Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
julka przestan myslec to cie złapie naprawde, bo tak wyczekujesz ze to wszystko sie dłuzy, ja mialam termin na 8 lub 12 kwietnia, 12 kwietnia wiedzialam ze nic sie nie dzieje wiec sobie odpuscilam bo wiedzialam ze i tak przenosze i tylko mi przyjdzie czekac na 19 kwietnia na wywołanie,a tu prosze zaczelo sie krwawienie 14 a 15 juz tulilam córeczke wiec wszystko przed toba, najwazniejsze to sie nie spinac 😁 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

umyta i pachnąca 🙂

Julcia, Emilka ma racje wrzuć na luz i przestań myśleć o porodzie...wiem że mi łatwo powiedzieć bo znam datę porodu ale tak naprawdę to chciałabym by mnie samo złapało ale chcieć a móc to dwie różnice 😉

Zjadłabym pomarańcza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh Emilko płakałam przez swoją teściową a bardziej teścia,szkoda gadać,wiem,że powinnam olać ale moje hormony szaleją ,łatwo mnie wyprowadzic z rownowagi....
miedzy innymi dowiedzialam sie ze jestem zła matka bo juz prawie cycka nie daje(mała tylko ciamie jeszcze)jest na nan1
tesc twierdzi ze jego matka karmila 4 lata aja nawet miesiaca nie umiem....kutas jeden....zawsze olewałam takie rzeczy a teraz stałam sie jakas na maksa wrazliwa.
Skrytykował nasz wózek ,ze takiego przechodzonego by nie kupił....(prawie nie ma sladow uzytkowania,tylko na kolach lekko)
i iele wiele innych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieendobrek po dluuuugiej nieobecnosci 🙂 ja was nie do czytam...wiec opowiadac która kiedy i jak sie rozpakowała 🙂

ja juz z córcią w domku 🙂 od 9 kwietnia siedziałam w szpitalu z powodu zbyt wysokiego ciśnienia 🙂 lekarze stwierdzili ze juz bede siedziec pod ich opieką az do porodu.. jednak że w nocy 19 kwietnia odeszły mi wody ( wtedy nie wiedziałam ze to wody bo było ich bardzo mało i taka jednorazowa akcja była) zapytałam pielegniarki czy to to ale odparła ze nie wiec moge iśc spac. to poszłam. Na jutro miałam zaplanowane założenie żelu ze wzgledu na małą ilść wód płodowych. jak weszłam kobiety na porodówke o 11 tak wyszłam z dzieciątkiem o 23. Poród naturalny bardzo dobra rzecz ale bolesna... najgorsze są te bóle rozwierające szyjke, bo parte to nie, tylko to głupie uczucie jak głowka wychodzi...ale jak sie zobaczy takie szczęście to mija 🙂 🤪 w sumie rodziłam 6 godz i 10 min ( 6 I faza, 10 min II faza). Nie wyszłam po 3 dniach bo mi sie łożysko nie urodziło całe i musieli je skrobać... Poród wspominam bardzo miło 🙂


a teraz spadam b moja księżniczka znowu głodna 🙂 wpadne późmniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra ja tez nie karmie cyckiem bo mała nie umie złapać. Poza tym nie mam za duzo pokarmu i mała sie wscieka jak nic nie leci wiec daje jej butelka odciągniety pokarm 🙂 Ona zadowolona bo najedzona a ja mam komfort ze je moje mlecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ciezko wyluzowac jak tu takie odlegle daty slysze na 7 maj 😁
Staram sie 🙂
Iskierka ja sie nie dziwie ze tak reagujesz ja tez zawsze ciety jezyk a teraz
ktos mi cos powie to pozniej sama siedze i rycze.
Karmic 4 lata lo boze moja ciotka prawie 4 lata karmila
to sie smielismy ze do syna mowila masz cycka tylko nie odchodz za daleko 😁 😁 😁
A co do wozka to jak przechodzony co to znaczy a wogole ja tez mam niebieski
dla mojej Pindzi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka ja dostalam tylko tego eska w nocy i nic wiecej nie wiem ...
nie chce dzwonic bo nie wiem na jakim etapie jest porod i nie chce dupy zawracac, ale
napisalam teraz do niej - pozdrowilam - prosilam o info jak juz bedzie w stanie ...
Jakby co to dam znac, ale do Ciebie pewnie tez bedzie pisala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miło cię widzieć znowu Nalwos 🙂

Iskietka - trzeba być faktycznie ku..em złamanym żeby takie głupoty młodej mamie opowiadać!
Moc nasyłania myszy już mnie opuściła, ale i tak spróbuję jakąś plagę wymyślić. 😠
Głowa do góry, nie warto nawet płakać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki agatko ,mam nadzieje ze sie odezwie do mnie...

wiedzialam ze moge na was liczyc kochane,przemek mu cos tam zwracal uwage,obrze ze on zawsze w moijej obronie staje ale to nie o to chodzi...ja mam taki ciety jezyk ,mogłam cos odpowiedziec ale niewiem czemu sie niepohamowałam 😠
chyba ze wzgledu na remika...nie chce zeby słyszał takie rzeczy...

przechodzony czyli ze uzywany no,niech spierda..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierko miej na teścia wyłożone 😠 ja mam jeszcze moce więc śle na niego myszy i owsiki w gratisie 😎 Julka z Iloną dołączcie swoje to mu się odechce naszą Iskierkę denerwować 😁

u nas generalnie nikomu się imię nie podoba, ale to nasz syn więc my mamy ostateczne prawo wyboru 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka mogłaś powiedzieć teściowi że wózek mimo że przechodzony to działa a teść nie dość że przechodzony to jeszcze zużyty 😉 i nikt by się na niego nie połasił 😉

Ale mi gorąco znów mam jakieś uderzenie ciepła 😮 od 6 rano spałam z otwartym balkonem a i tak się strasznie pociłam aż miała piżamkę mokrą ☺️ i pościel...wszystko już się ładnie wyprało i teraz suszy na balkonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania do mnie wlasnie dzwonila 🤪
tak mnie zaskoczyla, ze polowe zapomnialam co mi powiedziala ☺️
lo matko 🤪
nameczyla sie bidulka ... w nocy jej odszedl czop chyba do konca i dostala skurczy regularnych takich co 5min - pojechali do szpitala - na izbie przyjec sie meczyla iles tam godzin ze skurczami, ale caly czas pelnego rozwarcia brak ...
jest teraz na sali ( po znieczuleniu bo juz za dlugo sie meczyla i nie wytrzymala ) skacze na pilce zeby skurcze rozkrecic na nowo ...

miala dostac oxy jak skurcze sie nie rozkreca, ale wlasnie napisala mi ze juz rodzi 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
matko w szoku jestem az sie poryczalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...