Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Biedna Ilonka, musiała jeść po ciemku 😞

Ja też jestem ciągle w nocy głodna; jem przy każdym karmieniu; niby niewiele - jabłuszko, banana, herbatniczka..., ale na tyle często-gęsto, że zaraz wrócę do wagi sprzed porodu 😠

Ania78 - co ty wyprawiasz w nocy kobieto, że tak późno się kładziesz?
Wywołujecie bobika raz po raz... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo....wkońcu coś się rusza 🙂 to teraz będziemy wszystkie naraz rodzić byleby zdążyć przed majem 😉 Ania trzymam kciuki 🙂

Kurcze usnęłam dopiero po 6 🤢 i już od 8 nie śpię 😞 bolą mnie ręce 🤔 nie wiem od czego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 🙂
o anka wreszcie prze 😉 super czekamy na wiesci 🙂 morfi trzymaj sie i tez przyj juz 😜 w ogole prosze juz rodzic.
my po wieczornej burzy, umylam wczoraj okna po to by deszcz znow zostawil slady 😠
grunt ze jest juz wiosna grzmoty blyski, szkoda tylko ze dzis pochmurno deszczowo i nici ze spacerku 😞 ale dzis bedziemy testowac fotelik zabieramy malego na wycieczke 🙂
udango dzionka lejdis 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki,
Widzę że się ruszyło - chyba jestem czarownicą bo przepowiedziałam Ance poród 😁 z delikatnym jednodniowym poślizgiem ale co tam.....
Ja dziś znów sama a pogoda zapowiada się kiepska to dopiero dostanę w dupsko chyba trzeba bedzie do domu podwozie od wózka wtargać i jakoś przetrwać.
moja misia dziś oficjalnie cyckowi powiedziała Nie!! nie ma ochoty sie meczyć w końcu z butli leci migiem i nie trzeba sie napracować , nic tytlko z laktatorem tzreba sie przeprosić i odciągać.

pytanie do mamusiek mających bobaski - czy wasze dzieci też sie zrywaja przy robieniu bąkow czy tylko moja gwiazda jest taka delikatuśna??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babelki

no wreszcie ruszylo 🙂 anka i morfi czekamy czekamy 🙂

u mnie po ogrodzie chasa kopara i robi pieknie, tylko buczy jak szalona 🙂
u mnie ładnie poszłabym z mala do sklepu spacerkiem ale mam leki ze moze i nas deszcz dopadnie 🙂jak mloda wstanie to chyba i tak wyruszymy 🙂
moja jak wali korki to ma powazna mine, a czasem jak walnie to niejedna duza dupa by pozazdroscila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

... w nocy dostalam eska od Ani ze rodzi - az podskoczylam w wyrku normalnie 🤪
a jeszcze wczoraj gadalysmy przez tele i byla szansa, ze bedziemy sie u Jedrzeja widziec 🤪 ... ciekawe na jakim etapie Aronek sie wyciska 😉

... trzymam kciukasy takze za Morfinke 😆

oby szybko i bezbolesnie poszlo Kobitkom 🤪

moja Mala dzisiaj dala troche pospac ... teraz po mlesiu swiat oglada 🙂

a przy baku i przy kupie napreza sie, prostuje nozki - ustka zaciska malutkie i daje czadu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...