Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja to wyrodna matka jestem... 😞 Dzisiaj Oliwka marudziła, bo głodna była, to ja do niej lecę z butlą, a ona zaczyna się bawić smokiem, pluć i co chwilę kweka, że głodna. To ja do niej takim zniecierpliwionym tonem mówię: Dziubek !Jesz to czy nie?, a ona... usteczka w podkówkę i zaczęła płakać.... zła jestem na siebie za to do tej pory 😠 😠 😠 wyczuła bidulka, że się zezłościłąm... szybko ją wzięłam na ręce i wytuliłam chyba za cały tydzień ☺️ ☺️ ☺️ wstyd mi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
twoj mariusz przynajmniej chce cos robic...
a moj mariusz... ze na glupty wydaje kase,,,ja sie go pytam jaka glupote a on mi powiedzial na torebke, a co sie potem okazalo ze mam tylko jedna na sznureczku malutka a potrzebowalam duzej do szkoly, potem mnie przeprosil, ale dla niego wszystko co sobie kupuje jest glupota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik to Ty w alko możesz przebierać 😁
Ja zaraz cycka głodżilli dam, bo nam się wszystko dzisiaj czasowo poprzesuwało i może uda mi się obejrzeć te nasze szkapy 🙃
Coś miałam jeszcze nasmarować, ale zapomniałam co 😮 😮 😮
Tak na wszelki wielki dobranockuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akurat na to nie mogę narzekać, bo sam zmusza mnie żebym kupowała sobie ubrania itp., bo ja to z tych oszczędnych- z tym, że oszczędzałabym na sobie, żeby inni mieli jak najwięcej ☺️

jak będzie chciał kupić sobie nowe gacie, to mu powiedz, że to głupota 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak mi się przypomniało, że kichnęłam dzisiaj i moje dziecko mnie konkretnie wyśmiało ☺️
Nie mogłam się powstrzymać i wygłaskałam koty, znaczy zaczęłam od jednego, to dwa zazdrośniki jeszcze przybiegły, rozmruczało się dziadostwo, a ja teraz kicham i prycham jak szalona 🤢
Raz jeszcze dobrej nocy baby i bobki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek 😘
się przeziębiłam i teraz boję sie o młodego 🤢 jade na gripexie i sterpsilsie mam nadzieje że przejdzie, gardełko płucze solą jak za dawnych dobrych ciążowych czasów 😁 kurna oby tylko sie nie zaraził 🤢
nie pamiętam dokładnie która laska kupowała te puzle podłogowe piankowe morf new czy jozo w każdym bądź razie mam pytanie czy fajne to bo chce kupic Adasiowi bo nie moge już patrzec jak wyjada moje włosy z dywana 🤢
ja też z tych matek co się złoszczą i krzyczą na maleństwo 🤢 potem się smutam a potem kocham mocno mocno 🙂
Adaś pobił rekordy w spaniu po mleku zasnął wczoraj o 18 o 22 pobódka na mleko potem pobódka o 4 na mleko i na dobre wstał o 7 walnął kupsztala i teraz ogląda vive pewnie za troche zawoła jedzonko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

u nas pobudka 7.30
czy Wam tez sie zdarza, ze zmieniacie Maluchowi pieluche a on ma zimny tyleczek ( posladki ) ?
bo u nas dzisiaj tak bylo
pewnie zmarzla ta moja Okruszynka w nocy 🥴

LOli zaczela podnosic glowe/plecy z lezaczka
no i oczywiscie caly czas tak robi

no i kurde dzisiaj siedze sama w chacie
a pogoda jeszcze jakos marnie sie zapowiada ...
wpada ktos na ta kawe, ciacho, herbe czy nie ? 🙂

Ps. kurujcie sie Dziewczyny !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema 🙂
Z tego co pamiętam, to JoZo zakupiła te puzzle 🙂
Ja jestem nerwus i choleryk, ale na dziecko nie nakrzyczałam jeszcze, powiem poważniejszym tonem, zrobię groźną minę, a dziecko mnie wyśmiewa, taka ze mnie groźna mama ☺️
Agatta no ja jeszcze na zimnego pupala się nie natknęłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...