Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej !

Kolejny siusiak? Gratulacje ! 🙂

Już 5 mamuś z kwietnia zna płeć, niebywałe 🙂
W tym tylko jedna dziewczynka 🙂

Ja silnych kopniaków jeszcze nie czuję. Tylko łaskotki. Czekam i czekam.

Co do jedzenia to też robię się co raz bardziej i częściej głodna, a przed ciążą ledwo cokolwiek skubnęłam.

Wielkie macie już brzuszki? Bo ja nadal dosyć mały, ale rośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii mi już brzuszek widać, ludzie którym nic nie mówiłam juz się pytają 🙂 Nie przytyłam dużo - tylko 2 kg ale brzusio jest juz wyraźny.
Ilonab, zobaczymy, zobaczymy...Z tymi płciami jest tak, że chłopca łatwiej "namierzyć" wiec póki co jest więcej rycerzy, myślę że później się to wyrówna i coraz częściej będziemy się dowiadywały o księżniczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amii z brzuchem to jest tak jak zaloze luzna kiecke i ktos nie wie to nie wie, natomiast w spodniach i bluzeczce widac, generalnie te osoby ktore wiedza to sie przygladaja i cos tam dostrzegaja, ja sama natomiast widze ze sie brzuszek zaokragla a jak sie naje to sterczy fajosko, dlatego po domu latam w geterkach i koszulce bo wtedy jest widoczny i jak przechodze w przedpokoju za kazdym razem zerkam z radoscia w lustro, najfajniejsze jest uczucie w pracy jak kazdy na dzien dobty patrzy nie na moja twarz tylko na brzuszek ale to chyba taki naturalny odruch ja sama tez tak mam jak wiem ze ktoras kobitka jest w ciazy to ja obserwuje, a w tej chwili w pracy mamy wysyp ciaz, wiekszy jak grzybow w lesie:P jednkaze wiekszosc jest juz na zwolnieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do płci to też sobie tak pomyślałam, że ponoć łatwiej wykryć chłopca, więc dlatego te mamusie które już wiedzą prawie wszystkie mają synków. A te co dowiedzą się później będą mieć w większości księżniczki. Ciekawe czy to się sprawdza 🙂 No chyba, że chłop jest tak uparty że się mamusi tyłkiem odwraca, tak miała moja koleżanka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z brzuszkiem to tak jak u większości dziewczyn, jeżeli mam coś lużnego ubranego to nie idzie się jeszcze dopatrzyć.
Niesamowite jest to że cały czas jesteśmy czymś zaskakiwane i cały czas na coś czekamy a to na kopniaczki a to kiedy poznamy co w brzuszku nosimy. Urocze jest to no i przez to tydzień za tygodniem zlatuje ani sie obejrzymy a bedzie kwiecien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ależ mi się piękny pusty post wkleił. coś było nie tak i dobrze, że treść skopiowałam i moge ją wkleić:
heloł 🙂
co do zwolnienia klapoucha ma rację i po 33 dniach zwolnienia (łącznie w roku) płaci już ZUS
Dodam,że jeśli firma zatrudnia więcej niż 20 osób, to ZUS płaci firmie, a irma dopiero choremu.
Jeśli natomiast firma nie zatrudnia 20 pracowników to bezpośrednio Zus płaci i wtedy listonosz kaskę do domu targa - tak jest w moim przypadku.
Co do terminu wypłaty przez ZUS to podobno mogą się spóźnić z pierwszą wypłatą bo zanim pracodawca dostarczy im papiery i wyliczy wysokość wynagrodzenia (liczona średnia z 12 pełnych miesięcy wstecz), to może tak się stać.
Natomiast kolejne wypłaty są wypłacane zgodnie ze zwolnieniem lekarskim i w zależności na jaki czas ma się to zwolnienie.
Ja np. mam zwolnienia wystawiane na 3 tyg. i co 3 tyg. puka do mnie listonosz 😉
Tak to wygląda.
ufff, ale się wysiliłam z rana 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluje wszystkim dziewczynom ktore znaja plec! 🙂

ja tez po cichutku licze na dziewuszke, moze dlatego ze wszyscy przepowiadaja mi corke 🙂 ale jak bedzie synek to tez super 🙂 wazne zeby malenstwo bylo zdrowe 🙂

wczoraj bylam ogladac ciuszki z moim Piotrem i jak zobaczyl rekawiczki to zdziwil sie "to ona bedzie az taka malutka?" ale nic jeszcze nie kupilam bo z uniseksow nic mnie nie urzeklo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...