Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niby jestem na zwolnieniu ,ale całymi dniami nie ma mnie w domu. Nie wiem jak ja to robie.Mam etat głownego wysiadywacza potomki, kierowcy, dostawcy, kucharza, pralki, logistyka, organizoatora atrakcji, kochanki, rodzinnej przytulanki, opiekuna dzikich zwierzat,

U oklisty okej, ale muszę póśc jeszcze raz z mama. Beda mi te krople co zrenice rozszerzaja zakraplac w celu zbadania siatkowi a ja wczoraj autem do lekarza pojechalam.

W tym tugodniu tylko 2 lekarzy w piatek dentysta-znowu.

acha 30 listopada idę na usg 3/4d 🙂 Jak na mnie to szaleństwo 🙂
I tak muszą Królewne "dobadać".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

Dzisiaj pobudka tylko o 7 🙂 więc jest ok 🙂
Witam nową kwietnióweczkę 🙂

Ale mi narobiłyście smaka na bułę z konserwą i ogóraskiem...musiałam ukraść Mężowi jedna kanapkę do pracy 🙂 w zamian batonika dostał 🙂
Dzisiaj akcja konserwa 🙂

Wiecie co? Mąż rano zarzucił mi rękę na brzuszek i tak sobie leżę i myślę a tu nagle puk,puk,puk i tak z 5 razy mój Mąż dostał kopniaka 🙂 Pierwszy raz poczułam takie kopniaczki aż mięśnie brzucha chciałam napiąć...Jacek skwitował to wszystko że pięknie dziecko wychowuje jak ono już tatusia kopie 🙂 nie wie że leżącego się nie bije 🙂

WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laseczki!
Jak się wasze brzuszki mają?
Coś mam wrażenie że się bobas odwrócił i mnie po jelitach kopie bo od paru dni brzuch mnie boli jakoś inaczej. Ocho właśnie znowu kopniak tym razem klasyczny. Chyba śniadanko dotarło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj sobie humor chipsami poprawiałam i za karę zgaga była. Teraz to już się je chyba nie pozbędę do końca ciąży. Ale bym coś jeszcze zjadła. A do 17 mam tylko 3 tościki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brzdąc dopomina się chyba o więcej jedzonka bo kopie co chwilę. Tatuśko jeszcze nie czuję ruchów. Strasznie mocno mi czuć na brzuchu moje tętno co maskuję kopniaczki bobaska. U was też?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny planujecie jakiegos sylwestra w tym roku?? ja co roku chodzialm na taki bal na 100 par:P w zeszlym roku byl taki scisk ze teraz sie obawiamy isc w taki tlum bo podaczas tanca mozna w brzuszek zarobic, predzej to moze na jakies andrzejki bym sie wybrala a sylwester to chyba w kameralnym domowym zaciszu bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się marzy jakis wyjazd tylko we dwoje (teraz już we troje 😉 ) Niekoniecznie w Andrzejki czy Sylwester. Ale niestety kaski brak 😞 Nic nie mówię tatuśkowi bo by pewnie coś zaczął kombinować w tym kierunku a już i tak jest przemęczony i tak mi schudł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziewczyny w nocy się dzisiaj obudziłam, bo strasznie mi się pic zachciało. I jak wysunęłam nogę spod kołdry, żeby wstac, to dostałam takich strasznych dreszczy, że trzęsłam się jak galareta, a wszystkie mięśnie miałam napięte do granic możliwości- myślałam, że już nie przestanę się trząść !!! Nie wiem, co to było... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki,

Ja również w pracy i już wcinam słodkie 🙂
Co do sylwestra to chyba jednak trzeba bedzie sobie dac spokoj. Niedość że tłum ludzi to nie jest idealna sytuacja dla mnie no i nie wiem czy do 12 bym wytrzymala a tak u siebie zawsze swobodniej.
Wczoraj wieczorkiem jak naoliwkowałam brzusio to maleństwo pięknie się odezwało. Cudne uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONIADAD to aj Ci podam jeszcze mój numer konta 😁 możesz też mi dać jakąś wypłatę 🙂

Ja na sylwestra idę może nie będę tyle szaleć na parkiecie ale za to jak pojem 🙂 cały stół będzie mój 🙂

spałam i myślałam że już jest 1:10 bo słyszałam piosenkę z klanu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...