Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ostatnio świeżo upieczony tatuś powiedział mojemu Bartowi co ma zabrać ze sobą tatuś rodzący,jak już będę w szpitalu na porodówce. Oprócz kasy w kieszeni w razie "w", worka dużego na śmieci (zeby spakować swoje ciuchy do niego) bo musi mieć na zmianę i to jasne jakieś, obowiązkowo piersiówka 😉
Podobno tatusiowie w oczekiwaniu na , czy też już po wszystkim spotykają się w kiblu i dla rozluźnienia popijają przeżywając poród wspólnie gorzej niż ich baby 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anka hahha dobre dobre!!! czyli pepkowe zaczyna sie juz w szpitalu, moja maz jeszcze nie wie czy bedzie ze mna rodzic, jabym chciala zeby byl ze mna ale w tej ostatecznej akcji porodowej chyba wole byc sama, pewnie w marcu sie podejmie decyzje, zobacze jeszcze jak zachowa sie moj maz na wizycie u lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój chce rodzić - przynajmniej tak mówi tylko, że jest mdlejący więc w kulminacyjnym momencie może zaliczyć zejście 🙂
ale, jak znam życie to zacznę rodzić akurat wtedy gdy będzie w pracy poza zasięgiem komórki albo np. prezydent wykorkuje akurat i trzeba będzie robić wejścia na żywo :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż nie chciał wogole słyszeć że mogłoby go nie być przy porodzie. Inna sprawa że pracuje jako kierowca i z jego obecnością to różnie bywa. Ostatnio się śmiał ze wezmie miesiąc urlopu 🙂 A tak wogóle to nie wyobrażam sobie że mogłoby go nie być e mną w takiej chwili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny teraz to mam mętlik w głowie o co chodzi z ta książeczką??Ja dostałam ubezpieczeniową z pracy i z nią chodzę do lekarza bo jest potrzebny nip zakładu jeśli dostaje zwolnienie,a książeczka z ZUS-u po co mi?? też mam wyrobić??
Przecież zwolnienia dalej będę brała na zakład pracy a oni to do ZUS-u wysyłają.

Ania uszczęśliwiłaś mnie z tym że jeśli pracodawca zatrudnia więcej niż 20 osób to na konto przesyłają 🙂 u mnie firma mnóstwo zatrudnia to się ciesze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka, może być ktoś inny ale musisz o tym uprzedzić.
Fajnie macie z tymi waszymi facetami.
Mój nie chce chodzić ze mną na USG i powiedział, ze o wspólnym porodzie też nie ma mowy:/ Przykro mi z tego powodu, nawet mu to mówiłam ale on powiedział, że zdania nie zmieni i go nie przekonam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w spraeie książęczki to chyba klapoucha jest zorientowana ale pobiegła właśnie cos załatwiać więc pozostaje nam mieć nadzieję, że jak wróci to walnie elaborat na ten temat i rozwieje nasze wątpliwości 😉
ja nie mam żadnej książeczki ani od pracodawcy, ani zusowskiej.
sto lat temu miałam coś takiego jak legitymacja ubezpieczeniowa ale to było chyba jeszcze za komuny 😉, później były takie nowsze ale jakoś nigdy z nich już nie skorzystałam.
klapoucha, ratuj ! :X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke oklask dla Ciebie, mam identyczna sytuacje w domu, co wizyta u lekarza to wlasnie cos mu w firmie wyskoczylo, od porodu wspolnego tez umywa rece, teraz najlepiej przestalismy ze soba gadac, mamy ciche dni 😞 ja rozumiem ze to dla niego nowa sytuacja ze nie jest juz na pierwszym miejscu bo wole swoj brzuszek ale to tez moja pierwsza ciaza, widze ze sie meczy ze jest zagubiony no ale to my potzrebujmey wsparcia i zrozumienia!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,8311,title,Noworodek-znaleziony-w-gimnazjum;-matka-jest-14-latka,wid,11637109,wiadomosc.html

Mój na szczęście jak oglądnął ten reportaż z ekspresów reporterów zmienił zdanie i jak był na USG i widział malucha to mu łzy poleciały i nawet pytania zadawał lekarzowi 🙂 a dzisiaj to nawet brzusio pocałował w sumie to miejsce to był żołądek ale nie ważne też się liczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke, szkoda, ze z wawki nie jesteś bo bym cią pogłaskała po brzuszku i przytuliła 😉
są tacy faceci i wcale to nie rzadkość.
ja gdybym nie truła to też przytulenia bym się nie doczekała a tak robie wymówki, domagam sie ia raz na ruski rok coś wymusze 😉
Moj Bartek to taki jeszcze chłopiec (młodszy ode mnie aż 8 lat)
więc....
On tylko wie czego w ciązy nie powinnam 😉 i maltretuje mnie, jak np. kawkę sobie wypiję - tyran 😉
Ogólnie to wspaniały facet ale tak mnie czasami wkurzyć potrafi! 😠 ,a potem oczy cocerspaniela 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wydaje mi się dziewczyny, że faceci tez mają jakieś huśtawki nastrojów i obawy, tylkop że oni po prostu inaczej okazuja te wszystkie uczucia i odczucia. Ja na początku tez na Michasza gadałam, że nie przytula, że tylko moje cycki mu w głowie, a teraz całuje rano jak wstaje ( a ja nawet spie) jak idzie spać, a wczoraj to nawet z dzidzią przez teleofn chciał rozmawiać, od dwóch tygodni jest niedopoznania, tatuś na 102, mam nadzieje że już sie to nie zmieni.

Dziewczyny ja Was mocno przytulam, odmieni im sie jeszcze troszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...