Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja ma wątpliwości bo boję sie o naszą "zakładkę" - tyle razy sie pjawiła, ze boję się, iż uznana zostanie spamem 😞
nalwos - tyle takich samych postów - spamerko jedna 😁
poza tym ponawiam to co kiedyś juz pisałam, tylko boję sie powtórzyć "głośno" więc powiem "cicho"
mój bartek nam założy forum, hihi.
tam będzie można wklejać linki w postach - zapiszemy to w regulaminie 😉 i nikt nie będzie nas blokował za karę ani usuwał naszych postów, aaaaa no i oklaski będzie można tylko dodawać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agatta napisał(a):
anitek jeszcze dzisiaj cruella od Was donosila na klapi do Admina ( niestety nie da sie tego inaczej nazwac jak donosicielstwo ) ... nawet juz mi sie nie chce komentowac tej zenady ... tyle w Was niecheci, braku wyrozumialosci i frustracji lutowki ... nie masz zadnych dowodow na to, ze to my zabieramy Ci oklaski a robisz afere ... widzac jakie jestescie - nie zdziwilabym sie jakbyscie sobie same te oklaski zabieraly ...
dla mnie koniec tematu a klapi oczywiscie bede klikac dalej 🙂


To ciekawe czemu zaczely ginac od momentu akcji Cruella vs Klapoucha...
nie wszystkich do jednego wora...
moze kiedys to zrozumiesz 🙂
Pozdrowka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilka1986 napisał(a):
mam nadzieje ze akcja uspokoi sie bo juz jest to meczace chce czekac na informacje czy ktoras rodzi lub ma juz swoje malenstwo i daje rady a nie czytac upomnienia pana admina
nie będzie problemów, nie będzie upomnień. Koniec tematu. Nie odpisuję na żadne posty dot. tej sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra, wracajmy do przyjemniejszej rzeczywistości, co? 🙂

co z wiesiołkiem? brała któraś? gdzieś mi się rzuciło w oczy, że można przed porodem brać, bo pomaga w "rodzeniu", a na opakowaniu piszą, że w ciąży nie zalecają...ktoś coś wie, na ten tajemniczy temat? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminie skoro tu zagladasz to zajrzyj i tu 🙂
http://www.brzuszek.net/forum,oklaski_tylko_dodawanie,250,274399.html,str=0

Oki doki Kwietniowki koniec sprzeczek ja sie poddaje 😉

Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam wiesiołek ale zamierzam brać dopiero od soboty. Nie zalecają go w ciąży bo powoduje rozwarcie szyjki macicy i można poronić ale od 37 tygodnia można spokojnie brać bo dzidziuś jest już donoszony i nic mu nie grozi. Trzeba brać 5 kapsułek dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke napisał(a):
Kupiłam wiesiołek ale zamierzam brać dopiero od soboty. Nie zalecają go w ciąży bo powoduje rozwarcie szyjki macicy i można poronić ale od 37 tygodnia można spokojnie brać bo dzidziuś jest już donoszony i nic mu nie grozi. Trzeba brać 5 kapsułek dziennie.


aż 5? kurde, dużo jakoś 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek85 napisał(a):
Adminie skoro tu zagladasz to zajrzyj i tu 🙂
http://www.brzuszek.net/forum,oklaski_tylko_dodawanie,250,274399.html,str=0

Oki doki Kwietniowki koniec sprzeczek ja sie poddaje 😉

Papa
ogólnie to jestem gdzie popadnie, tam też byłem. Nie wiem czy kogoś to będzie kręciło, że można tylko dodać oklaski. Po 2 miesiącach każdy będzie miał po 200-500 oklasków i wkrótce nikt nie będzie zwracał uwagi na oklaski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta napisała
"nalwos ale lekarz Ci powiedzial, ze Mala krzywo lezy czy sama tak czujesz ? 🤔"


ja tak coś czuje, bo jak sie tyłkiem wypycha pod żebrem bo w tym samym momencie wypycha sie po przekątnej ... gdzieś koło talerza miednicy...tak czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 napisał(a):
kirrke napisał(a):
Kupiłam wiesiołek ale zamierzam brać dopiero od soboty. Nie zalecają go w ciąży bo powoduje rozwarcie szyjki macicy i można poronić ale od 37 tygodnia można spokojnie brać bo dzidziuś jest już donoszony i nic mu nie grozi. Trzeba brać 5 kapsułek dziennie.


aż 5? kurde, dużo jakoś 🥴


Tak było napisane na stronie o porodzie...nie pamiętam jakiej...któraś z dziewczyn przesyłała link i sobie to spisałam.
Jeszcze doczytam w necie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...