Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Madziaa a jak tam Twoje Dziewczynki?? Nie mogę się nadziwić że te maluszki tak szybko rosną...codziennie czytam że któreś już ma miesiąc 🤪

Ciekawe co tam u Amii...pisałam do niej sms ale nic nie odpisała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to mam nosa, wiem kiedy wejsc..heh
Anka rodzi!!! no cos sie w koncu bujaaaa 🤪

ad. pieluch..to ja juz zakladam 2,mimo ze kalina wazy tylko 3700g,ale w newborn'ach juz zdarzalo sie ze kupa góra wylatywała 😉, a te sa na szerokosc takie same ale jednak wyzsze i jest git..teraz zbieram opinie o innych firmach,tanszych,bede testowac..moze uda sie przyoszczedzic....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje Maluszki maja sie świetnie 🙂 rosną jak na drożdżach (maja już po 3900 g) 🙂 Oczywiście dają niesamowicie popalić, czasem graja mi na nerwach ale i tak je kocham najmocniej na świecie 🙂 😜
Teraz śpią, więc mam wolną chwilkę :P

Julka może Mia czuję się świetnie u Ciebie w brzuszku i po prostu żal Jej z noego wychodzić 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asienka - my zaczęliśmy od pampersów newborn, potem przez chwilę używaliśmy najmniejszych happy - były bardzo wygodne ze względu na wycięcie na pępek, ale jakieś takie grube, niestety młody dostał po nich uczulenia (wysypka z przodu i zaczerwienienie wokół odbytu) i wróciliśmy do pampersów. Od dzisiaj testujemy huggies newborn 2, na razie są ok, ale też sztywniejsze od pampersów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas w szpitalu serwowali pieluszki happy i pomimo że miały wycięcie na pępuszek to naszemu maludzie na nic się to zdawało bo pampers podchodził mu prawie pod piersi 🙂
I też stwierdzam że happy są jakieś takie wielkie i nie przystosowane dla dzieciaczków.
Pampersy są jakoś ładnie wyprofilowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziaa to rosną Ci Dziewczynki jak na drożdżach 🙂 super 🙂

Wiecie co znów mi wrócił stan że nie czuję ciąży...czuje się tak dziwnie lekko 🤔 ostatnio mam takie dni. Tylko jak siedzę to bolą mnie żebra bo Lena pcha sobie tak szkitki. Chyba naprawdę brzuch mi opadł i stąd ta lekkość bo teraz jak trzymam laptopa na kolanach to brzusio sie o niego opiera 😉

Julcia powiedz mi też czujesz przy samych żebrach jak w flakach się wszystko rusza?? Mnie to uczucie denerwuje strasznie 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa jej na pewno tam dobrze smialam sie ze przestane jesc to wyjdzie 😁 😁 😁

Ilonka jak to Ania73 mowila przelewanie w rurach 😁 😁 😁
mam to samo chociaz dzisiaj nie jeszcze ale najlepsze ze to wlasnie
pod cyckami takie te odglosy i to glosne wczoraj siostra
myslala ze ja baki puszczam ☺️ ☺️ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałam się pochwalić(albo się chwaliłam tylko z głowy mi wyleciało ☺️ ) że wczoraj na ktg położna dała mi prezent TECZUSZKA NA DOKUMENTY TWOJEGO MALUSZKA i próbki i mówi do mnie bo do czwartku mogą się skończyć 😉 a jak dostaniesz drugą to się nie przyznawaj...siedziały ze mną i Jackiem ja podłączona do ktg a te głupoty gadają i tak się śmiałam że mi skurcze na 100 wychodziły od napinania brzucha 🙂 Kurcze nie mogę się nacieszyć tym że one są takie miłe...nawet jedna mi powiedziała że ostatnio szykowała karty do wypisu maluszków i szukała mojego nazwiska czy jestem już po porodzie bo by sobie nie darowała jakby mnie przegapiła 😉 Ja się śmieję że na bank mnie nie przegapi 🙂 a zwłaszcza Lenki jak będzie taka szalona jak Jacek i Ja...o matko to dopiero z nas wyjdzie krzyżówka 🤪 sama się jej boję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...