Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam zostawiać Lenkę więcej w łóżeczku by nauczyła się zajmować sobą ale jest mi tak ciężko jak ona tam leży a ja sobie siedzę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kupiliśmy wagę 🤪 bo bardzo mnie korciło ile ważę...
przed porodem 75 a dzisiaj 65.5 nie wiem czy szybko ta waga mi spada czy powoli...ale mogło by już być te 55 nie chce już 49 bo byłam zbyt koścista jak to Jacek stwierdził 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje ze bedzie lepiej 🙂
Wlasnie ja wykapalam dostala butle bo pokarmu jak na lekarstwo niestety
i udaje ze spi 😉
W nocy tez ja biore do lozka ale w dzien coraz wiecej w kolysce jest
i tez ciezko mi jak ona taka samiuska tam 🙂
Co do wagi to moja anemia zwycieza nade mna bo trace w oczach juz w sobote wazylam tyle co przed ciaza 🥴 ale jem juz na sile bo kto sie moim Serduchem zajmie jak nie ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia zadzwoń i się dowiedz może wystarczy napisać upoważnienie.Wypis to dadzą bez problemu mi Mąż mój odbierał.

Zaliczyliśmy pierwszy spacer 🤪 zrobiła się taka piekna pogoda że w 5 minut bylismy wyszykowani i fruuu na dwór 🙂 całą drogę się modliłam by Lenka spała 😉 wróciliśmy wykąpaliśmy Skarbulka dałam Cyculka i śpi teraz 🙂 ciekawe jak długo? mam nadzieje że to będzie dobra noc.
A co najważniejsze samopoczucie mi się polepszyło 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka - wypis ze szpitala odebrał mój mąż i nikt go o nic nie pytał, odał tylko nazwisko, więc mama pewnie mogłaby odebrać (a tak przy okazji co z tajemnicą lekarską). Akt urodzenia to raczej na pewno osobiście.

Ilona - przeszło 🤪 wszystko przez tę mieszankę hormonów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ło matko.
ale mnie wcięło.
moja psiapsióła bya z narzeczonym.
a spacer??, coż...
15 minut jednak wóziem dookoła kamienicy 🙂
mały spał jak zastrzelony i te pieprzone "równe" ulice jakby mu w tym śnie w ogóle nie pzeszkadzały, ale ja jestem załamana bo podskakiwał w tej gondoli, jak chłop w ciągniku na roli.
czy wy też miałayście takie wrażenie podczas wózkowania po naszych chodnikach ???
ja już zaczełam mysleć, że moż ekoła za bardzo napompowane czy co.

położna moja, jaka kulturka: wysłała mi eska dziś, ze będzie u mnie juto około 11-ej.
a to pierwszy raz ma być w ogóle. ciekawe cz ostatni? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę spać...korzystać bo ostatnia noc była koszmarna 🤢 nawet na mnie ulała i wszystko miałam w resztkach mleka łącznie z włosami 🤔 mleczna maseczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania moja skakała za to jak baba na przyczepie z burakami 😉 masakra jak nia telepało 😞 szkoda mi było tak na nia patrzeć bo bałam się że wstrząsu mózgu dostanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akt urodzenia - moim zdaniem osobiście trzeba niestety.
co do wypisu ze szpitala, to nie wiem, jak wy, ale ja pamiętam, ze podczas przyjęcia mnie do szpitala wypełniałam taką kartę i tam podawałam osoby, którym mozna udzielac info na mój temat (ja podałam bartka i moją mamę)'i była też rubryka komu wyjatkowo nie podawać jakichkolwiek info.
bartek i moja mama mogliby odebrać wypis, ale nikt inny juz nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - ja śmigam głównie po lesie gdzie korzeni jest w bród i zdarza się że młody podskakuje, ale nie przeszkadza mu to bardzo. Wręcz pomaga, jak sama stwierdziłaś 😉
Oczywiście staram się jeździć ostrożnie, ale różnie to niestety wychodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a też jestem turbo bizon zwłaszcza jeśli chodzi o biceps i udziec.
celulitem posypana, jak ser szwajcarski dziurami 🥴 ☺️ 🤨
oj chyba długa żmudna praca przede mną.
najgorsze, ze apetyt mi dopisuje.
w sumie to ciekawe ile zrzuciłam, a właściwie mi spadło po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo, w sumie to kłócić sie nie będę bo podpisywałam tam gdzie kazali i bartek mi doradzał pomiedzy zajebistymi skurczami.
jedno jest pewne, ze szpital nie powinien wydać nikomu, jeśli nie jest ten ktos wskazany przez rodzącą w jakiś papierach bo łamie to tajemnice lekarska.
przeciez na wypisie jest wszystko co się przytrafiło podczas pobytu włacznie z podanymi lekami i zaleceniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dlatego właśnie się pytam, gdzie jest tajemnica lekarska, skoro męża nie zapytali nawet jak się nazywa dając mu wpis, nie mówiąc już nawet o sprawdzeniu kogo podałam w papierach...

Aniu, ja już nawet pod kątem wspólnych leśnych spacerów przetrenowałam ostatnio trasę łączącą nasze bloki nie wzdłuż ulicy, co jest mało przyjemne, tylko właśnie lasem, choć jest to nieco dł€ższy dystans, ale o ile przyjemniejszy 🤪

Idę do wyrka, bo młody nasycił się mleczkiem i zasnął przy cycu 😜
Zajrzę jeszcze podczas nocnego dokarmiania mojego leśnego ssaka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj zaliczylismy spacer 5 h - nogi wchodzą mi .....
Do tego mam 4 dzień pierwszą krwawicę poporodową a wygląda to tak jakby był to pierwszy dzień 🤢 więc spacer obfity w przygody ; mój kibel , karmienie, przewijanie , bieg pod koniec spaceru bo była syrena.
[URL=http://img169.imageshack.us/i/kopia09052010rnadia008.jpg/][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/2913/kopia09052010rnadia008.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEW no speedi wymiata 😉

dzisiaj pierwszy raz mam kryzys
jak tylko Mala sie zaniesie to obwiniam siebie,ze jestem chu... matka 😞
juz dzisiaj dwa razy mi sie zaniosla
wpadam wtedy w panike - co oczywiscie nie ulatwia sprawy
czy Wam tez tak ciezko znosic placz swojego dziecka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to mój kruszon od 6 dni zasypia sam w łózeczku 🙂 koło 20.00, jest kapiel, cyc, potem tulimy i odkładamy, czasem zamiałczy, to szybko na ręce ukochać i znowu do łózka. Fakt że jak ona tak leży sobie i tymi oczkami tak ledwo patrzy to wzięłabym ją spowrotem na ręce, ale trzeba byc twardym 🙂
niecierpie gdy ona płacze, ale nie jest to aż takie częste tzn. szybko dochodzimy do porozumienia o co chodzi i przestaje.
Wymoczyłam dupsko w wannie, ależ czuję się lekka
New widzę że nawet kolorystycznie do wózka jesteś ubrana 🙂

idę spać, bo jakieś 2h i ssaczek mnie obudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...