Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jak fajnie. Ale zazdroszczę 🙂 Moje połówkowe będzie na zwykłym. Chyba że coś bedzie niepokojącego to wtedy mi lekarz powiedział że mnie zabierze do szpitala na 3D. Ale coś czuję że sama sobie zrobie to 3 D po swoim połówkowym. Jak Tatuśko kaskę da 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi to rzeczywiście ruszaj do szpitala. Albo chociaż do nich zadzwoń i się zapytaj czy możesz sobie jakoś pomóc. Twoje zdrowie i dziecka jest teraz najważniejsze. Do wieczora jeszcze daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

emi - współczuję i sama nie wiem co Ci doradzić, mam wady nerek itp... więc wiem co to są bóle nerek. Pij dużo i powinnaś położyć się z lekko wyciągniętymi nogami do góry powinno złagodzić.

Dziewczyny macie czasem uderzenia gorąca? Ja jestem taki zimorodek a w ciąży zdarzyło mi się to ostatnio już dwa razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi bierz sąsiada albo takse i do szpitala może masz kolkę nerkową...zostawią Cię na obserwacje podadzą kroplówkę i będzie ok.Jak Ciebie bolki i się stresujesz to Maleńka to odczuwa a tym bardziej że powinnaś siusiu zrobić by nie dostać zakażenia żadnego.Brzuszek do góry i mykaj do lekarza nie czekaj do wieczora.

Ja mam dzisiaj ginexa 🙂 już się doczekać nie mogę 🙂
Wasze maleństwa też są takie cwane??Moje zaczyna się ruszać to ja leżę i nasłuchuję a jak chcę położyć rękę na brzuszku to przestaje Małpeczka mała 🙂 Ciągle mi urzęduję po lewej stronie i nie mogę spać na tym boku bo zgniata mi jajnik i inne części aż mnie w nocy bolało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emii idz na izbe przyjec albo wyprobuj sposoby amii
amii ja uderzenia goraca mam bardzo czesto, szczegolnie w pracy bo mam bardzo cieple pomieszczenie i jak sie jeszcze zdenerwuje to juz w ogole bucham jak parowoz
w poniedzialek mam usg hurra, idziemy razem z mezem jestem taka szczesliwa ze wreszcie sie zobaczy dzidziusia po parwie 2 miesiacach.
wszyscy w rodzienie zaczeli nam corke przepowiadac ale maz powiedzial ze dopoki nie bedzie na usg widac to wierzymy ze jest chlopak :P
ale najwazneijsze zeby cale i zdrowe i madre bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emii idz na izbe przyjec albo wyprobuj sposoby amii
amii ja uderzenia goraca mam bardzo czesto, szczegolnie w pracy bo mam bardzo cieple pomieszczenie i jak sie jeszcze zdenerwuje to juz w ogole bucham jak parowoz
w poniedzialek mam usg hurra, idziemy razem z mezem jestem taka szczesliwa ze wreszcie sie zobaczy dzidziusia po parwie 2 miesiacach.
wszyscy w rodzienie zaczeli nam corke przepowiadac ale maz powiedzial ze dopoki nie bedzie na usg widac to wierzymy ze jest chlopak :P
ale najwazneijsze zeby cale i zdrowe i madre bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę na 15.Może chce iść któraś z Was ze mną??Męża jak na złość w trasę wysłali i będę sama a zawsze się martwię przed USG czy wszystko w porządku...jak zwykle świruję.

Kirrke też ma ale nie wiem na którą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...