Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bry 😘 🙂
mały zakłóca harmonogram dnia 😜 powinien już godzinkę drzemac a bawi się w łóżeczku 🙂
w południe lecimy z wózkiem do babci-prababci, małego sie zostawi a mamusia poleci do miasta do ludzi 🤪
wczoraj zrobił siusiu do nocnika 🤪 oczywiscie nieswiadomie, chcialam zeby zrobil kupke w koncu kupka zostala w pampie a sisku dorobil do nocnika 🙂
no my w tym roku tez obowiazkowo wczasy nad morzem pewnie wladyslawowo i jakis tydzien reszte spedzimy u moich rodzicow tzn popoludniu bo niedlugo wracam do pracy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas tez nie ma zabawy w nocy.
Tylko meza musze czasami naprostowac bo ten jak mlody sie przebudzi i zaczyna zaczepiac to Adam zaczyna z nim gadac.
Powiedzialam mu ze jak chce sie z mlodym pol nocy bujac to prosze bardzo ja eksmituje sie do drugiego pokoju.
Z tym ze jego w tygodniu nie ma a ja z mlodym musze sie meczyc.
Wiec teraz potulnie uspokaja mlodego bez zadnego gadania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiak ale ja Wam zazdroszcze tej Grecji
Maly podroz na pewno zniesie dobrze
Dzieci czesto radza sobie lepiej niz dorosli
w ogole bedzie extra - zobaczysz 🙂

zabawa w nocy to jakas porazka
mnie tez czasami korci zeby cos tam do niej zagadac
zwlaszcza, ze jak zabieram ja do siebie
to czesto zaczyna sie przytulac, calowac, miziac - cwaniara jedna
musze twardo sie powstrzymywac zeby do niej nie gadac 🙂
pomijajac te momenty
gdy jestem beton
i nie mam sily nawet mowic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia23 napisał(a):
Hej
Z mojej lodówki wyprowadziły się nawet pingwiny. Trzeba na zakupy pojechać.


hahaha dobre 😁
no teraz ponoc nieciekawie sie robi w Egipcie 🤢
moje dziecie jeszcze nie spi 🤢 a ledwo na oczy widzi 🙂
no coz w takim razie za troche trzeba bedzie sie zbierac na powietrze bo jak zasnie to pospi do 14 i wtedy kiszka bedzie z wyjscia 🤢
ja ostatnio kupowalam pampy w tesco w kartonie 3 paczki po 54 szt "4" za 99 zl
no my mielismy etap nocnych pogawedek zabaw itp ale to przed swietami mam nadzieje ze to juz nie powroci
Adas wlasnie zdjal sobie spodenki 🤪
zakladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze u Was wakacyjnie 🙂 zazdroszczę bo ja na wakacje to pojade dwa piętra niżej do własnego mieszkanka 😉

Dziewczyny mam pytanie CZY WASZE MALUSZKI MIAŁY COŚ TAKIEGO ŻE ROBIŁY PO KILKA KUPEK DZIENNIE I W NOCY CONAJMNIEJ JEDNA?? Nie wiem czy to na zęby bo idą nam naraz 4 🤢 mowia tez ze na mleko ale Lenka zawsze bebilon piła.Nie wiem co jest grane tym bardziej ze raz kupka jest luźna a czasem normalna. Je to co jadła nic nie dajemy jej innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakąś wyspe też bym sie chętnie wybrała. Najchętniej na taką gdzie jest absolutny zakaz wstępu dla teściowych i ludzi udzielających "dobrych rad".
Ilonka pewnie ząbki. Miś ostatnio co pieluszka to kupa aż mu się co nieco odparzyło.
O właśnie wstaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
my z rana do przychodni pojechalismy do chirurga na ciecie meza, konkretnie naciecie wrzoda, bidulek moj maz, teraz spi, wzial antybiotyki i leki przeciwbolowe, oby mu sie rana dobrze goila.
podobno bol straszny, gorszy od leczenia kanalowego tak stwierdzil 😮

ja gotuje obiadek mlodemu, a mlody spi z ojcem w pokoju, odkad raczkuje, nie spi w dzien w naszym lozku tylko na swoich wlosciach, mam przynajmniej pewnosc ze mi nie zleci z lozka.

btw. laski ktore odstawily dzieci od piersi, bralyscie jakies leki na zmniejszenie laktacji, bo ja wczoraj w dzien nic nie karmilam, za to w nocy musialam bo mialam takie baniaki ze hej 😉 jak to zrobilyscie, stopniowo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemano!
ja na moment... nadrobiłam pare stron..

Monia
super wieści!
Kłapi duuuużo zdrowia dla Ha!
Ja w ciągu 25 lat mojego życia wyprasowałam chyba 1 bluzkę... olewam to!

U nas wszystko dobrze, żadnych choróbsk nie ma, rośniemy zdrowo i szybko! 🙂 energii przybywa Maluchom z każdym dniem, czasem wysiadam po całym dniu 🙂 zęby na razie bez zmian, maja po 4 . w ostatnim czasie sporo sie nauczyły, zaczęły od wspinania sie po meblach, teraz wspinaja sie po wszystkim i wędruja trzymając sie tego co stanie im na drodze 🙂 zaczynają też same łapać równowagę 🙂 N już ustoi bez podpórki ale góra przez 3 sekundy 🙂
Ilonkab u mnie też nawał kup, w nocy tez sie ostatnio zdarzaja, nie wiem czemu...
jesli pisałam niezrozumiale -wybaczcie. czasu brak żeby cokolwiek przemysleć, bo terrorystki za plecami siedzą 🙂 mam nadzieje, że u Was wszystko w porządku, że humory i zdrowie dopisują!!!

pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kciuki za Haniutke !
klapi daj znac co i jak jak wrocisz !

ilonka u nas gora 3 kupy dziennie
ale my jeszcze nie zabkujemy
a u Was pewnie to TO 🙂

Madziaa graty dla Wspinaczy i Stojakow 🙂

LOla zaczela wstawac bez trzymanki
to znaczy nie wstaje zupelnie
tylko tak jakby kuca na jednym kolanie a druga noge prostuje
i odpycha sie nia
tak jakby chciala wstac
robi to samo co robi jak sie trzyma i wstaje
tylko, ze teraz robi to bez trzymanki 😮 😲
i przez chwile "stoi" tak jakos na kolanie
wariactwo jakies 🙂
w zwiazku z tym upadkow mamy jeszcze wiecej niz bylo 😲
wydaje mi sie, ze w ten sposob cwiczy rownowage
ale kto ja tam wie 😁
a do tego jeszcze dobrze nie chodzi
a tez juz sie puszcza i stoi bez trzymanki
szalu mozna dostac ze stresu, ze za chwile glowa przywali w stol lub dechy !

irysek rozpedzilam sie i chcialam napisac "buziaki dla Twojego Meza" 😁
ale to juz Ty go wycaluj jak taki biedny 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za Haniulke kciukasy 😘

U nas standardowo 2 kupki dziennie.
A na zeby troszkę ilość ich sie zwiększa 🙂

Ilona gratuluję zakupu mieszkania z doswiadczenia wiem ze nie ma jak to na swoim.

Bogusia mam takie samo podejscie do tesciowej jak ty.

Zolza wpiernicza nam sie w nasze finanse i oczywiscie skomentowala nasz wyjazd na wczasy.
Malpa jedna i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irysku właśnie ja niedawno odstawiłam. Karmiłam Lenkę coraz mniej a jak mi się mleko zbierało to trochę wyciskałam by poczuć ulgę bo zauważyłam że jak dawał Lenci cyca to potem znów mi się zbierało dużo a teraz to się zbiera mleczko raz na dwa trzy dni to wtedy odciągam troszke i daje do sztucznego by nie wylewać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiak jak szwagier powiedział ze na wakacje jedzie do Egiptu to od razu na niego wsiadła ze po co bo to talie drogie. Lepiej żeby sobie odlozył pieniądze. Kurwa ta zawsze wszystko wie. Puki chłopak nie ma zobowiązań to niech korzysta z życia ile może. Ona by wolała żeby te kase jej dał żeby miała za co szmelc kupować. Ona ma tyle rzeczy że głowa boli, nic nie wyrzuca. W pokoju w którym urzeduje trzyma ciuchy w obskurnym kartonie i każdy kto tam wejdzie to ogląda. Każde odpustow dzbanki i inne takie ma na wierzchu. No gorzej niz w lumpie.
dla niej liczy się tylko to żeby cos tanie było, nie ważne czy sie opłaca np w przeliczeniu na kg czy na jakość.

Jak ja marze żeby się stad wynieść!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu rozmawiałam ze Sławkiem na temat jego wyjazdu do Norwegi. Jakby udało mu się wyjechać to na 2 miesiące więc ja powiedziałam ze ja też wyjade do ciotki. No to mi mówi że moge tylko na miesiąc bo nie może tak być żeby jego matka wnuka nie widziała. A mnie to kurwa obchodzi. A jak moja rodzina widzi Michasia raz na rok to już jest wszystko ok. No to on ze mu tu mieszkamy przecież. A co za różnica. Dla mnie jego matka to zadna rodzina tylko przykra rzeczywistość i wrzód na dupie.
Irysek a nie da się jakoś chirurgiczne usunąć teściowej? A może ten antybiotyk podziała? 😉

Niestety żadnych szans na przeprowadzkę. Najpierw trzeba spłacić kredyt i stałą prace dla nas dwojga mieć i Miś do żłobka w jej brudne łapy nie dam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja tesciowa stwierdzila po co my tyle do tego domu kupujemy.
Nosz kurde urzadzamy chalupke, to mamy mieszkac w pustych czterech scianach.
Poza tym co ja to obchodzi na co my wydajemy kase.
Zarabiam to wydaje nawet jakbym chulala po klubach to nie jej interes.

Ale jak jej synus kupil zmywarke to nie przekonywala go ze nie ma niepotrzebnie wydawac na nia pieniazkow.

No a o nasz wyjazd sie przyczepila ze Filip jest za maly na taka podroz.
Moze myslala ze my pojedziemy a mlodego jej podrzucimy.
Po moim trupie.
A moze jest zla ze z nami jedzie moja mama.

Tylko mojej mamie to w zaden sposob sie nie odplace za pomoc a od niej nie otrzymalam zadnej pomocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 🤪 🤪 losie losie losie 🙂 dostalismy kredyt 🤪 🤪 🤪 🤪 z jednej strony szczescie a drugiej strach bo to jednak 30 lat spłacania 🤢

Bogusia marzenia się spełniają uwierz mi. Ja nawet gdybym miała jeść tynk ze ścian to wole mieszkać osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...