Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wróciliśmy do domku
doczytałam was, ale teraz tylko zakładam, bo młody się awanturuje i nie chce spać... 😠

muszę go pochwalić,
u stryja na łóżku spał sam (bez mamy i jej cyca w zasięgu nosa) 2 godziny!!! 🤪
dla niego to wielki wyczyn, bo jak już się skarżyłam w domku najdłużej po pół godzinie wymięka
no to teraz na drzemki będziemy jeździć 24 km w jedną stronę... 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamuski
dalej wieje i pada, przeciekł nam az sufit w łazience 😞 rok mieszkamy w domu i nic to teraz się zadziało 😞

irysek my za szczepionke 6w1 płaciliśmy 182zł

a krochmal stosuje na buźke w okolicach usteczek; łyzeczke maki ziemniaczanej rozpuszczam w małej ilosci wody a potem wlewam do 0,5l gotujacej sie wody i troszke zagotuje

dzieci piekne, agata ty chudzino 🙂 gratuluje danego egzaminu 🙂
mnie zostało jeszcze 2kg, smaruje brzuchol zelem poporodowym z musteli (chyba daje rade) ale tez do tego cwicze brzuszki, kilkanascie dziennie z Majka przy zabawie. Jak stoje to jest piekny, gorzej jak siąde i wylewa sie z jeansów.

o kupa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ho ! 🙂

Mala znowu ladnie spala, ale tym razem z Mamusia w lozku bo dzisiaj juz sama nie chciala ... skonczyly sie dobre czasy 😉

u nas pogoda tez kiszka ...
ale i tak dzisiaj nie odpuszcze bo mam wrazenie, ze moj Krasnal po tych wieczornych spacerach tak ladnie nam sypia ...

Ania78 gratulacje z powodu cichej i samodzielnej kapieli ! 😉

Sztunia vov, cwiczysz 🤪
zazdroszcze samozaparcia i wytrwalosci bo ja to leniwa jak cholera jestem ☺️

po pologu planuje jakas silke czy cos ... ale co z tego wyjdzie? nie wiem 😉

ja tez uzywam Mustele - niestety efektow narazie nie widze 😮
brzuch mam niby plaski, ale jakis taki miekki i inny ...
wolalam go przed ciaza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek pochmurno wietrznie deszczowo 🙂
sztunia haha dobre z tym sniegiem 😁 podziwiam za gimnastyke bo ja sie tak nalatam kolo dziecka domu i mam dosc ale brzuszki to zaczne chyba robic bo brzuch rzeczywiscie na stojaco ujdzie ale na siedzaco to obciach, ja juz mam 3 kg ponizej wyjsciowki splaszczyl mi sie tylek i uda zlecialy ale biodra i brzuszek sie zadomowily, ale podobam sie sobie teraz naprawde 😉
agata ja uwazam ze jestes laseczka a ja mam biust w polowie drogi do pepka 🤪 a jak sie zgarbie to suta mi do pepka wpada 😁
maly kolejny bezsenny dzien ma ale chociaz lezy sam w lozeczku i sie cieszy do tetry 😉
wczoraj w galeri zamiast sie obkupic odzyc tak jak marzylam w ciazy ze jak urodze to totalna metamorfoza to zakupilam sobie az jedne spodnie jeansowe bermudy na spacerki do wozka 🤢 na reszte nie moglam sie zdecydowac 😞 ale za to meza obkupilam no bo ma dzis urodzinki 😎
dziewczyny te co kupuja ciuszki w szperach nie macie tak ze jak sie kupuje ciuszki po 10-20 zl to zal wydac 100-200 za nowki ☺️ bo ja czasem sie an tym lapie no chyba ze cos jest wyjatkowego no to nie popuszcze.
kurcze zal mi tych ludzi co ich powodz zastala, taka zima byla i nic sie nie dzialo a kilka dni obfitych deszczy juz spostoszenie niesie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja sobie nawet mam zamiar taki specjalny sprzet do brzuchów kupic, bo byłam u mojej siostry wczoraj i ten sprzet jest niesamowity, tymbardziej ze plecy bola jak cholera 🙂 a to odciaza

asienka ja tak mam 🙂 ostatnio w hm widziałam super sweter na Maje ale 79zł kosztował, stwierdziłam ze to o wiele za duzo, tymardziej ze ja kupiłam sobie podobny za 69 🙂

kurde malujemy przedpokój w paski, kolory zielen mocna, słabsza i miał byc jeszcze kolor takiej zywej limonki, wyszła kupa Mai 😞 trzeba jechac i znowu szukac farby, a tu taka zawieja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chetnie kupuje cos w lumpeksie ... w niektorych sa naprawde fajne rzeczy dla dzieciakow ...
kupuje tez przez Allegro ... w ogole obecnie wole wydawac kase na Mala niz na siebie 🙂

chociaz w sumie przez to, ze zajmujemy sie zawodowo ciuchami i mam z nimi staly kontakt - robienie zakupow ciuchowych dla siebie juz nie sprawia mi takiej radosci jak kiedys ...

apropo pracy - Maz pracuje dzis z modelkami 😠
a Mala spi od 7 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie tez tak mam ze wole cos dziecku kupic jak sobie 😉 idac do spozywczaka zawsze zagladne do szperow i zawsze cos ze soba przytargam teraz tylko sie zastanawiam kiedy moje dziecko to wszystko znosi 😉 bo laszkow zaczyna miec wiecej jak ja i maz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów mam zły dzień 😞

w nocy wstawałam w zasadzie co 1,5 godziny chyba mała za długo spała w dzień a do tego moja "Kochana" teściowa...dzisiaj Jacek jedzie załatwiać kredyt i zaczynamy szukać mieszkania nie chce by nam się małżeństwo rozpadło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki.
nie mam coś czasu ostatnio a ni weny na kompa i tak w sumie pobieznie rzuciłąm okiem na wasze pościki.
gratki egzamów, tzn tych 3.5 - bardzo ładne ocenki 🙂
Babka z uśmiechem Mony Lisy a nie tam jakaś kaszanka
Agatta, poraz kolejny powiem, ze niezła z ciebie garbata dupencja 😁
te garby to pozostałości od dźwigania naszych brzuchów. kręgosłup teraz w drugą strone aspiruje.
Agatta, ty rozumiem kąpiesz mała w tym krochmalu? a dodajesz wtedy jakiś środek myjacy???
no bo my kąpiemy w tym oilatum i wtedy krochmal do tego? czy już oilatum odpuścić?
Sztunia, ty z kolei przygotowanym krochmalem przemywasz miejsca czy tez do kąpieli dodajesz bo ja już zgłupiałam ?
Ajron ma całe czółko wysypane drobniutimi krosteczkami i to chyba z mojej winy bo go załatwiłam oliwką - zła matka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa i jeszcze jedno:
te ampułki z solą fizjologiczną są mega duze a oczka wolno przemywać tylko jeśli taka ampułka nie jest otwarta dłuzej niz 24 godziny - tak czytałam.
w efekcie upuszczam z każdej fiolki w sumie moze z 10 kropel a reszta idzie do kosza.
wy też marnujecie tak tą sól?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje,gratulacje zdanych egzaminów 🙂
dzieciaki jak zawsze piękne!
Agatta ty lacho ,będę ci to powtarzała za każdym razem jak cię tu ujrzę 😁 🤪
Ja mam jeszcze troche brzuszek ale już niewiele icoraz bardziej spada,nie jest żle!

Emilka w nocy spi już sama w łóżeczku,wywalczyłam to i udało się 🙂
Jak zaśnie koło 21-22 to wstaje o 2 a póżniej koło 6 i wtedy ją już biore do siebie,podkarmiam z lewego cyca nad ranem,bo w prawym nie mam wcale już,w sumie w lewym też niewiele ale dla uspokojenia jej daje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania73 maka do wannienki i juz NIC wiecej - wtedy nie uzywam zadnych dodatkowych kosmetykow - Mala jest kapana TYLKO w wodzie z maka 🙂
... ja mam takie male ampulki z sola - otwieram - uzywam 1 raz a reszte wyrzucam -
no troche tam tej soli sie marnuje ...

Mala obudzila sie, lezy, gada do siebie, swiat oglada, jezyk nauczyla sie wywalac i caly czas go wywala 😁
... i chyba wlasnie kupe produkuje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka gratuluje wytrwalosci ! 😎
grunt, ze sie oplacilo !
ja tez walcze i staram sie odkladac, ale jak juz MEGA beksa jej sie wlaczy to tylko u Mamy lub Taty jest najlepiej ☺️
... i podglada tym 1 przymruzonym okiem czy Mama lezy obok heh
nie da sie jej oszukac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hhaha ja wiem ,ze takie spanko najlepsze! 😁
[URL=http://img541.imageshack.us/i/naszezdjcia3525.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/9151/naszezdjcia3525.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img208.imageshack.us/i/naszezdjcia3538.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7224/naszezdjcia3538.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

😁

[URL=http://img96.imageshack.us/i/naszezdjcia3553.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6994/naszezdjcia3553.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ano wlasnie - spanie na cyckach lub na brzuchu u Mamy ...
byle sie przytulac ...
to najlepsza sprawa 🙂

fotka w sukienusi wymiata - sliczna ta Twoja Pyzulinka 😆

Iskierka Ty to ciacho jestes 🙂
a tak przy okazji - pokaz kiedys swoja fote w rozpuszczonych wlosach ...
bo takiej Cie jeszcze chyba nie widzialam 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka ja tym krochmalem koło buźki myje zwilzonym gazikiem, bo to potówki chyba od mogego cycka

Iskra i Emilka śpiace królewny

moja księżna od trzech dni marudzi, ma napady szału, ale cos musi byc na rzeczy bo kiepsko spi w dzien, za to w nocy bez zmian 🙂 przynajmniej tyle. Mam nadzieje ze to ogólne zmulenie stanem pogodowym, bo ja juz pomału w depresja wpadam, Srodek maja a tu 7stopni, wiatr ze jak drzwi do domu otwieram to utrzymac ich nie moge, a poda nieprzerwalnie od przedwczoraj buuuuuuuuu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...