Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

idę robić wafle 🙂 póki teściowej nie ma 🙂 bo zaraz będzie swoje wtrącać...

A śniło mi się że wygraliśmy 60 tys zł i Jacek nie chciał brać kredytu tylko to mieszkanie wyremontował i łóżko teściowej na przedpokój wystawił i kazał jej tam spać...nawet moje sny jej nie lubią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab - zrób też dla mnie te wafle 🙂

No i szkoda, że faktycznie nie mieszkamy wszystkie w jednym mieście. Można by zorganizować jakiś busz po sklepach, kfc, pogaduchy na żywo 🙂

ewi - nie żałuj sobie teraz niczego ! Zabiegi kosmetyczne to mega przyjemność ! 🙂

A właśnie stosujecie teraz w ciąży peelingi, maseczki itp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak zwykle zastraszająco szybkie tempo pisania u kwietnióweczek 🙂

Ja w końcu wolna- rano do miasta, wróciłam przed pierwszą, zdążyłam coś przekąsić, sprzątnąć jako tako i przyszła ze szkoły córka mojej sąsiadki, odrobiłam z nia lekcje i do przedszkola po drugą córę sąsiadki, do 17 były u mnie, bo podjęłam się pilnowania dziewczynek, jak sąsiedzi są w pracy; o 17.00 przyszedł mój siostrzeniec na lekcje angielskiego... nareszcie wszyscy sobie poszli, a ja mam chwilę odpoczynku, padam na pyszczek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale na pocieszenie maluch buszował dzisiaj pół dnia 🙂 Po pilnowaniu dziewczynek MUSZĘ urodzić chłopca, bo dziewuchy by mnie dzisiaj zagadały 🙂 A i jeszcze muszę się pochwalić, że dzisiaj udało mi się wysluchać serduszka małego przez te słuchawki od ciśnieniomierza czy jak to sie tam zwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 a gdzie masz marudzic jak nie tutaj ? 🙂
... jesli Ci to "marudzenie" pomaga to marudz sobie w nieskonczonosc 🙂 mi osobiscie to w ogole nie przeszkadza 🙂

a mnie tez cos dzisiaj brzuch boli ... ostatnio w ogole go nie czulam a dzisiaj cos mnie meczy ... moze Dzidzia rosnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jesteście lekarstwem na moje przepracowane dni. Właśnie wróciłam ( SZOK 10 h!) i czuje się jak kosmitka. A tu proszę siadam na forum i piszecie o wszystkim co i mnie nurtuje.
W pracy do dupy, po magnezie jestem strasznie spokojna i ludzie nie kumają co sie ze mną dzieje - albo dre kopare albo anioł spokoju:laugh:
Ania - ty masz taki sam termin jak ja. Właśnie powinnyśmy mieć okres- mnie też brzuch boli i mało tego mam typowe napięcie przedmiesiączkowe - szok! i wyskoczyły mi syfy - a tego to się nie spodziewałam.Jak masz to polecam na te dni neospe forte
Dzisiaj sie wbiłam w długi sweterek tunikę i wyglądałam jak maciora- dół 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEWYORK dlaczego jak Maciora?? Teraz taki nasz urok brzuszków okrągluszków...

a mi wyszły jakieś małe wypryski na buzi i jest ich wiele jutro idę do kosmetyczki i zapytam się co to i czy mi coś poradzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się ubierze getry albo rajstopy i buty na obcasie to jest ok 🙂 ale do jeansów to rzeczywiście niezbyt fajnie się wygląda...

Kurcze to chyba od kremu dostałam bo mam ich coraz więcej 😞 puuuu....shrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczne brzuszki dziewczyny!

Mój mężulek dzisiaj w nocy zanim zasnęliśmy wreszcie doczekał się kopniaka! 🤪
Od dwóch tygodni chodził za mną, kładł rękę na brzuchu i prosił: Helenka, kopnij tatusia... Ale do tej pory kopniaczki były za słabe 😞

Widzę, że w przeciwieństwie do większości z Was w temacie sutków mam spokój. Nie bolą. Tylko na początku trochę „ciągnęły”. I do łazienki biegam w nocy tylko raz. 🙂
W dzień częściej, bo dużo piję wody 😉

Amii – ja miałam przed ciążą mały biust, ale nie liczę że taki śliczny jak teraz mi zostanie. 😞 Moja koleżanka jak przestała karmić to szybciutko wróciła do swoich maluszków... 😞 Chociaż to co pisze wiele z Was napawa trochę optymizmem w temacie :P

Agatta
– jak nic, dzidziuś! Ja takie kopnięcia –puknięcia poczułam w połowie 17 tygodnia.

Basen.... też muszę się koniecznie wybrać!

Ania78
– głowa do góry! Przesyłam super gorącego uściska!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne macie brzuszki dziewczynki 🙂 ja w pierwszej ciazy prawie niec nie mialam,jak przyjechalam do polski w 8 mies to w kurtce nawet nie bylo go widac 🙂 dopiero mi wyskoczyl w polowie 8 🙂ale kazdy jest inny 🙂 teraz juz jest inaczej i bardzo go lubiebopamietam jak w pierwszej ciazyniemoglam sie doczekac brzuszka 🙂
Co do BASENU to wspanialy pomysl!!!!! Odciaza obciazane stawy i pomaga przy bolach plecow!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...