Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ano taka masakra, że synek od 2 w nocy do teraz nie przespał longiem (jak to mówi Klapi) więcej niż pół godziny 😞 i cały czas chce cyca ale po 5 minutach jedzenie zmienia się w zabawę 😠
Wróciliśmy ze spaceru, 1,5 godz bez jedzenia (szkoda że nie bez płaczu...) no i chyba wreszcie zgłodniał, bo już 10 minut ciągnie i nie zamierza przestać 😉

Zjadłam na kolację wędzoną makrelę; może to dlatego...

Jedne narzekają na brzuchowe niewygody, inne na marudne dzieci...
Kiedy będziemy zadowolone...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecko znowu ma czkawke juz dzisiaj 2 raz ona czasami
przegina z czkaniem ☺️
Glowa mnie boli strasznie pisalam Wam kiedys ze od 4 do 7 miesiaca
dzien w dzien potrafila mnie bolec glowa od 7 miesiaca mialam spokuj
a dzisiaj to chyba z tych nerwow mnie boli 😮

A zadowolone bedziemy, na pewno beda takie dni 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 😘
wlasnie wrocilam z godzinnego spaceru maly dalby rade wiecej ale ja padlam 😞 zero kondycji bardzo puchnie mi podbrzusze jak dlugo chodze, ale wierze ze z kazdym dniem bedzie lepiej 🙂
zaraz bedzie trzeba malego oporzadzic bo tylko slychac jak kupczy 😜
dwupaki koniec promocji! rozpakowywac sie! dobrze by bylo przed majowka zakonczyc wszytskie porody 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
za kilkanaście godzin młody skończy 4 tyg ! 😁 😁 😁
całkiem duży z niego chłopak 😉
więc czemu cały czas jest awantura jak ma sam spać w łóżeczku?!? nic nie pomaga, jest coraz gorzej a syn jest już na maxa zachrypnięty i strasznie skrzeczy płacząc 😞 😞 😞 😞
odkładam go jak uśnie mi na rękach, a on po 5 - 10 minutach orientuje się że jest sam! nieistotne jak mocno go owinę i w co. za każdym razem lipa 😠

no to się wyżaliłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem.
ja bez czopa śmigam już 3 tydzień i dupa.
dziś dzień koszmarek: sraka, mdłości, głowa jakaś dziwna, zgaga od rana, suszy na maxa i opuchlizna powróciła.
przespałam do 12-ej a potem pojechaliśmy - bo coś kazało mi jechać - kupić w końcu wanienkę.
kupiliśmy: wanienkę z leżaczkiem, stelaż pod wanienkę taki z suszarką na ciuszki 2w1, poduchę do karmienia, fride bo mnie baba namówiła, roztwór morski do noska i 2 flanelki z ceratką.
teraz mnie muli na nowo.
obolała jestem z dnia na dzień bardziej i dziś jest taki schodek - dużo bardziej siadłam fizycznie.
dodatkowo zauważyłam tez jakieś glutki - niewiele, ale z wodą płodowa to chyba nie ma nic wspólnego.
a no i jeszcze przejrzałam moją pusi w lusterku i jakaś taka wybałuszka się zrobiła ☺️
sory za obrazowość opisu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze tak doczytałam, ze o tych wywołaniach pisałyście.
ja mam sie zgłosić do swojego szpitala 5 dni po terminie (oczywiście, jak nie urodze) i wtedy mają mnie monitorować co 2 dzień - ale jak długo to nie wiem.
ma to być ktg i usg i pewnie decyzja w zależności od konieczności.
ech, głowa coś mnie pobolewa. nie pamiętam kiedy ostatnio tak dziwacznie się czułam.
nie chce sobie robić nadziei ale może..... 😎

lece na kibelllll..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...