Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asieńka to leciutki Adaś. Miś już 12 waży 🤢 i ręce mam do samej ziemi. Jakoś Ptysiek nie tańcuje za to pięknie grzebie po szufladach i w mojej torebce 😎 Dobiera sie do gaci albo do kasy 😜
Idę gary zmywać.
Dzisiaj piekę kurczaka więc trzeba go jeszcze zamarynować. Oby mi wióry z niego nie wyszły 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już po spacerniaku 🙂
troche powiało troche popadało grunt ze nawdychalismy sie swiezego powietrza, no ja jak schodze z małym na reku po wozek a potem wracam z suteryny na 3 pietro to odczuwam nietylko kregoslup rece ale i uda tyłek normalnie silownia jak tra lala 🙂
oj Adas uwielbia moja szufladke z bielizna i tak codziennie kilka razy robi mi porzadek 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Mamcie i dzieciaczki 🙂

wpadam się pochwalić...kupujemy w końcu mieszkanie 🤪 🤪 raczej czekamy na decyzje czy dostaniemy kredyt 🙂 ale to prawie jakbyśmy już kupili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa...i miałam wrócić do pracy niania miała być już na drugi dzień ale popłakałam się bo nie dość że przestaliśmy się cycować to jeszcze nagle taka rozłąka.Narazie nie wracam może po wakacjach zobaczymy co przyniesie los. Czytam Was czasem i widzę że dzieciaczki chorują 😞 u nas odpukać raz był tylko katar a tak spokój. Lenka ogólnie demoluje wszystko co w zasięgu ręki 🙂 ale ja to kocham jak ona tak broi bo patrzy mi się w oczy i się śmieje 🙂 Prawko hmmm...teoria zdana ale pierwsza jazda oblana 😞 no coz nie zawsze musi być lekko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie uwierzysz Ilonka ale dzis myślalam co tam u Ciebie sie dzieje czy tu zagladasz czy jak, no i gratki decyzji trzymam kciuki za bankowe sprawy wreszcie odzyjesz kobieto a co do prawka ja zdalam za 2 😎 wiec nic sie nie przejmuj uda sie nastepnym razem 😘
jesuuuuuuuuu jaka corcia Ci rosnie jakby nie mogla sie kiedy zdecydowac na chlopaka to adas chetny 😜
bedac w sklepie byla kobitka z corka hania i wiecie o kim odrazu pomyslalam? o klapi rzeczjasna i o Ha ale my kobiety to chyba juz tak mamy ze szybko kojarzymy i myslimy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werci porobili badania część wyników już jest jest bardzo osłabiona a prawdopodobnie układ immunologiczny nie istnieje no jakby innych rzeczy było mało na szczęście komórki rakowe uśpione i są na poziomie takim jak w ostatnich badaniach 2 tygodnie temu a ona już chce do domu kurwa ale ten świat jest popierdolony
sorki za słowa ale musiałam sobie ulżyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...