Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry 🙂

Wszystkiego Najlepszego dla Areczka ! 🙂

u nas nocka ok
z 1 pobudka
ale bylam twarda 🙂
i Dziecko padlo

jesli chodzi o wyjscia ...
to u nas luz blues
szlajamy sie po miescie na zmiane
druga osoba zostaje z LOlkiem
ale poniewaz coraz bardziej marzy mi sie uchlanie imprezowe z Mezem
powoli pracujemy nad tym zeby Dziadek mogl zostac z wnuczka 🙂

doczytalam, ale oczywiscie g! pamietam ...

100 lat dla bogusiowego emeryta !
mlodszego ode mnie ! 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry.
Bez kaca giganta.
Dziki kolezance co mnie podwioozła do domu, bo tak bym nie miala jak wrocic i chlalabym do rana 🙂

Dziewczyny. prośba groźbą ale wychodzcie z domu. Na cokolwiek, na joge, basen, na piwo, na zakupy, na kawe poczytac ksiazke.
Ja już wychodze pelna geba. Na imprezach ogolnych mam zasade nie gadac o dziecku. To znaczy jak ktos zapyta to udzielam krotkiej inforamcji i zmieniam temat. Bo czasem dosiada sie jakies bezdzietna laska i wypytuja o wszystko.A mi sie niechce o tym gadac.
No chyba ze to spotkanie z forumowiczka to nie da sie inaczej 🙂
A dziecku robi to tylko na dobre. Ha wczoraj zostala sama 1 raz Tęczowa i luz.Wiec ciesze sie ze nie mam rozdarciucha a czym pozniej tym gorzej. Dla was i dla potwora.
Na zajeciach z relaksu ucza nas jak wykorzytac 10 minut. Lepsze niz kawa. Niezłego powera mozna zalapac.
Klapi dobra rada. wybaczcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arczi sto lat, żebyś zawsz był mamy przutulakiem.

Sławku- bądz dobry dla swej żony 🙂

Weronisiu - buziaki zdrowiaki!


p.s dostalismy wczoraj od jakies ciotki buty dla Ha. co za beznadzieny pomysl. Takie poł trapki na lato z jakies smierdzącej gumy. Skąd wiadomo jaką stope bedzie mialeo dziecko, sam zapach powala, no i to chyba nie sa buty dla młodych tuptusiów bo nie trzymaja kostki. I sa róźiowe of kors!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
noc ciezka przyjechalam ze szkoly widze ze dziecko nie wyrazne ale moj twierdzi ze wszystko ok, mierze temperature a tu 38 , zaczela plakac kaszlec, smarkac wszystko naraz, od 3 nie spala nic w nocy budzila sie ze strasznym placze, temperatura teraz 37,7 wiec luz w miare poszla na drzemke
ja tez postanowilam postawic na siebie i od wtorku dwa razy w tygodniu bede chodzic na areobik na 19 🙂, bede ładna i chuda 😁 😜
100 lat dla arusia 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ale z was emerytki.
To chłopy sie starzeją a my coraz młodsze i piękniejsze 😁
Ja to w sumie nigdzie sama ani ze Sławkiem nie byłam chyba zeby zaliczyc sobotnie zakupy w Tesco 😮
A tak to mama-kwoka jestem. Może byłoby inaczej gdybym odruchu mordercy na widok teściowej nie miała 🤢

Areczku kochany wszystkiego najlepszego. Dawaj się mamie wysypiać jak najczęściej

Pytanko co mogę zrobić żeby Misiek nie wciskał tak tego czoła w szczebelki. Czesto sie zdarza że ma odciśnięty szczebelek na czole. Ochraniacz jakoś sie nie sprawdza. Tak sie pcha do góry. Idalej steka przez sen. Chyba jakieś kolejne zęb pchają sie na świat 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Iskra - a co ty się odchudzasz?
przecież laska z ciebie była 😆

My chyba jakoś mało imprezowi się zrobiliśmy ☺️
Ale jak któreś z nas ma ochotę ub potrzebę wyjść to nie ma sprawy - drugie zostaje z młodym
A do znajomych najczęściej pakujemy się z Gu
(większość znajomych ma małe dzieci 😉 i jakoś tak wychodzi )

Dzisiejsza noc była cudna, a przynajmniej bardzo fajna 😆
Pobudki o 1 i 2 ale tylko na podanie smoczka, o 3 mleko i potem spanie do 8 🤪 🤪 🤪
No to troszkę odespałam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arczi sto lat rówieśniku 🙂 i my dziś dla wszystkich przybijamy 10 !!!!szokkkkkkkkkk!! chwila moment i roczki się posypią
Nie chce zapeszyć ale moje dziecko już 2 noc śpi bez przerwy a ja z tego wrażenia - wyspania longiem minimum 4 h wstaje opuchnięta jak godzilla 😉
Całus zakupowy lece na zdefraudowanie ostatniej kasy a potem pewnie bedzie dół ale co tam teraz mam ostre zeby na zakupowe szaleństwo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DLA ARECZKA I NADII BUZIAKI I ŻYCZENIA WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI

wy już 10 kończycie, a nam jeszcze tyle do 9 brakuje 😜
troche mi przeszło na chłopa
już nie mam ochoty go pobić 😜

Iskra a diete jakąś stosujesz? Bo też chce się odchudzać
tylko nie mam jakoś motywacji ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za życzonka
Nadusia wszystkiego naj naj
u mnie po rosołku już wchłonęły go jamochłony byłam z Arczim na spacerku godzinkę a teraz w piekarniku karpatka dochodzi i ja kurwa mam się odchudzać a takie pychotki robię ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
a na spacerku zaopatrzyłam się w winko stary pójdzie do pracy a do mnie przyjdzie koleżanka i tak grzecznie napijemy się po lampce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla solenizantow ,beztroskiego ,pięknego dzieciństwa 🙂
co do odchudzania,nie waze jeszcze tye co przed ciążą,niby nie widać ale ja widzę 🙂
także chciałabym 7kg łącznie i styka mi 🙂

Nocka u nas?
rewelka dziś,młoda zasnęła koło 21,obudziła się o 6:15 zabrałam do wyra,nakarmiłam i spała do 8:50 🙂
a mnie całą noc bolały nogi ,ręce i głowa 😞
jeszcze teraz się jakoś nie teges czuje.
Zaraz małysz,będę lukała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...