Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry 🙂

Iggi - graty Raku ! 🙂

nocka u nas MASAKRA !
pobudki co 15 min
smoczek zalatwial sprawe
ale przy tylu pobudkach i tak nie da sie wyspac
koszmar !
podejrzewam brzuszek
bo wila sie bidulka, stekala ...
a z samego rana wielkie kupsko nas zaskoczylo
biduleczka moja kochana !
ale za to spalysmy do 8
takze troche dospalysmy

usmialam sie dzisiaj
bo jak zwykle cos tam gadam do LOli rano
i mowie do niej w kuchni
"a Ty zjesz jeszcze kaszke czy juz nie?"
a LOla na to "nie, nie, nie"
no nie moge z niej !
oczywiscie powiedziala to zupelnie nieswiadomie
ale teraz lazi po domu i caly czas mowi "nie, nie, nie"
😁

dobra
wlasnie Dziecko sciaga ze stolu czekolade i mandarynki
takze lece
wszedzie jej pelno kurcze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czuję się jak młody bóg
odespaliśmy jeszcze 2h 🤪
u nas noc ok, jedna pobudka ale krótka
potem chyba dziąsła bolały bo od 5 się wił po łóżku
i ładował kołdrę do buzi

teraz Ksawi próbuje wstawac przy wszystkim co się da 🤢
a i wczoraj dostaliśmy od sąsiadki spacerówkę X Landera
dziś będziemy testować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniela próbuje wstawać, ale u mnie z bardzo nie ma przy czym, złapała się wczoraj stołu, ale blat jej głowę zatrzymał 😁
Ogólnie pajac z niej niesamowity, tak jak Loli papuguje, ja marszcze nos, ona to samo, ja zakaszle, ona też, ja pierdze ustami ona też- sikam ześmiechu.
Niedługo całkowicie odstawiam ją od cyca, już od jakiegoś czasu powoli to robię, teraz cyc jest tylko na sen i w nocy jak się obudzi, ale niedługo wprowadzę na noc wodę, tyko niech lepiej załapie picie z niekapka, znaczy z zaworkiem- bo normalnie pije bez, ale potrafi zaciągnąć 😁
Ja do gerbera nie miałam nigdy przekonania, Piotrek kupił kilka razy, a tak to bobowita u nas i czasami ja coś zrobię.
Wiecie, że przez to niejedzenie Anielki mam trochę schizy na tym punkcie, więc powiedzcie mi czy jest ok. Zjada dziennie mniej wiecej (już w 4-5 posilkach, więc to jest sukces wielki 🙂)
2x kaszka po 120-150ml, sloiczek obiadku, sloiczek owoców i to jest standard. Czasami zje jeszcze serek homogenizowany, albo kromkę z masłem, albo 100ml MM, biszkopta itp. Wypija jeszcze 50-100ml wody dziennie no i cyc przed spaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
nie doczytam 😞
u nas w dalszym ciągu wstawanie w nocy na mleko 1-2
w ciągu dnia wypija 3-4 razy mleko + obiad + herbatniki albo biszkopty + owoce
o kaszce nie ma mowy
co do kg figury itp to ja jestem mega szczęśliwa z tego jak wyglądam po ciązy bo ostatni raz tak wagowo to pamiętam podstawówkę 😁 oczywiście mam skórkę na brzuchu i ujędrniłabym uda dlatego czasem pocwicze sobie w domku brzuszki machanie nogami i koniec.
jozo my z mężem stosujemy diete dunkana tylko u nas polega to na tym że odstawiliśmy 2 podstawowe składniki naszego codzinnego żywienia czyli chleb i ziemniaki a reszte wtryniamy bez zmian czesto zamawiamy pizze chinczyka pijemy piwko i maz schudl 10 kg a ja trzymam wage 54-55 i dzięki temu ze sie pilnuje ani nie przybieram niestety tez nie spadam 🤢 ale dla mnie najwazniejsze to zeby juz nie przybierac, budujace jest dla mnie to ze kto mnie widzi to mowi ales Ty chuda 😎 jednakze dieta Adas jest dla mnie najlepsza. aha i jemy duzo gotowanych piersi kurczaka wazyw bardzo malo smazonego.
kahna testuj bryke my jestesmy zadowoleni ale czas juz pomyslec nad parasolka bo od polowy kwietnia wracam do pracy i moja tesciowa jest zbyt drobna i z nasza spacerowka bedzie jej ciezko ponoc w zime sa tansze parasolki a ja na interesujacy nas model niestety nie ptarfilam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakie szczęsliwe dziecko 🙂
no my w ten weekend troche poszaleliśmy z dietą Adasia i brzuszek zaserwował nam weekend darcia paszczy 🤢 nie wiem co go mogło tak załatwic alebo seler albo właśnie czekolada ewentualnie wywar z grochówki 😲 bo troche sobie pojadł w sobote ale weź dziecku nie daj jak sie błagalnym wzrokiem prosi 😉
co do gerbera to że dziadostwo drogie to jeszcze takie cuda wianki dlatego ja sama gotuje
Adaś też wspina sie przy stole często przy krzesle wsuniętym pod stol i tym samym stoi pod stołem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam gratuluje wszystkich sukcesów rozwojowych 🙂
u nas nocka tragedia, juz nie wiem czy to zeby czy choroba, katar u malej mega duzy temperatura ponizej 37 nie schodzi, ale dziasa napuchniete jak cholera dwojki i trojki gorne sie pchaja na raz nie daje nawet sobie dziasel wysmarowac tym zelem bo jest straszny placz, butli tez do buzi nie wezmie bo od razu placze...koszmar te zeby
moja mala uwielbia mleczna kanapke zjada cala raz na 3-4 dni 🙂
u mnie jutro otwieraja pepco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maz uspal wlasnie Igora, od godziny sie meczyl ze snem sam Iggi, ale tak darl jape ze sie nie dalo, maz musial pomoc, a musial teraz zasnac bo na 15 obiad u prababci i wtedy to dopiero bylaby maruda 🤢

Igor raczkuje nawet na panelach, wiec sie zaczelo no i wspina sie gdzie sie tylko da, wiec od dzis nie mam obrusa 😜

p.s. jak mi sie nie chce widziec szwagra i szwagierki 😠 jakis dupiaty humor ma jak sobie pomysle ze tez beda u prababci Igora 🤢

zakladam do wieczora 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny,

Chwila wolnego w pracy ( bo do tej pory dym) iec doczytalam, ale zabijcie malo co pamietam.

Od razu spoznione ale najserdeczniejsze życzonka dla Hani, Nadii i Areczka 😘

Weekend jak zwykle za szybko zlecial, maz z domu wybyl i tyle go widzialam.

U nas nocki ok mlody trohe niespokojnie spi ale pcha nam sie jedynka górna i trójeczki.

Jak nie bylo widac zebow tak teraz bijemy jakies rekordy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...