Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kirrke TO się teraz masaż nazywa?? 😉 hihihihihi miłej zabawy!

Anka - pożycz od Barta, będzie zachwycony gosposią 🙂
(mojemu się tak podoba, że swoją chyba też wystawię 😉 )

idę spać, bo padam na ryjek. a chłop jeszcze pracuje...ale od jutra dwa dni wolne to sobie z niego jakoś skorzystam 😉 hihihiihi (opętany śmiech) i wychodzi z sali

(wariacja)

buziam laseczki! do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii – u mnie w chińskim wychodzi chłopiec a na USG na razie dziewczynka. U mojego bobasa tętno 155, to z tego co piszecie to też chłopiec raczej. 😮
Ania78 – jeśli chodzi o przesąd o którym piszesz to mnie kopie na dziewczynkę (z lewej strony) no i brzuch mam po lewej stronie większy :laugh:

Emi, Klapoucha – współczuje tematu dentystycznego 😞 Wiem co to za ból potrafi być! Za dwa tygodnie też zapisałam się na wizytę, bo coś pobolewa ostatnio tu i ówdzie... 🥴

Emi, Ami – no to gratuluje dziewczynek! 🤪 Pozostaje nam mieć nadzieje, że na następnym USG nie pojawi się siusiak i nie trzeba się będzie „przestawiać”. Ja już bardzo się przyzwyczaiłam do myśli o dziewczynce. (Klapoucha – ja byłam pierwsza... 🙃 )

Ania78 – smaka narobiłaś.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj sie dowiedzialam ze moja tesciowa zaraz po porodzie przyjezdza do nas na "troche" zeby pomoc mi przy dziecku...
nie moge jej odmowic i w sumie nie jestem jakos zla z tego powodu, niech wpada, ugotuje mi obiad i wogole pogada ze mna ale tylko ja chce dotykac moja malenka dopiero urodzona dzidzie :P chytrus ze mnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobiety,
emi , ami gratuluje ! fajnie ze juz wiecie 🙂
ach spoznilam sie z ta licytacja, ale szczerze powiedziawszy nie przepadam za typowa chinszczyzna.
dzisiaj zostalam w domku, wkrecil mi sie straszny len od ktorego bardzo bola mnie plecy miedzy lopatkami. musze sie wygrzac i jutro do roboty.
udanego dzionka, u mnie poki co sloneczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki 😉

przesyłam trochę słoneczka spod warszawy 😉

dziś śnił mi się synek...zobaczymy...mąż by się ucieszył, już nawet mówi do brzucha "mój synek".

W ciąży wzięło mnie strasznie na pieczenie ciast, gdzie nigdy tego nie lubiłam. Wczoraj było marchewkowe, a dziś myślę nad bananowym 😉

Dziewczyny dajcie znać jak po usg, ja idę jutro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...