę doczekać aż odtajają na kaloryferze.
ziemniaczki w postaci puree oczywiście własnej roboty, schabowy i mizeria 😆
jakby co to zapraszam 🙂
jutro mam babskie spotkanie z motocyklowymi dziewczynami u jednej z nich.
przyjadą po mnie, zawiozą, przywiozą. a co mi tam. pewie, że chętnie pojadę 😁 😁
a jeszcze z pewnością ewcia zaserwuje jakiś specjał 😉 😉
zaczełam myśleć co do tej szpitalnej torby zapakować i w jakiej kolejności zeby na początek nie wyciągać tego co akurat jest na spodzie 😉 :laugh:
zupełna pustka w głowie od czego zacząc i czy wszystko aby na pewno i o niczym nie zapomnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja z nudow mialam zaczac pakowac kosmetyczke ale stwierdzilam ze najpierw ogarne rzeczy dla malego a od poniedzialku zaczne pakowac torbe dla siebie. dlatego jutro u mnie wielkie prasowanie poscieli i ubranek a w poniedzialek torba, we wtorek moze male przemeblowanie , w srode okna a na weekend moge rodzic tak jak mi sie zamarzylo na 20 chcialabym juz miec dzidzie, ale nie mam zadnych przeczuc wiec bede cierpliwie czekac, najchetniej to rozlozylabym juz lozeczko ale jak tesciowa ma psioczyc i przyczyniac sie do podniesionego cisneinia no to juz wytrzymam bez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore walizke na kółkach bo torby dobrej nie mam. Jeszcze może sobie wode mineralną kupie. już sama nie wiem co brac a co nie. Najwyżej będą biegac i dokupować. Niech latają w koło mnie a co. Wtedy to juz będą ostatnie takie chwile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem głodna. Chyba trzeba by zaraz jakieś jedzonko zrobić. Banany i włochate jajka wciągnięte a ja dalej mam ssanie. Naczytałam sie że w 9 miesiącu z reguły spada apetyt i mozna schudnąć a u mnie jak zwykle wszystko odwrotnie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...