Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zawsze sobie zaglądam do ANI78 ileż to moje dziecie ma dni 😎

wiecie że w weekend wyjeżdżam na dwa tygodnie? ale się nie cieszcie bo intrnet zabieram ze sobą i laptopika kochanego 😎 więc będę Wam truła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepsze jest to że ona nawet dzisiaj spała dużo tylko krótko a często, natomiast budziła się z ogromnym wrzaskiem a jak kończyła płakac to zasypiała 😞
ale pierwszy raz spała na brzuchu, leżała na boku i sama sie przekreciła i tylko z Michałem zerkalismy na nia czy oddycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedna Majunia - nacierpialo sie Malenstwo 😞
moja tez jakis czas temu walczyla z brzuchem - codziennie o 5 rano sie budzila
od kiedy te smoczki zmienilam na 3+
budzila sie, prezyla brzuszek z zamknietymi oczami bidulka, przez sen plakala
a ja masowalam, cuda wyczynialam zeby jej pomoc
od kilku dni juz sie nie budzi, najwyrazniej przestawila sie na nowe smoki
bardzo mnie to cieszy bo patrzenie na to, ze cierpi bylo straszne
tym bardziej Sztunia wspolczuje ...

ilonka a gdzie Ty wybywasz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski wasze butelki TT też tak smierdzą plastikiem?? Ja kupiłam ten zestaw na allegro bez BPA i są takiego lekko mlecznego koloru a jedną miałam w laktatorze i jest całkowicie przezroczysta i nie daje mi spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta wkoncu zasnela to jest chwila zeby poczytac 🙂 o ile maz mi nie zabierze laptopa 🙂

Sztunia zycze zeby Majeczka ladnie przespala noc ale troche mnie przestraszylas ze to po sloiczkach bo Marta jak narazie zjada tylko zupke jarzynowa albo marchewke z ryzem albo sama marchewke... wprawdzie zauwazylam ze kupa jest zbita taka jak u doroslego i ma ja czesto w pampersie ale bardzo malo .. ale z drugiej strony przeciez po 4 miesiacu wszystkie sloiczki sa z marchewka wiec co jej dawac... mam tez w domu szpinak z ziemniakami chyba ale nie wiem czy wprowadzic ze jutro dac jej sloiczek jarzynowej a na koniec ze dwie lyzeczki szpinaku a dopiero dzien pozniej caly szpinak czy odrazu caly..


kurde ale sie rozpisalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wybywam do nas nad jezioro cały domek nasz i będziemy robić wypady sobie a najbardziej sie ciesze ze poade do zoo do poznania 🤪 tam jest takie fajne nie to co we wroclawiu i mają Pelikany na wolności 🤪 i podszczypują ludzi cwaniaki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tulimy Majeczke 😘

Kurcze ja jeszcze mojej nie zmienilam smokow w butki ☺️
az sie boje bo przeciez tez mamy problemy z brzuszkiem 🥴 🤨

Ilonka moje sa takie zmatowiale po mlesiu ale jak wyparze a wczesniej wymyje szczotka do butelek to sa normalne i nie smierdzialy mi nigdy i nie smierdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula zawsze jak dzieci mają biegunke i dorośli też to poleca się podawanie marchewki gotowanej z ryżem lub kisiel bo zagęszcza kupkę tak że lepiej nie przesadzać z marchiałką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyparzałam już nie raz i sterylizator zakupiłam i dalej smierdzą i jak dam do nich wodę to też ma taki dziwny zapach i nie wiem czy Lece bede w nich podawać piciu chyba zakupie firmy MAM i znów wydatek bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona wiem ze to tak dziala ale za to nie wiem co jej innego podac a ona juz sie domaga sloiczka dziennie jak tylko widzi ze sie zblizam ze sloiczkiem to sie strasznie cieszy 🙂 i jak tu dziecku nie dac? juz sama nie wiem co robic sprobuje chyba z tym szpinakiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłapi współczuje 😘
sztunia no słyszałam właśnie że zmarchewką to nie można przesadzic, dlatego ja głównie podaje marchewkę z jabłkiem, a w razie w mam suszone śliwki i ponc pomagają albo sok z jabłek, ja młodemu zapodałam na noc: soczek jabłkowy 30 ml, surowe jabłko do possania, miąższ surowego banana sama jadłąm i nie mogłam sie oprzec pokusie dac mu pospróbowac 😜 na koniec walnął 70 butli i usnął 🙂 mam nadzieje że jego brzuszek zniesie ten melanż 🤢
ilonka zazdraszczam wyjazdu oby poprawiły sie Wasze stosunki z małżem 🙂
u mnie sytuacja następująca: gadamy ale bez uczuc bardziej jak lokatorzy niż mąż z żoną ale nie piszemy sobie kartek więc nie jest najgorzej 😉 tak czy siak doprowadza mnie do szału w dalszym ciągu i z każdym dniem moja niechęc rośnie ale osiągnełam taki stan że nie zależy mi na tym i nie będę pierwsza ręki wyciągac.
iskra gratki dla męża toż Ty masz picaso w domu, nie wiedziałam ☺️
kiejdy chrzcielne superowe
oli jaka grzybiara 🙂 😎
anka niech sen będzie z Tobą i Aronkiem 😘
zakładka na zakupki allegrowe
ilonka moja butla tt mleczna smierdzaca ale nie przejmowałam sie tym bo po mleku to dopiero smierdzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam butelki dr brownsa z taka rurką w środku po tym jak zraziłam sie zapachem TT i polecam wszystkim bolącym brzuszkom bo świetnie odprowadzają powietrze poki co na rynku to świetne rozwiązanie po przejściu z cycka.
Co do słoików też sie tak załatwiłam marchewką teraz podaję marchew z dodatkiem np jabłka itp. po mojej marchwi ugotowanej mała sra jak najeta 😮
Moniada napisz jak godzisz pracę z wychowaniem dzieciaczków i Arunia bo ja już mam stres na sama mysl całego powrotu do pracy póki co jestem 3 razy w tyg i już mam dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje butle TT tez nie smierdzialy

klapi Ty dalej jestes bo ja caly czas na etapie mojego Oliwiacza
wiec dopiero teraz czytam na necie o tym leku separacyjnym u niemowlakow
bo wstyd sie przyznac, ale nie wiedzialam, ze jest cos takiego ...
kurcze wspolczuje
bidulka Haniutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...