Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc mamuski...
moja nocka w miare mala obudzila sie przed 1 zasnela chwile po 2 potem pobudka po 4 i zasneła o 5 a potem o 7 pobudka i aktywnosc do 11 dopiero teraz zasneła a ja moge do was zajrzec i zjesc sniadanie...
czekam kiedy sie obudzi nakarmie i spadamy na spacer co bedziemy tak siedziec w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klapi u nas to było wczoraj, przeniesli z Wawy do Katowic 🙂 ciekawe gdzie teraz wywieźli, to ma tęczę ? 🙂

Kirrke ja tez nie czekałam dwóch tygodni, niedrapki mnie i Maje wkurzały bo łapki miała spocone a i co chwila spadały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maly spi wiec kolejne pytanie mam..

czym myjecie swoje bobaski, te kilkudniowe..

my kupilismy ten Oillan Emulsja Natłuszczająca do Kąpieli Dermatologicznej dla dzieci i dorosłych 64% parafina ciekła, ale doczytałam, że to po 6 miesiącu dopiero, ewentualnie w przypadkach dermatologicznie uzasadnionych powyzej 1 miesiaca zycia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka85 napisał(a):
Hej Mamcie 🙂
U nas coraz lepiej zaczynam ogarniac obowiazki 🙂 nareszcie

Kirrke a jak zalatwiasz becikowe?
Ja musze miec pesel malej i czekam 2-3 tyg na niego 😞


Nie trzeba PESELU. Musisz mieć akt urodzenia, dowód osobisty, zaświadczenie od lekarza, numer konta. Wszystko na słonecznej. Powiedzieli,że 26-go będę mieć pieniądze na koncie.

A PESEL można przyspieszyć ale nie wiem jak bo tym mąż mi się zajmuje ale w przyszłym tygodniu mam już go mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolejny raz dziekuje za pomoc

ja po cesarce tez nie miałam pokarmu..w szpitalu go butla karmiłam
w domu na siłę dostawiałam i laktatorem trochę suty wyciągałam, bo nie chciały sterczeć

od wczoraj popołudniu Ksawi jest na lewym cycku i ładnie ssie, trochę nam jeszcze zajmuje dostawienie go do cyca, ale z każdym razem jest lepiej
teraz muszę popracować nad prawym cyckiem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

My juz po spacerku zupka wstawiona a Lenka na balkonie jeszcze się dotlenia.

KIRRKE jak Wam się udało becikowe bez PESELU załatwić?? Nam kazali na pesel czekać.Chyba w każdym mieście inny obyczaj jest 🤔

A ja dzisiaj weszłam w jedne szersze jeansy sprzed ciąży 🤪 ale się cieszyłam jak łysy grzebieniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jeszcze decyzja musi być? matko chyba specjalnie tak robią pod górkę by ludzie rezygnowali z tego becikowego.

Wiecie co mi się śniło w nocy?? Czasy jak Lenka była jeszcze w brzuszku i wypychała te swoje słodkie giraski i robiła mi góry i czułam to na ręce...dziwne uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszła nam huśtawka dla Lenki 🙂 hura hura zdała test mała z niej usnęła 🙂 a w chuście nie chce siedzieć chyba lubi gadżety po Tatusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
nie mam na razie ze duzo czasu,zeby do Was czesciej zagladac,mam teraz 2 urwisow 😉
choc Nell jest kochana,spi pieknie i daje pospac mamie 🙂 w nocy budzi sie je i zasypia,spi w kolysce,poki co jest grzeczniutka nie moge narzekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny Ja bylam tutaj ostatnio przed porodem. Mówie wam koszmar miałam anemie potem mala zuzka załapała gronkowca w dodatku karmienir piersią poraszka. Teraz malutka jest na Enfamilu bo nie dawałam rady. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...