Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie
jeju chyba tych zaległości nie nadrobie, bo nie moge cały czas siedziec na necie.
Ja juz mam pierwsza rozrywkę jak pojde na L4 - idę na aqua aerobik dla kobiet w ciązy, juz nie moge sie doczekać
A dzidzia ostatnio jakoś chyba spowazniała albo się odwraca pleckami bo mniej babelków czuć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha jaka rehabilitacja? polamalas sie? tak jestesmy teraz bardzo atrakcyjne dosc ze zajete to jeszcze brzuszaste :P ale popatrzec mozna zawsze;-)
dotis ja zadnej widocznej lini nie mam za to cala zylami jestem wysypana na brzuchu i na piersiach,
a propo kremow na rozstepy stosuje od miesiaca gerber i polecam, tubka starcza na miesiac kosztuje 22 zl i jak wieczorkiem wysmaruje brzuszek uda i tylek to rano jest taki aksamitny i nawilzony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokladnie wlasnie pytalam znajomej co ostatnio rodzila i mowila ze nie miala takiej typowej krechy 🙂
aha na rozstepy jeszcze uzywam olejku do kapieli bo strasznie sie ich boje hehe niechce miec rozstepow bo strasznie trudno je potem usunac,w sumie to calkiem nie znikaja i tu jest najwiekszy problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz przed zajsciem w ciaze mialam rozstepy na tylku wiec juz ich sie nie pozbede ale nie chce aby jakies dodtakowe zostaly na brzuszku, bardziej to z celulitem chcialabym powalczyc ale to chyba po ciazy teraz nie ma sensu, nie wiem tylko co z biustem bo sie powieksza i wypadaloby tez o niego zadbac, stosujecie cos na balony? 😉 takiego zeby nie przeszkadzalo produkcji mleka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki ale się rozpisałyście 🙂 a ja nie mam siły czytać 😞 teraz mnie dopadła choroba i leże w łóżku zasmarkana z bólem głowy 😞

Nie piszcie tyle bo jak będę miała czytać 40 stron to mi dzień zajmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mysle,ze kwestia rozstepow to zalezy od rodzaju skory jaka kto ma-owszem warto zadbac i smarowac,ale jesli orstepy maja sie pojawic to sie pojawia.... 😞 moja mama urodzila 4 dzieci nie stosowala nigdy zadnych balsamow,kremow i nie ma ANI JEDNEGO rozstepu, ja natomiast w obu ciazach stosowalam odpowiednie kremy na biust, na brzuch uda dla kobiet w ciazpo pierwszej croci dostalam kilka rozstepow niewielkich na brzuchu i piersiach,po drugie pamietam 2 tyg przed terminem porodu wyskoczylo mi mnustwo rozstepow od ud,posladki brzuch-ale tez nie tragicznych... teraz zauwazylam ze na udach pojawilo sie kilka nowych,a stosuje krem,oliwki 🤪
trudno cos za cos 🙂 niejdena kobieta ma rozstepy a nie rodzila wiec pozostaje pocieszenie,ze bynajmniej cos z tego jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde ja mam nadzieje ze rozstepów unikne, bo mama i siostra nie miały, a poki co smaruje się Vichy na rozstepy, chyba jest drogi ale dostałam go w prezencie więc smaruje 🙂 tylko zapach ma dziwny

ale ostatnio zauwazyłam naczynka na dekolcie nie jest 8ich duzo ale punkcików parę wyskoczyło, ja mam ogólnie cerę naczynkową i często chodzę na lasery, ale po ciazy jak odwiedze kosmetyczkę to chyba sie załamie 🙂 a ja zapłacę fortune
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...