Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata no jest plus w tym bujaniu i noszeniu dzieci - wyrabiaja sie i smukleja nasze lapki 😜
a tak szczerze to wspolczuje ale nie jestes sama te nasze niemowlaki tak samo jak sa piekne jednoczesnie sa malo wyrozumiale 😉czasami jak maly ma bardzo zly dzien i noc takze dopada mnie mega zmeczenie bolesci krzyza glowy wszytsko naraz mnie lapie dol psychiczny i fizyczny i jeszcze mam pretensje do dziecka jakby on najwiecej rozumial i mial na to wplyw. wtedy staram sie sama siebie umoralnic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... a ja tak sie ludzilam, ze ta moja bedzie na zmiane spala i jadla 😉
... a tu dupa 🙂
Babeczka ma temperament i potrafi dac popalic ...
kocham tego mojego kroliczka , ale nie ukrywam, ze czasami jest mega ciezko ...
dobrze, ze Konrad mi pomaga ...
a u Was asienka kiedy bylo gorzej ? na poczatku czy teraz ?
jak Adas ma prawie miesiac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata wlasciwie to nie wiem, brak harmonogramu, w pierwszym tygodniu w domu pod rzad byly 2 dni kolki wiec wieczory masakra, potem jak wpadlam na to od czego je ma to ustaly i do dzis nic takiego sie nie powtorzylo, na poczatku bylo z tym fajnie ze malego tylko sie przebieralo karmilo i grzecznie szedl spac a teraz sie przebiera sie karmi w czasie karmienia znow cos dorobi wiec znow sie przebiera potem zmuszanie do spania a tu gosciu sie towarzyski robi uwielbia jak go trzymam na kolanach i do niego mowie jak go glaszcze a ja najchetniej chcialabym go odlozyc i porobic cos dla domu dla siebie a adas jest bardzo absorbujacy 😉 czasami jak sobie pomysle ze sasiedzi staneliby pod drzwiami i posluchali co ja wymyslam jak malemu opowiadam to chyba do wariatkowa by mnie wyslali 😉 jedna historie potrafie malemu opowiadac 10 razy pod rzad 🤪 na niego to dziala, no a nasze bobaski teraz voraz mniej beda spac i bedzie trzeba mi sperzedac karuzelki i jakies inne gadzety. dla mnie najgorsze w tym macierzynstwie jest wlasnie to ze nie chce spiochac ze jest przewiniety nakarmiony a wierci sie i oczy jak 5 zloty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj znam to asienka o czym piszesz 🙂
Mala najbardziej lubi lezec mi na piersiach, brzuchu ...
moglaby tak chyba caly czas ...
a jak jeszcze Mamusia pogada do niej to juz w ogole rewelacja ...
tez wymyslam jakies dziwne rzeczy i gadam jakies bzdury byleby gadac 😁
tylko,ze w tym czasie nic nie moge zrobic ...
i tak lezymy sobie i "gadamy" 🙂
i tez coraz bardziej towarzyska sie robi ...
na raczkach jest najlepiej ...
i te zmiany pieluchy na 3 razy bo caly czas kupa ...
i ulewanie wiec znowu przebieranie bo ksiezniczka w mokrym nie lubi 😉
no i tez nakarmiona, przewinieta powinna spac a swiat wielkimi galami oglada a pozniej jak jej sie znudzi to ryczy i znowu do Mamy na brzuszek przysypiac tak z godzinke do dwoch 😜
byle nie w lozeczku 🙂
ech ...
ale lepiej sie nie rozpisujmy tutaj asienka bo nasze 2 paki zdecyduja sie pozostac w takim stanie juz na zawsze 😉 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,

Chałupka z lekka ogarnięta, maluda śpi więc mam trochę czasu dla siebie i spróbuję doczytać co tam u was się dzisiaj działo.

Nam udało się wyjść na spacer i załapać kilka promieni słonecznych na szczęście wróciliśmy w porę bo nad miastem przeszła burza i teraz szaro buro i pochmurno.

Teraz tylko czekać aż maluda się obudzi kąpanie, cycuś i mam nadzieję że sen przyjdzie szybko do FIlipa co by mamusia miała wieczór dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata haha no rzeczywiscie nasze opisy bardzo mobilizuja do parcia 😜
a mam jeszcze takie pytanie intymne 😉 czy mamy cesarzowe jeszcze krwawicie bo ja im wiecej robie tzm dziwigam piore schylam sie myje podloge to krwawie nie za wiele ale to juz prawie 4 tyg trwa czy to normlane kiedy planujecie wizyte u gineksa niby po 6 tyg ale jak przestanie sie krwawic czy isc z dzemem 😉 musze jeszcze poloznej podpytac a jak wasze plany sexowe myslicie juz o zblizeniach? a moz ektoras ma to juz za soba 😜 bo ja jakos nieszczegolnie sie spiesze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kirrke z najwieksza przyjemnoscia 😁
Mi w ogole przed ciaza piwo nie smakowalo sporadycznie
sobie wypilam a w ciazy lyknelam sobie od siostry to normalnie
jaka pycha az sie smiali ze mnie ☺️
A moja mama mi powiedziala ze tez jak byla ze mna
w ciazy to pila piwo czasami a tak nie cierpi 😁 😁 😁
Ach ta ciaza ☺️
A ten wiesiolek podobno w piczke tez mozna wkladac chyba sprobuje 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zostalam sama na placu boju nie liczac tescia, no ale co on mi tam pomoze 😜
wszyscy w pracy, ech

bylismy dzis na spacerku maly spal 3 godziny a teraz dopiero zasypia, od 17tej nie spi i marudzi, mam nadzieje ze teraz sie uda.

pogoda sie psuje zaczyna padac ech

p.s. nie udalo sie trza znow usypiac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...