Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🤪 🤪 🤪łooo Ania szalona rodzi i dzwoni 🙂 Ona to ma powera 🙂 to niech Aronek wychodzi szybko i grzecznie i już Ani nie męczy 😉 ale jestem szczęśliwa jakbym sama rodziła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka przyj!!!!!! 😁
iskierka niech sie tescie odpier...przechodzony czy nie przechodzony wazne ze jedzie przed siebie, a jak sie im nie podoba ze uzywany to mogli dac na nowy
😜a co do czepiania sie o imie dziecka, to u nas tez sie nikomu nie podoba liliana, bo jak kwiat,,,moje siostry takie kochane sa... a jedna z siostr nazwała córke sara, to jej wczoraj powiedzialam wkurzona juz, ze tak samo sasiadka nazwala pieska 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moze lepiej ze sie im rozeszla bo tak wypominaliby ze wozek kupili 😉
co do imion nasze tez sie rodzicom i babciom nie podoba glownie z przyczyn przesadnych ze adam daje sie dzieciom chorym w szpitalu ktore moga nie przezyc a po drugie w rodzinie taty jest adam ktory jest troche psychiczny no i sugeruja ze to roznie moze byc. olac to
wlasnie bylam na chwilke w spozywczaku i wskoczylam do szpera i przytargalam dzinsy dla mlodego za cale 3,50 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nalwos śliczności 😘

Iskra my też mamy przechodzony wózek, na teścia wysyłam, co się da...a jeszcze mogę 😉

Anka dawaj! dawaj! dawaj! ściskam kciuki i u nóg też...

a moje młode coś straciło aktywność od wczorajszego popołudnia. niemrawo się rusza i baaardzo rzadko 😞 ale właśnie idziemy do położnej, zobaczymy, co powie...mam też wrażenie, że cieknę coraz bardziej. ech i dół mnie dopadł jakiś...i żeby nie było - wcale nie myślę o porodzie, jak będzie to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że wczoraj zaczęło się coś dziać 🙂

Anka mocno ściskam kciuki za was. Obyś jak najszybciej tuliła swojeg księcia 🙂(
Nalwos malutka przepiękna. Wogóle te nasze marcowo - kwietniowo - majowe dzieciaczki są cudaśne 🙂

Asienka my używamy od pocżatku pampersów z tym że nadal new bornów. Nie testowałam innych bo te od razu przypadły nam idealnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...