Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asieńka a ja już suwaczka u Ciebie szukałam 😉

mykam robić obiadek dla berbesia mojego

p.s. mam z Lenusią problem bo nauczyła się wstawać w wiaderku i za cholerę nie chce usiąść 🤔 🤢 muszę chyba iść po wanienkę bo boję się o te jej bioderka nieszczęsne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi sciskam mocno ciebie i Haniutka i napewno wszystko sie unormuje ale zdaje sobie sprawe ze taka wiadomosc scina z nog 😘 😘 😘
Ja anemi w ciazy nie mialam, jestesmy na MM i pani doktor nigdy nie wspominala o robieniu jakichkolwiek badań wiec nie wpadam w panike i sama nie dzialam w tym kierunku.

My walczymy z lojotokowym zapaleniem skory mlodemu na glowce wyszla sucha plama wielkosci 20 gr. takze od dzisiaj rozpoczynamy walke 🙂

A Filip tez caly tatus ale po mamusi ma najwazniejsza rzecz a mianowicie oczka 🙂 Oj bedzie czarowal nimi panieny.
Tylko zastanawiamy sie caly czas po kim odziedziczyl dlugie rzesy bo niejedna dziewczyna moglaby mu ich pozazdroscic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Mysz jak się teraz budzi to najpierw leży na brzuszku i robi sobie ciiiii.....psiiii....siiii....siiii....ciii.... i tak przez 5 minut potem wstaje na czworaka i kiwa się przód tył 🙂 a później jak już jej się nudzi to Nas woła.A najlepsze jest to że Nam się nie można poruszyć na łóżku bo wtedy od razu Nas woła żeby ją wyciągnąć 😉

uwielbia też nosek wkładać między szczebelki i się śmieje wtedy 🤪 🙃 taki nasz głupolek malutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak cwaniara już kuma że do aparatu trzeba się uśmiechać 😉 wczoraj leży na podłodze Jacek robił zdjęcia krewtką i woła Lenka uśmiech 🙂 a Ona się wygina na każdą stronę i się patrzy w aparat i śmieję. Uczą się te nasze malce tak strasznie szybko a niedawno się urodziły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



poza 🙂

JoZo ja nie wiem czy Ona będzie tak szybko raczkować narazie tylko wsatje tak i się kiwa nie mam jak Wam tego pokazać bo nie jestem taka zdolna by przerobić film z kamery naszej ☺️ a co chcę zdjęcia robić to się kładzie i śmieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka śliczka i kliknięta już drugi raz dzisiaj 😉

jeśli codzi o Reni J. to wydaje mi się że ta cała jej
ekologia to pod publiczkę jest..
trochę o niej ucichło, jako wokalstce, no i trzeba było
o sobie jakoś przytomnieć, a że ekologia jest teraz modna
to mamy tego efekt 😉
tak mi się prznajmniej wydaje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak dla mnie to ta Reni chyba ma jakiś poporodowy uraz głowy 🤢 juz na ten temat pięknie wypowiedziała się Agata 😁 ciuchy Reni raczej nie świadczą o eko i nie sądze aby to były ciuchy no name, dziecko chowa w pieluchach tetrowych a sama wyglada jak conajmniej Victoria Bekcham 😎 i ta kapiel w mleku 🤪 ciekawe skąd bieże tyle mleka tylko pogratulowac laktacji 🙂
bobo spi a mi już czacha dymi od pisania mgr, jeszcze tylko poprawic 1 rozdział i praca gotowa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kciuki za ozdrowienia z przeziebien i innych "przyjemnosci" !
kciuki za mgr !
i za co jeszcze sie da ! 🙂

moje Dziecko ma w dupie kondona na owoce
dopiero jak zapodalam winogrona
to z laski ciumka 🙂
zobaczymy jak to sie skonczy ...
a ze dzisiaj mam marudera
to pewnie rykiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...