Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kirrke ale Ty zdolniacha jestes!!!
co do nastrojow to ja ogolenie po pracy mam plakanke, potarfie tak z niczego sie poplakac czasami mam wrazenie ze zachowuje sie jak rozkapryszona dziewczynka ale chyba domyslam sie zkad to sie bierze: seks przestal byc dla mnie radoscia tzn stosowany zadko jest okej, wiodze ze moj maz sie tym bardzo gryzie bo z bomby zrobilam sie zakonnica, brakuje mi czulosci ale nie takich dobitnych doglebnych, raczej wymagam teraz romantyzmu dotyku i wsparcia poprostu rozpieszczania a chyba zadko ktorego afceta na to stac, tym bardziej jak dziala to w jedna strone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Generalnie X- lander xa wchodzi w gre, ale jak uciułam te kilka stówek to cyba sobie kupie 🙂 No i musi być chłopak.

A ja wiem Madzik ma już jednego Dzieciaczka, to cyba dziewczyna się ze zdjęcia uśmiecha.

Kirrke ja tez chce!

Kirrke-zgadzam sie z Tobą. Gadac trza z chłopami.Oklask.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Zwierzenia się przydają. Sprawdzałam w poniedziałek, bo ryczałam jak głupek. Nazbierało mi się tych żali. Rano za to miałam oczy wąziutkie, spuchnięte i głowa mnie bolała - aż się z pracy zwolniłam. Ale chociaż na sercu lżej 🙂 Przynajmniej tatuśko ma czynny udział w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia ja tez nerwus jestem chociaz w ciazy jakos sie uspokoilam, przestalam sie stresowac wieloma rzeczami.
Ale ciagle mam jakies obawy zwiazane z ciaza: jak kicham i boli podbrzusze - juz mysle ze z dzieckiem cos nie tak, jak nic nie boli to sie zastanawiam dlaczego nie boli - przeciez macica powinna rosnac, jak boli to zastanawiam sie dlaczego tak mocno, czy to napewno tak powinno byc i tak w kólko 🙂
Przewraźliwienie 🙂

Jaki mi sie dziecko urodzi to chyba wszczepie mu nadajnik pod skore bo bede ciagle myslec jak nie bredzie go/jej przy mnie czy wszystko jest ok,jak podrosnie to kupie komorke i bede kazala co 10 minut pisac smsa lub strzalki wysylac 🙂
Albo...zamkne w klatce i nie bede nigdzie wypuszczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...