Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Julcia jak masz ładną pogodę i bez wiatru to dlaczego masz nie iść z Mała na dwór?? Ja wiem że połozne mówią co innego ale nie warjujmy az tak bo jak teraz będziemy chuchać dmuchać na nasze dzieciaczki to potem będą bardziej chorowite...ja jestem tego zdania że kiedys kobiety w pole dzieci zabierały i było dobrze a teraz to nam wymyślają tyle zakazów.Lenka miała właśnie 10 dni jak poszłam z nią na pierwszy spacer.

Matko po tej mordowni od 6 rano śpi teraz tak słodkaśno i długo.Czekamy jak tatko wróci i pędzimy na dwór 🙂 matka musi swój mózg dotlenic bo w histerie popada.

Znalazłam fajne menu dla kobiety karmiącej i spróbuje na nim polecieć zobaczymy czy nic młodej nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejko.
Ja dopiero teraz bo przyjechali panowie wymieniac szybę w autku.
Teroche kasy poszło sie....
W kurza mnie to bo staram sie oszczedzac i nie wydawac na glupoty, patrze na ceny w skl;epie itd. Czasami kupie cos używanego na allegro.Nie żebym by łajakoś sknera, a tu nagle musisz wydac klka stów przez jakiegoś palanta.
dupa no!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahna nam tu zadała ćwieka..
co zrobic jak dziecko jest najedzone i przewinete a płacze???
Mi nie dali podręcznika w szpitalu a wam 🙂 🙂 🙂

Zaczynam Kumać Hanie np wiem kiedy płacze jak chce beknąc 🙂

I uwielbiam ja za to że odkładam do łózeczka a ona zasypia sama 🙂 Moja mała woja przyniosła efekty.
Natomiast Hania miewa 3 dniówki marudki o czym pisałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczepią w noge w udko

anka ja tez mam takie wrazenie, a czasami jakby mi tam powietrze wpadało, bardzo dziwne uczucie,

my po spacerku, spanku na tarasie, obiad dla mnie i męzyka ugotowany, ciasto upieczone, chata ogarnieta 🙂 Tylko chyba młoda po chlebie ciemnym ma takie pierdy, że jak walnie to cała podskakuje i zaczyna płakać, jecie ciemne pieczywo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania73 kocham Cie za posta o karmieniu cycem i butla 😆 😆 😆
a ten "przeciag" w kroczu 😉 - znam to ☺️

bylismy z Mala w Centrum autem ... pierwszy raz tak daleko 🤪
zapakowalam sie jak ruska baba na bazar ...
butelki, kocyki, smoczki, pieluchy, ciuszki na zmiane itp itd
moja Myszka zgrzala sie w samochodzie, ale traktuje jazde autem jak wozek i spi pieknie 🙂

kupilismy chuste 🤪
szara w dziwne stworki - fajna 🙂
Pan pokazal jak wiazac ( ale i tak juz nic nie pamietam ) ☺️
dobrze, ze sciage dali to sobie w domu bede testowac ...
oczywiscie moja mama w panice - jak mozna dziecko do chusty wkladac ???
ano widac mozna 🙂

kurde nawet nie mialam czasu Was jeszcze doczytac - dopiero wpadlam do domu ...
... jeszcze tylko musze posprzatac styropian, ktory mam w calym mieszkaniu 🙂
i lece dalej na spacer - spodobalo sie nam takie "zwiedzanie swiata" z Mala w 3 🤪

kahna Ksawi vel Sebus ( bo juz nie wiem ☺️ ) slodki buziak 🙂
a na placz lekarstwa niestety nie ma ...
wszystkie chwyty dozwolone 😁 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, wow ale z ciebie zorganizowana mama.

Jemy cieme pieczywo nie jem białego od jakiś 10 lat 🙂

Wogole to ja jem wszystko, teraz np zjadłam gołąbki. Jem czekolade i lody i takie tam.

Testuje po kolej wszystko jak leci 🙂 Pozostały jeszcze truskawki do sprawdzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi kupilismy Rapalu ...
Maz sie uparl a Malej sie spodobala 🙂
narazie testujemy "kolyske" ...

dokladnie taki kolor jak na focie
[URL=http://img215.imageshack.us/i/2571269511637.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6638/2571269511637.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

dobra ide bo cholera musze chate ogarnac z tego styropianu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi a Ty masz elastyczną prawda?? Ja kupiłam na allegro tkaną 🤔 ciekawe jak się sprawdzi.

Sztunia jak Ty to wszystko robisz??

Ja jadłam pieczywo Wasa i lekar zpowiedziała żeby jeść lepiej białe pieczywo a zawsze jadłam ciemne.

Klapciu normalnie Kocham Cię za to że wszystko jesz 😘 ja dzisiaj serwuje sobie barszcz ukraiński ale taki delikatny narazie bez mocnych przypraw bo LENKA z tego co zauważyłam po nich ma właśnie problemy czyli odpada wegeta,rosołki i inne dodatki smakowe pozostaje jedynie sól i wyciąg z warzyw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde wiecie co psikam ten pepuszek Malej
Nie paprze sie nic jest suchy ale nie zapowiada
sie zeby odpadl a psikam octenisept w szpitalu
tym psikali ale nie sadzilam ze tak dlugo bedzie
to trwalo Wy jak pisalyscie to juz niektorym po 10
dniach odpadaly a u nas nic cisza 😲 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciachu prachu i mały Chusciaczek zamotany w chuście 🙂 🤪 szybko mi to poszło 🙂 ale ja juz kiedys miałam doczynienia z chusta tylko bałam się że juz nic nie pamietam z tego wiązania.

Julcia ja tylko rano i wieczorem lekko dotykałam tego kikutka tymi gazikami leko i jak małą kąpałam to nie panikowałam jak był zamoczony i odpadł. Wam też odpadnie nic sie nie martw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia ja za wolne ręce w takie dni jak ten to zrobię wszystko dzisiaj byłam już tak zdesperowana że chciałam przesciaradło wyciągnąć i spróbować nim się omotać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!!
Piękne te Wasze Dzieciaczki 🙂
A my za 2 dni mamy juz 2 miesiące 🤪 szok jak to zleciało 🙂
Wczoraj byliśmy wyrabiać paszporty dla Dzidków, bo planujemy spędzić troche wakacji w PL 🙂 W życiu się tak nie umęczyłam jak u fotografa 🙂 Zrobić zdjęcia takim Śpikom to naprawdę potrzeba cierpliwości, wytrwałości i sprytu 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta - widzę że też kupłaś bebelulu 😉
Jakoś nie bardzo mi idzie wiązanie kołyski, tzn udaje się, ale nie wygląda to tak ładnie i nie wiem czy mały na pewno dobrze leży; poza tym ta pozycja chyba za bardzo mu się z cycem kojarzy bo często strasznie płacze, a kiedy indziej jest oki.
Muszę ta pionowa pozycję popróbować, może będzie fajnie 🙂 no i podobno łatwiejsza do wiązania 😉

A czy w chustach elastycznych jest łatwiej wiązać (ja mam tkaną) ?

Julka - nie martw się tak pępkiem, jeszcze macie czas. Na pocieszenie powiem ci, że nam też jeszcze nie odpadł, a Gut skończył właśnie 6 tygodni 🤔 dzisiaj widziała go lekarka i nie mówiła że to jakiś problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byliśmy dzisiaj na szczepieniu....
nie taki diabeł straszny 😁
Młody dostał trzy zastrzyki (w oba udka i ramię), po każdym robił się czerwony i płakał, ale bardzo szybko sie uspokajał (w zasadzie natychmiast) 🤪 🤪 🤪
Generalnie często bardziej płacze na przewijaku, albo jak wracamy pędem do domku ze spaceru bo odzywa sie mały głód.
Asieńka - tak więc obalam twierdzenie o którym pisałaś, że chłopcy gorzej to znoszą 😆 więc nie martw się o Adasia na zapas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie tez czeka wizyta u fotografa z Mala
do paszporciku foteczki robic 🙂
Szkoda ze tak dlugo na ten pesel musze czekac 😠 nic
nie moge zalatwic szybciej 😠

JoZo dzieki bo juz sie martwilam tu takie
expresowe odpadanie pepuszkow wszystkie zaliczaly ze
szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...