Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dla mnie przeginaja te laski ...
mogly przyjsc do nas na forum i napisac, ze im cos nie odpowiada
( skoro tak duzym problemem jest dla nich komus pomoc )
to nie - one wola jakies donosicielstwo uprawiac ... koszmar
co to w ogole jest ? nie maja co robic czy jak ?
co komu przeszkadzaja te linki ?
szkoda gadac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta napisał(a):
dla mnie przeginaja te laski ...
mogly przyjsc do nas na forum i napisac, ze im cos nie odpowiada
( skoro tak duzym problemem jest dla nich komus pomoc )
to nie - one wola jakies donosicielstwo uprawiac ... koszmar
co to w ogole jest ? nie maja co robic czy jak ?
co komu przeszkadzaja te linki ?
szkoda gadac ...





e tam agata,na głupote nie ma rady 🙂
trzeba olac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,
tak wpadłam do Was na chwilkę. Ja również zdenerwowałam się w jaki sposób najechano na Kłapouchą. U nas , jedna z sierpnióweczek również wklejała link do tego konkursu. Wszystko było ok, dopóki nie wkroczyły do akcji lutówki 2010. Argumenty podobne co do Kłapouchej, tyle że nie powiadomiono o tym admina. Normalnie brak słów..
Przecież jesli komuś nie pasuje to może ominąć post Kłapouchej i nie robić dymu... Jakieś wrażliwe te niektóre

Kłapoucha, u nas w sierpnióweczkach 2009 masz pełne poparcie. Klikamy na linka kiedy mamy możliwość. Fajnie, jeśli udałoby Ci się wygrać chustę 🙂

no.. to przepraszam, że tak weszłam do Was z butami 😉
pozdrawiam i szczęśliwego dalszego rozpakowywania 🙂 a świeżym mamusiom wytrwałości przy dzieciaczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz udzielalam sie na watku odnosnie tych linkow, nie rozumiem i uwazam to za brak wlasnych problemow takie szykanowanie, Klapoucha napsalas o tym ze admin moglby mi kazac przelac 10% pensji a ja bym sie nie targoeala o 5%...to nie o to chodzi. Pamietaj ze on tu rzadzi a jesli mialybysmy sie buntowac to w wiekszej ilosci osob a wierz mi wieksza czesc sobie odpusci...zreszta ja CI nie wrog...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dziendobry 🙂 ja doopiero wróciółam do domku i na forum i łoooo maj gad , co tu sie wyrabia 😲

wiecie co, ja proponuje olac donosicielstwo i powrócic do naszych emocji 🙂 pozytywnych związanych z naszymi dzieciaczkami i brzuszkami 🙂 mamy siebie kwietnióweczki i jak będziemy chciały to będzimy klikać w takie linki jakie nam sie podobają, wkońcu to internet. ja sobie dodałam stronek z nóżkami do ulubionych i zawsze jak odpalam brzusia to odpalam także te stronkę 🙂 a że klapi napisała 138 razy zeby klikać ... co to jest 138 postów jak ona naskrobała ponad 1000 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Człowiek kulturalnie na kilka godzin znika, a tu taka jatka 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
PAN ADMIN NAPISAŁ
Ostatni raz wypowiadam się w tej sprawie.
Jeżeli ktokolwiek będzie namawiał (w poście, nie w podpisie) do odwiedzania jakiejkolwiek strony częściej, niż 5 razy na tydzień i dostanę takie zgłoszenie mailem - BĘDĘ REAGOWAŁ.

Koniec tematu.


To ja żeby nie przeginać będę "reklamować" sofiksy Hanulka na forum lutówek 2010 co drugi dzień 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale o co kaman...?!
To ja też proponuję z premedytacją usuwać posty z błędami merytorycznymi itp; one chyba robią więcej krzywdy niż niezobowiązująca prośba 🤨 .......

A u mnie sukces... synek (ssak prawdziwy, nieodstępujący cyca, nawet we śnie) przesypia już w kołysce pół godziny! 😜 Coś można w chacie podziałać... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...