Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cały dzień latałam: becikowe, macierzyńskie, pediatra i biuro paszportowe. Nie miałam czasu ściągnąć pokarmu a malutki jak na złość nie chce jeść 😞 piersi mnie bolą, są twarde i gorące. I do tego wszystkiego każdy komentował mój brzuch 😞 Dobrze, że chociaż mąż mnie na duchu podtrzymuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nadia jaki rózowy cukierasek macha do nas na dobranoc.
Arturek - sliczny chłopczyk i taki ciut podobny do mojego Ajron Menka się wydaje 😉 🙂

przez was kobity zaczełam poważnie myśleć o tej chuście 😎

objadłam sie zupą pomidorową i umieram 🤢
a propos spania, to ja przez te 2 tygodnie to łącznie moze przespałam 2 pełne noce 🤢
ciekawe kiedy wysiade?
dziś zauważyłam, że jak wstaje z łóżka (bo generalnie non stop poleguję) i dłuzej jestem spionizowana bo np. coś robie lub jestem na spacerze czy zakupach to tak mnie głowa naparza, ze to ludzkie pojęcie przechodzi i nic nie pomaga - masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest godz 6.10
wiec dzien dobry 🙂

Maz wlasnie pojechal do Radomia na spotkanie z naszym producentem
a ja sobie siedze i herbatke pije 🙂

dzisiaj znowu nocka zajebista 🤪
karmie, odbijam, przytulam, odkladam do lozeczka i moj Maluch zasypia sam 🤪
wstawalam w nocy tylko 2 razy ! 🤪
po prostu REWELACJA ! 🤪
mam nadzieje, ze tak juz zostanie ☺️

ale w sumie jakos dziwnie sie czuje, ze ta Mala tak sama lezy w lozeczku 🤔
do tej pory mnie potrzebowala a teraz tak sobie lezy cichutko, swiat oglada i cos tam gada zanim zasnie ... bez Mamusi juz sama sobie rade daje ☺️
... mi to normalnie juz nic nie dogodzi 😉

dobra - ide - juz nie truje - moze uda sie jeszcze zdrzemnac chociaz troche ...
zanim ekipa styropianowa przybedzie ...

wiec zakladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesteśmy już po karmieniu. Mały ślicznie ssał cyca chociaż w nocy nie miał ochoty - wypluwał i skończyło się butelką.

Udało mi się odciągnąć 45ml pokarmu (i to po karmieniu) - to mój rekord, do tej pory było ok30ml i to bez karmienia 😁 jestem szczęśliwa.
I sutki już nie bolą 🙂 Żyć nie umierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas noc do bani 😠 😠 😠
młody zasnął dopiero koło 23 (może dlatego że usypialiśmy go przed telewizorem oglądając film :blush 🙂, wstał po 2 i za nic nie chciał zasnąć po karmieniu i zmianie pieluszki 😞 😞 😞
najpierw płakał jak opętany, dałam jeszcze cyca ze dwa razy, potem zrobił się mega aktywny i oglądał świat wielkimi oczami (o 4 jest już jasno niestety) ale tylko w pozycji pionowej - jak odkładałam to po chwili był płacz.I tak sobie truptaliśmy do 5 kiedy to nagle w jednej chwili zasnął kamiennym snem 🤔 I spał słodko prawie do 8 😉
teraz się pożywia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam porannie z jednej strony mieszkania slonecznie 🙂 z drugiej pochmurno 😠
plusy wstawania wczesnie rano do dziecka?!-sex przy wschodzie slonca 🤪 ☺️
jozo u nas identiko przed 4 pampers i cyc a dopiero po 5 spanie ale nasz spiochal jedynie do 7 🤢
kuzwa nie znosze takiej pogody planuje wyjscie do babci ale nie chcialabym w polowie drogi spotkac sie z deszczem 😠
dzieciaczki slodziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój cukierek porąbał godziny w nocy i tak od 04.00-06.30 była aktywna , teraz kiedy powinna o poranku się bawic i zasnąć ok. 10.00 - śpi a trzeba się szykować na sczepienie 🤢
Od paru dni widzę że misia 120 ml - ma już w nosie trzeba 140 robić bo inaczej zasysa smoka i ciągnie bidulka aż się opluwa i konczy sie to przebieraniem -więc i wybudzeniem.
Jakaś taka padnięta wstałam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze Wam tez jest ciagle zimno ?
nawet pod koldra marzne
nie wiem co jest grane 😮
chociaz ja zawsze zmarzlak bylam ...

moj Maluch spi, pranie sie wiruje, czekam na Meza i wstepnie szykuje sie na spacer ...
pogoda super 🤪

NEW co ile godzin karmisz Bobasa ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytam i na bieżaco odpisuję
Gipsik do odbicia odnóżek można kupić w Smyku.
Rączke bardzo trudno odbic mi sie nie udała, ale syrka wyszła super.

W chchuscie na żabkę mozna nosić od urodzenia, ale wiemże u was jeszcze malenstwa i sie boićie. Hanna w końcu ma juz 7 tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi póki co jest gorąco a latam w koszuli...przebieram się tylko jak goście przychodzą - w ten sposób mogę chodzić z raną po cesarce na wierzchu i już jest prawie zagojona 🙂
Już nie mogę doczekać się pierwszego spacerku.
Kiedy obcinałyście pazurki? Czekałyście 2 tygodnie jak mówili w szpitalu? Ja już mam dosyć tych niedrapek a jak ich nie założę to malutki ma podrapaną buzię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemandero 🙂
U nas nocki są super, Babka po 22 zasnęła, wstała o 2 na karmienie i po 3 znowu spała, potem ok 7 wstała i po karmieniu znowu kimono, teraz o 10 znowu szama i po 30 minutach kimono 🙂 Żyć nie umierać 😁 😁 😁 😁
A tak swoją drogą to Babce strzelają dzisiaj dwa tygodnie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...