Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o co chodzi?o facetów
ja juz powoli koncze walke z choroba ale przez ten czas to dziecko, dom na glowie w szkole bylam na caly dzien, i musialam dac rade a ten dzisiaj wraca rano z pracy i mowi ze chory jesti kladzie sie do lozka noz kurwa.. i caly dzien lezy a ja padam na pysk 3 noce nie przespane całe przez zeby, mala zakatarzona marudna na maksa, dom do ogarniecia, mgr trzeba pisac, a dzisiaj mialam zaczac wkoncu robic cos dla siebie i wyjsc na areobik i juz se kurwa wyszlam...ot o co chodzi...mam dosc !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już się odmeldowuje
bo po uspaniu sawiego
będziemy filmy oglądać

Agata oto przepis:

Składniki

* 1 słodkie jabłko
* 100 ml wody mineralnej
* czubata łyżeczka mąki ziemniaczanej


Niezbędne przybory kuchenne

* garnuszek
* szklanka
* łyżeczka
* łyżka do mieszania


Sposób przyrządzenia

W garnuszku zagotuj wodę. Odlej 50 ml wody do szklanki. Jabłko umyj i wrzuć do wrzątku. Całość zmiksuj lub przetrzyj przez sitko. W szklance rozmieszaj z wodą mąkę ziemniaczaną i dolej do garnuszka z jabłkiem. Całość zagotuj cały czas mieszając.

Podaj po ostudzeniu.

Uwagi

* Od 10 miesiąca dodaj jabłko utarte na tarce.
* Po ukończeniu roku dodaj jabłko pokrojone w kostkę i chwile pogotuj by jabłko zmiękło.

do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi no lekko nie masz ...
a Chlopu kop w tylek

kahna dziekuje za przepis 😘

LOlus znowu zaliczyl zwale i juz spi
ta to ma spane ostatnio
czekam na Meza bo wybyl do firmy
stesknilam sie

wlasnie ogladalam na tvn-ie w Uwadze "polowanie na dzika"
psy zagryzaja zwierzaka a "mysliwi" ciesza sie jak przyglupy
i ogladaja jego agonie
kazdemu po kolei wsadzilabym bejsbola w dupe
co to za ludzie w ogole ?

uciekam juz
dobranoc !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam w szpitalu ale mnie nie wpuścili zakaz odwiedzin 😞 😞 😞 😞 panuje grypa jutro mam być na konsylium
Arczi wszamał mleczko zrobiłam 270 czyli wyszło prawie 300 i padł ciekawe czy prześpi mi nockę odstawiłam leki na kręgosłup i umieram bo boli jak cholera wczoraj pokazałam wyniki lekarzowi rodzinnemu i usłyszałam że operacja wskazana chyba ich pogięło dopóki chodzę nie dam ruszać kręgosłupa dopóki boli wiem że żyję 😉
Ilonka witaj fajnie że uwolnisz się od teściowej jak oczywiście bank pozwoli 😉
idę się popluskać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaczynam sie bać siebie 🤨mam kryzys.......
wróciłam zajechana z pracy starsza dostała opierdol mala wisiała u nogi wyła po godzinie myślałam że się na linie wydyndam a tu pranie prasowanie gotowanie szykowanie łachów i gratów na jutro bo rano ewakuacja do babci niani i milion maili do napisania na kompie ...............
no nic jeszcze rok i dam radę dbo dziecie samodzielniejsze bedie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńka to Ty tak o mnie myślałaś a ja się zastanawiałam co mi tak w uszach szumi 🙂

Monia wytrwałości kochana a Werce dużo sił życzę 😘

NY posłuchaj Klapi 😉

Emmi biedna współczuje...

no i ogólnie wszystkie Was tule 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja wczoraj nie miałam weny ale co do prasowania składam na półki niewyprasowane nawet Arusiowi nie prasuję i jak potrzeba to wieczorem szykują dziewczyny ubrania do szkoły ja do pracy i wtedy szybko przeprasuję zawsze po prasowaniu jak złożę i włożę do szafy i tak mam zagniecenia więc robota głupiego 🙂
gotowanie jak wracam z pracy to zawsze nastawiam jakiś obiad na dzień następny ale czasami jak mam wenę twórczą to lepię 500 pierogów i je mrożę później obiad jak znalazł nauczyłam się podgotowywać potrawy i je mrozić a wtedy też szybciej obiad powiem Wam że jak wychodziłam za mąż to moja chrzestna kupiła mi szybkowar i normalnie będę ją wielbiła do końca życia za to bo bigos gotuję 20 minut a zwykłą zupkę 7 więc polecam taki patent , co do sprzątania to wychodzę z założenia że dom jest do mieszkania i nie będę jego niewolnikiem żeby mieszkać w sterylnie czystym 😉 ☺️ tzn nie mieszkam w jakimś chlewie ale też nie szaleję pokoju dziewczyn nie sprzątam od roku myję im tylko okno zmieniam pościel a resztę mają robić o nie jak maja bałagan i przyjdzie koleżanka to im wstyd nie mi w końcu też trzeba je nauczyć dbania o porządek wokół siebie
dobra wypijam kawkę i jadę na konsylium proszę o czarodziejskie kciuki kwietnióweczek 🙂 🙂
odezwę się zaraz jak wrócę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...