Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie laseczki, my dziś po nocnych pogaduchach mała jeszcze śpi ja juz latam i ogarniam. Nie to jak akcja kupa o 03.00 i przewijanie karmienie odbijanie znów przebranie bo po jedzeniu zdecydowała si e na kupkę a przy tym się ulała wiec i ciuchy w całości do przebrania i już rozbudzona miała ochotę na gadanie i bawienie - łącznie czas operacyjny 2h 🤨
Ale co się nie robi dla swojego dziecka 😉
Miłego dnia - oby był cieply u mnie nad morzem póki co słońce 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

Ilonka jeszcze raz GRATULEJSZYN !!! 🤪
Juleczka cisnij tam kochana 😉 - jestesmy z Toba !

... a ja dzisiaj mialam zajebista noc 🤪
pierwszy raz Maluszek w nocy nie plakal nawet 5 minut a ja ( od 2 tyg ) pierwszyraz sie wyspalam 🤪 ... pierwszy raz spalysmy razem i najwyrazniej to narazie najlepsze rozwiazanie ...

w dzien jak tylko zasnie odkladam ja do lozeczka, ale w nocy wole sie wyspac niz co chwile wstawac i leciec do Malej ... mamy ogromne lozko wiec wyspalam sie rewelacyjnie ...
Oliwka budzila sie co 4-5 godzin ... super ! 🤪

a teraz Kruszynka spi z Tatusiem 🙂

jestem mega HAPPY ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamuski, noc w miare, nie było zbyt rewelacyjnie ale dalo sie przezyc,
wczoraj byłam wieczorkiem u fryzjera, maz mnie wypedzil, zebym sie doprowadzila do stanu ☺️ 😁
włosów duzo stracilam fryzjerka sie mnie pytala czy ich nie chce zabrac ze soba 😁,a pani siedzaca obok az plakala ze z tak dlugich włosów rezygnuje i na krótko obcinam 😁 😁 😁, a ja jej na to WŁOSY NIE NOGA ODROSNĄ 🙂
miłego słonecznego dzionka
julka rozwieraj sie w tempie expresowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka - no to zaciskam kciuki żeby już tak zostało 😜 😜 😜

New - nocne pogaduchy to nasza ulubiona rozrywka... 😉

Agatta - ja też zrezygnowałam z nocnego łóżeczkowania, jak śpi z nami to faktycznie mam szansę troszkę pospać. System młodego jest taki: najpierw 4 godziny snu, potem pogaduchy do 2 godzin, potem 2,5 godz snu, potem 1,5. Nie wiem czemu jest ta tendencja spadkowa, ale cieszę się i z tych pierwszych czterech 😆

Emi - nie ma to jak fryzjer 😜 zazdraszczam i chyba też się wybiorę 😉

Kahna - witaj kwietnióweczko majowa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaliczylam fryzjera na kilka dni przed porodem i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa bo teraz nie wiem kiedy bym sie wyrwala na trwajacy 2-3 godz balejage ...
a i jak czlowiek caly czas jeszcze wygladam ... nawet brwi sobie zrobilam i rzesy henna 😎
... szykowalam sie jak na Sylwka normalnie 😜

ale cicho na forum -
2paczki poszly rodzic i cisza 🙂

kahna, kirrke, Madzik
teraz za Was kciukasy trzymam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helł majowo!

madzik musisz zawalczyc o swoje, bo ja wiem że jak wyrwę się na parę chwil to psychika od razu wolna i wraca sie szczesliwszym do obowiazków

ja też nie wiem co to masaż szyjki, ale podobno mega boli

wczoraj złapała słońca duzo az cycki mam trochę przysmazone, a teraz od rana pada i lezymy w łózku

ilona jeszcze raz gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejciu jedyne w co sie wibijam to getry 😁 😁 😁 😁ale jest postep jeansy juz na DOOOPEE wcisne tylko nie dopne sie 😁 😁 😁 szock 🤨 🤨
Moja Michelle jak wstala o 6.30 tak porzadnie usnela godzine temu dopiero a tak pobudka co 10-15 minutek
w nocy tez czesto dosyc wstaje co 2- 2,5 godzinki-ale moje corki tez tak wstawaly
odkladam ja do lozeczka poki co twardo-zobaczymy jak dlugo
smoka nadal nie ma 🙂 a rozbudza ja w nocy jak ja przewijam-te mokre husteczki 😁 😁
posprzatalam,corkom rozlozylam namiot w pokoju juz 3 godziny ciszy poznosily tam chyba wszystko co maja bedzie ciekawie jak beda mialy posprzatac 😁 😁u mnie chmurzy sie a chcialam na spacerek wyskoczyc
powiedzcie mi czy Anka 73 urodzila w koncu?????
jejciu juz malusio w dwupaku nas zostalo 🙂 🙂
zycze udanej MAJOWECZKI
u nas akurat w poniedzialek tez wypada Bank Holiday 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo musimy sobie reke podac bo moj maly tez spi w takich samych odstepach czasu 😁 najpierw 4 godziny, pozniej 2.5 choc pozniej 2.5 do 3 i to sam w lozeczku, wyjmuje go tylko na karmienie 🙂

teraz tez dalam cyca i polozylam do lozeczka i spi 🤪

co do fryzjera ja bylam 12 dni przed porodem, bo nie chcialam na Wielkanoc straszyc wygladem 😜

maz pojechal rozwiezc zaporoszenia na chrzest bo to juz za tydzien w niedziele w nasza pierwsza rocznice slubu 🤪

szkoda ze pogoda dupiata bo by sie grilla zrobilo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewuszki
no i juz nie bede kwietniowka 😉
KAHNA nie martw sie,male siedzi w zaparte,juy przestaje wierzyc,ze wogole urodze 😁

MADZIA mnie czeka masaz szyjki bo jestem po terminie i chca jakos wywolac akcje,szczegolnie ze jeszcze w srode nie mialam wogole rozwarcia 😞
niektore dziewczyny maja masaz jak wody odeszly a nie ma rozwarcia
a polega na tym,ze lekarz lub polozna wkladaja paluchy do pipki i masuja,zeby byl postep w rozwarciu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta - mi krechs już zeszła - zostały tylko rozstępy i minimalny brzuchol. 😠 Do wagi początkowej zostały 2 kg. I muszę się Wam pochwalić że w stare spodnie weszłam już po przyjeździe ze szpitala 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...