Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do kawy to nie piłam i nie bede pic... sam zapach mnie odrzuca... a tak wogole z ionnej beczki. wiem ze na taki zakup jeszcze za wczesno ale... co sadzicie o materacykach do łóżeczek dla naszych pociech? ja slyszałam ze najlepsze sa te gryka z kokosem...nie wiem co prawda dlaczego ale duzo dziewczyn je sobie chwali, ze zdrowe sa czy cus..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tekst bobasa świetny - uśmialiśmy się z Bartem, filmik skoczny 😉

JoZo,moje plamienie to raczej z polipka doczesnego. na początku plamiłam przez 2 m-ce, ale lekarz nie kazał mi się tym przejmować. wszystko szczelnie domknięte i dzidzia spoksik 😉
Pewnego dnia przeszło i miałam 3 tyg. spokoju i znów cosik na papierze. ale bardzo delikatnie więc nie stresuję się jakoś specjalnie 😉
Tak się objadłam moje drogie tego krupniku, ze już byłam na kibelku. Nie wiem, jak to jest ale ja naprawdę jeszcze nie mam zaparć. Przed ciążą miałam często ale teraz codziennie, no góra raz na 2 dni bez problemu zasiadam na tronie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja należę już pod względem nudności do tej szczęśliwej grupy, bo odeszły równo w 14 tyg. i w sumie od 2 tyg. czuje sie juz nieźle. Nawet zaczynam chyba mieć te napady energii. Szkoda, że jeszcze rzadko ale i to dobrze wróży. 🙃
Pierwszy okres ciąży znosiłam koszmarnie większość czasu spędzając w łóżku w półśnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobiety
co do kawy to lekarz pozwolil jedna delikatna dziennie a ja popijam sobie czasem od swieta rozpuszczalna z mleczkiem,
co do zaparc to ja jako asia nie mam z tym problemu :P
niestety zdarzaja mi sie jeszcze wieczorne wymioty, zauwazylam tez ze rano jak wstane i nie wezme czegos na zab to do pracy nie dojde, budze tez sie w nocy z glodu, dzidzius rosnie i potzrebuje konkretnego jedzonka juz sie nie da oszukac jak na poczatku owockiem czy czyms innym.
u mnie pogoda do bani, wieje jest mokro, mimo to zycze wszystkim udanego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Gratuluję wszystkim Siuiorkom. Poproszę zostawić jednego dla mnie.

Ilonab zdrowiej.Mi się ran zrobiło słabo. Ale potem zobaczyłam że łaskoawy zus po 49 dniach zwłoki wypłacił mi pensje. Istne szaleństwo 🙂

Wczoraj wieczorem znów pokaz kopników buszuch podskakiwał momentami jak szalony. Fajnie ale nadal dziwne uczucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje na synusia 🙂
Kurcze czyżby kwiecień obfitował w przeważającej mierze w chłopaków :P
Ja kawusię jedną słabą dziennie wypijam i czuję się świetnie inaczej by było jakbym jej nie wypił.
My na kolejną wizyte idziemy 21 listopada i mam nadzieję że dzidzia nie jest wstydliwa i poaże co tam skrywa tymbardziej że będą to urodziny tatusia. Byłby miły prezent.
Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...