Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[URL=http://img834.imageshack.us/i/naszezdjcia4752.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/5165/naszezdjcia4752.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
nóżki w góre 🙂

[URL=http://img815.imageshack.us/i/naszezdjcia4763.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/333/naszezdjcia4763.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra walnięta jesteś 🙂 ja też ciągle patrze na siebie jak na grubasa ale hu.. że mam 23 kg mniej niż na mecie w ciązy i spodnie sprzed mi z dupy spadają......pewnie jakbym ważyła 40 kg to jeszcze bym sie gruba czuła bo za szybki przeskok z wieloryba 🙂
Ilonab - normalnie masakra z tym szpitalem na Bema -ale numer 🤢 ja to bym takiego odrazu zajebała jak by mi dziecko upuścił - wiem to na 100% bo oba porody przeszłam jak zwierze jakieś takie instynkty - teraz Nadię przecież sama urodziłam i łapałam - to było ode mnie silniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nasz lubi w foteliku tylko w samochodzie a jak wrzusamy go na stelaz to srednio 🤢 no chyba ze do kosza na zakupy np w biedronce to siedzi cicho i spokojnie 🙂 ale chyba nie libi fotelika dlatego ze sie w nim bardzo poci i chyba juz mu w nim ciasno z fotela xlandera to ja zadowolona nie jestem 🤢.
aha pani dokotr dzisiaj tak wyciagnela malemu siurka ze az takie bardzo czerwone w srodku mial sprawdzala czy nie bedzie mial tulejki ale na szczescie nic nie zapowiada ze mialby ta przypadlosc wiec luz ale jak ona bardzo mu ta skorke obciagnela ja to deliktanie tylko zagladalam a ona bardzo bardzo naciagnela 🤢 pochwalila mlodego ze sie ladnie rozwija i ze ladnie trzyma glowke na brzuszku i wali do nas tekstem ze teraz powinien przekreca sie z tej pozycji na plecki a ja mowie z eod miesiaca to on juz robi i wraca spowrotem 😎 co do podciagania glowki to powiedziala z edziecko ma czas ze siedzi dopiero w 7 mcu zeby tez 7 mc wiec sie nie zamarwtiam tylko czekam na rozwoj akcji 🙂
no my chyba pod koniec wakacji zmienimy na spacerowke bo mlody juz ma malo miejsca w gondoli 🙂
zakaldka szukam miejscowki na weekend nie mam pojecia gdzie jechac 🤢 no i z chlopem dalej cisza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
new Ty masz 2 dzieci? ☺️
iskra Ty to normalnie nic juz nie mow lepiej laska jestes i tyle i sie pogubilam kto w tym konkursie startuje Ty Emilka czy razem 😉 ile wazysz?
ja wczoraj wpadlam na wage i doznalam szoku 55,9 tyle to ja w liceum wazylam boje sie ze jak maly bedzie ju tylko na butli i ja zaczne normalnie jesc to mi troche wskoczy ale jak bede sie pilnowac to moze bedzie luz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh dziewczyny ale mnie brzuch boli- okres mam, masakra, myślałam, ze po ciąży to może już jakoś lżej będzie a tu dupa, boli tak jak bolało 😠

Moje dziecko włąśnie śpiewa na macie i próbuje zrobić mostek 😮

Oliwka uwielbia jeździć, dlatego fotelik jej odpowiada, najgorzej jak jest gorąco, bo właśnie się wtedy bardzo poci, ale nieraz w domu wsadzam ją w fotelik i robię co mam zrobić, a ona się mi przygląda i śpiewa mi piosenki 🙂 nie potrzebuję radia 😉

zakładam, bo mi dziecko domaga się jedzenia 🙂pulpet 🙂 lekarka śmieje się, że ja wyglądam jak 5 minut, za to Oliweczka to mała kulka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wagi to przed ciążą 50 kg przy wzroście 170 cm, czyli niedowaga, której za nic nie mogłam pokonać- udało mi się tylko jak byłam w Anglii, przez ich pory jedzenia przytyłam 8 kg i dobrze się z tym czuła, niestety po powrocie do Polski szybko wróciłam do swoich nieszczęsnych 50 kg, mimo, że jadłam za trzech :/ teraz też ok 50, zresztą jak jechałam rodzić to ważyłam 64 kg, a tydzień po porodzie już 55 kg, nic mi z ciąży nie zostało :/

A nie wiecie jaki jest dobry sposób na przytycie??? Bo ja mam za szybką przemianę materii chyba :/
Zajrzę zaraz, bo mi Oliścia zaraz swoją łapkę połknie 😉 a ja wyrodna matka przed komputerem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Pani Iskierko ja to bym na jakieś odsysanie tłuszczu poszła,platforme wibracyjną, masaże wyszczuplające ale wszystko w okolicach uszu 🙂 jak to Julcia napisała bo ja to nie widze gdzie Ty gruba jesteś 😉

Idę robić sobie obiad.

Basik na przytycie na bank nie słodycze bo to cukry nie przyswajalne i tylko cellulit sobie nimi zrobisz najlepiej jedz makarony i inne tego typu rzeczy to Ci masa urośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki zajrzałam do Was na chwilkę i jeszcze większego doła załapałam jak poczytałam ile ważycie 😁 ja od dzieciństwa należę do wagi ciężkiej i pewnie już mi tak zostanie no nie wszystkie możemy być szczupłe takie życie a teraz jak mam kłopoty to najchętniej zamkłabym się w lodówce bo ja tak na stres reaguje. Dzisiaj przyjeżdżają pierwsi goście Arunia w niedziele jego święto oby wszystko się udało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia uda się na pewno 🙂

Wczoraj w przychodni była Nadia siostra Lenki kilka minut młodsza i leżałyśmy w tym samym pokoju i wiecie co moja teściowa do Dominiki (mamy Nadii) mówi? Nadia wygląda jak chłopczyk a nie dziewczynka.Aż mi się głupio za moją teściową zrobiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia uda sie uda 😘 a jak nie to jedynie mały bedzie wrzeszczał całą ceremonię chrztu jak moj Adas 😉w kazdym badz razie do przezycia 🙂
ilonkahahaha jak ja lubie Twoja tesciowke 😘normalnie oklaski dla tej pani 😁
iskra daj ses pokoj wga ladna wzrost tez okej moim zdaniem jestes rewelacja tylko pozazdroscic tym bardziej ze to juz 2 ciaza była 🙂
maly sie obudzil poplakal nie chcial cycka nie chcial butli tylko noszenia wiec udobruchalam go lezaczkiem i kimie dalej. mi juz wysiadl krzyz normalnie porazka jakas 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie chyba bedzie burza 😮
Nie to ze sie boje nie ☺️ ☺️ 😮
Dziecko moje od 7 spalo 14 min dokladnie 🤪
Pranie drugie sie pierze tylko gdzie je powiesze jak ma padac to nie pomyslalam o tym 🤨

A mi nie przeszkadzala waga z przed ciazy mimo ze szczuplo nie wygladalam ale teraz sie niepokoje bo za szybko chudne dlatego musze przed wyjazdem zrobic te wyniki 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...