Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ASIENKA OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja już się gubię w tych porodach ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Iskra z córcią pięknie wyglądają 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Wiecie co, zadziałał mi mój ostatni post 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Może Pan Admin się postarał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje za ciepłe słowa w imieniu Miłoszka!! Ja jako mama, która godzinami mu się przygląda mogę tylko napisać, że rzeczywiscie jest prześliczny. Dziewczyny trzymanie w ramionach swojego maleństwa jest bezcenne.
Życzę Wam abyście jak najszybciej się o tym przekonały, oczywiście te które mają jeszcze brzuszki a mamusią, które urodziły serdeczne gratulacje!!!!!

Już teraz nie mam tyle czasu aby posiedzieć na necie, właściwie włączam kompa raz dziennie 🙂 Teraz dużo więcej czasu trzeba poświęcić temu małemu szkrabowi. Poza tym ponieważ to pierwsze dziecko to przyzwyaczajmy się do roli rodziców, wszytko sobie powoli organizujemy bo to prawda, że maluch przewraca świat do góry nogami 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i prosze kolejna mamusia urodzila 🙂
🙂 GRATULACJE ASIENKA!!! 🙂

Dzieciaczki SŁODZIACZKI SLICZNIUSKIE 🙂
A ja dziasij sie wkoncu za siebie wzielam i poprasowalam ciuszki i prawie spakowalam torbe bo do tej pory niestety tego nie zrobilam ☺️
Ja chce juz jutro i godz 16 mam USG i nie moge sie doczekac hmmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta 🙂

kurde, torba...taaaak, jest gdzieś w pawlaczu jakaś torba... 🤪

ustawiliśmy łóżeczko, ale coś mi nie pasi...nie wiem, pewnie jeszcze ze 3 razy poprzestawiamy...a tak mi się nie chce, że szok! i już nie wierzę w to wicie całe, bo mnie jakoś nie nachodzi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Wy macie juz lozeczka rozlozone ja mam kolyske na razie i sie zastanawiam czy ja skladac juz czy nie 🤔 znajac moja siostre to jak trafie do szpitala to ona sama nie zrobi tego 😁 i sie zastanawiam bo mam psa w domu i troche siersciuch z niego bo to owczarek a niestety strasznie lubi moj dywanik 😁 i jest stalym moim gosciem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mentalnie bym sprzatala, ale mi chlop potrzebny zeby mi poodkurzal, ja poscieram kurze i umyje podlogem wiec jutro sie do tego wezme, bo dzis mecz leci i trza obejrzec 😁
wiec teraz siedze na necie i wcinam slodkosci 😜

p.s. o ile nie urodze jutro to bede miec piekne mieszkanko, a jak nie to dupa, maz posprzata po swojemu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...