Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha
maz w pracy, Iggi spi, ale zaraz sie obudzi, oby, bo nie chce zeby mi usnal dopiero po 22giej 😜
a ja standardowo wysprzatalam kuchnie po dzisiejszym obiedzie 😉
tesciowa pochwalila moj obiad 🤪

we wtorek opuszczam meza i ide se gdzies, jeszcze nie wiem gdzie ale se pojde, zn. pojade, mam zamiar sie odhamic 😜

Dla Nadii i Aruska 10 buziakow, a dla Michelle 9 choc cos mama Michelle o nas zapomniala 😉

zdrowka dla chorowitkow!

p.s. musze przestac karmic, ale w nocy chce mi sie tak spac, ze nie mam sily wstac robic mleko z lenistwa wyciagam cycek i dziecko zasypia, glupia ja 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dieta Dukana, heh mnie nie dotyczy 😜
ale moja szwagierka "kochana:" ja stosuje juz chyba z pare miesiecy caly czas ja modyfikuje, niby je maślanke a pozniej wpieprza pączek i tak oto robi jeden krok do przodu a dwa do tyłu 😜
i coraz wiecej waży, jutro bede sie z nia widziec na nasze nieszczescie bo bedziemy u prababci Igora, mam plan ubrac miniówe, bluzke z dekoltem i przy okazji karmienia Igora pokazać jej brzuch żeby ją wkurzyć 🤪
ona 3 lata po porodzie i nie moze schudnac, a raczej nie chce jej sie O!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

jakiego ja kaca dziś miałam, wychlałam półytora wna wczoraj i zonk rano mnie napotkał, dzięki nbbogu michał zajął się mają i mogłam dojść do siebie 🙂

u mnie w pracy były trzy osoby co diete stosowały właśnie tą: chłopak wziął się jak bóg przykazał i schudł 20 kg tylko nie wiem dokładnie w ile, a dwie laski niby stosowały ale podjadały i gówno to dało, ale najwazniejsze jest żeby duzo wody pić, to przy tej diecie bardzo nerki sa obciążone.

dostałam w pysk od 3,5 latka- z pełnej otwartej ja chuja pocałowałam na do widzenia (był trzymany u matki na rękach) i odwróciłam głowę i nagle jeb, a mamusia spokojnym głosem "dlaczego ciocie uderzyłes nie wolno" miałam pół gęby czerwonej

Majkę oddam w dobre ręce... shit

dla Areczka i Nadijci stos buziaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze że mój Skarbek wcina mamusine obiadki 🙂 🙂 🙂
Werka dalej walczy ja usłyszałam że jestem nienormalną matka bo mając 3 dzieci dzwonie po pogotowie jak maja gorączkę nosz kurwa gorączka 39,9 lub 40,1 to normalka nie weim skąd w ludziach jest tyle zawiści i sama nie wiem jak to nazwać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia od trzylatka w pysk nie dostałam ale nie wiem jakbym zareagował 😠
Ja pierdolw wybrałam sie na te jebane zakup[y dzidz i od początku coś było nie tak , w sumie kasy wydałam na huj.....i przebiłam sobie oponę w wózku w reservedzie jakimś jebanym kolczykiem na podłodze leżącym bezpańsko
a to moje małe gówienko a to z wózka chciała wyjść a to sie wspinała na mnie i tak w koło jak padłą spać ok 16.00 to mi już nogi do dupy wchodziły a w oczach miałam mętlik od tych niby klimatyzacji....
Co do diety dukana - trzeba uważać koleżanka taką skazę dostałą że trzeci miesiąc walczy farmakologicznie i maściami ze sterydami.
ja mam dietę laski polecam nazywa się - Nadia!!!!tak jak ten ogniodym mnie przegoni to żadna inna dieta nie może 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
New - współczuję mało atrakcyjnych zakupów 😘

Szkoda że moja dieta o nazwie Gu pozwoliła mi tylko dojść do wagi sprzed ciąży 😞
Ja chcę jeszcze 7 kilo, bo troszkę się zapuściłam przed ciążą 😁 😁 😁
Już postanowiłam że spróbuję Dukanem, ale najbliższe dwa tygodnie będę miała bardzo ciężkie w pracy, więc chyba poczekam 😉
(każda wymówka na obżarstwo dobra, nie? 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nigdy nie stosowłam diiet, bo chuda bylam.
Teraz mam brzychol jakis. niby sama skóra ale wciagnac sie nie chce, ale w lato było okej.
Wieć stosuje diete ŻM.Pozatym zima chyba zawsze wpada pare kilo.

Monia o tobie to serial mozna kreciec.

Agata kuruje sie. Grzane piwko juz się robi.

Magda 25 to jej pierwszy post wiec jakies to podejrzane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igor raczkuje 🤪 🤪 🤪 od dzis, co prawda na naszym lozku raczkowal, ale kilkakrotnie 😁 jutro zobacze jak mu pojdzie na dywanie u tesciowej, bo my mamy panele wiec sie biedak rozjezdza, ale jak dojdzie do wprawy to mu panele niegrozne beda 😜 (btw. musimy kupic bramke na schody 🤨 )

i do tego sam zasypia w lozeczku, z moja pomoca, ale juz nie nosze go na rekach 😉

kocham go!

p.s. jeszcze zeby przesypial nocki i nie cyckal mnie w nocy i bedzie idealnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...