Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja widzę że spacerówek u nas coraz więcej a ja jakoś się jej boję.... 🤢 a mała 70 cm i 7100........tak jakbym nie chciała przejść do kolejnego etapu. muszę zamowić śpiworek bo zima za pasem hehe durna matka dziś dostała czapkę szalik i rękawice na rozm. 80 ( jutro zawalcze o wymianę na 74 ale wójcik nie za chetny) i to efekt
[URL=http://img514.imageshack.us/i/09082010rnadia028.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img514/5797/09082010rnadia028.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi - znajoma bardzo na spacerówkę narzekała, a tez ma JEDO. Mówiła że dziecko jej się z dół zsuwa czy coś w tym stylu; chce kupić coś innego. A i jeszcze powiedziała, że widziała wcześniej na osiedlu mamy z gondolami JEDO a teraz te mamuśki spacerują z innymi spacerówkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra, temat pakowania z grubsza ogarnięty 😉
Teraz tylko siebie ogarnąć i do łózia , bo jakas śpiąca jestem 🤔

New
- Nadia uroczo wygląda w tej czapeczce
i nie jest wcale taka baaardzo za duża, może na zimę będzie jednak oki
jak patrzę na osiedlu na dzieci 2 miesiące starsze od Gucia to się dziwię że one taką dużą głowę mają 😁 😁 😁 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi sie chce spac mam dosyc jestem padnieta ale co jak zwykle
moja bezsennosc wygrywa ze zmeczeniem a jutro znowu pelno spraw do zalatwienia bieganina 😞 pewnie zasne po 3 i jak zawsze wyspana bede i pelna energii 😁 😁 😁
W ciazy nie mialam problemow ze snem moglam spac w dzien i w nocy a teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mi też czasem szkoda że mały tak szybko staje sie większy i cięższy 🙂 jak patrze na świeżo upieczone mamusie i bobaski w wozkach to az sie dziwie ze ten maly adas to juz taki wiekszy adam 😜
szukam zabawki pluszowej z efektami swietlnymi bo mlody osttanio interesuje sie swiatelkami 🙂
dobra lece papapappa 😘
jozo juz tesknimy udanego wyjazdu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka - nucę pod nosem kołysankę dla ciebie, żebyś się porządnie wyspała wreszcie 😆

No tak, nasze dzieciaczki tak szybko rosną 😉
ja też nie mogę się napatrzeć na świeżaki w wózkach i już nie pamiętam w zasadzie żeby Gu był taki malutki
chyba przegapiłam to 😞 😞 😞 😞

dobrej nocki
postaram się jeszcze jutro zajrzeć i się ładnie pożegnać 😜
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello 🙂

brzuszek = nalog

wstalysmy, ale jeszcze lenimy sie w lozku 🙂

JoZo mi tez bedzie Ciebie brakowac 🤪

a wiecie - ja tak jakos nie mam, ze jest mi zal, ze Oli rosnie i ze za jakis czas nie bedzie mnie potrzebowala ... bo wiem, ze bedzie mnie potrzebowala zawsze ( tylko na rozne sposoby )
poza tym - bardzo mnie kreci jej rozwoj, gdy patrze jak sie uczy, jak sie zmienia, jak sie staje bardziej samodzielna ... to wg mnie najwspanialsze momenty jakie mozna obserwowac 🙂
... ale rzeczywiscie - widok niemowlaska w wozku - sentymentalny 🙂

dobra
ide sie jeszcze lenic z corka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie z rana 😁Arunia zjadł o 3 a później o 5 a teraz śpi pewnie mama do pracy dziecko aniołek niech tatuś sobie śpi
New nie będę oszukiwała początki powrotu do pracy były bardzo ciężkie szłam po drodze i płakałam teraz jest coraz lepiej ale i tak ciężko na szczęście nie muszę chodzić na całe 8 godzin ale na 4 czasami zostaje dłużej powrót do domu też nie wesoły bo obiad trzeba też z dziewczynkami nie wiem jak to będzie od września jak dojdą lekcje Werka ma przeskok do 4 klasy więc nie będzie już przelewek a Patka 6 klasa czyli egzamin na koniec roku
Dobra zmykam do pracy bo zaraz mnie wywalą
miłego dzionka mamusie i buziaki dla najsłodszych dzieciaczków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...