Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a wiecie że z tymi myszami coś jest 🙂 Jacek ostatnio mi coś pożałował i mu powiedziałam że mole bluzkę jemu zjedzą 🙂 przychodzi do mnie a w koszulce dziurka 🤪 wczoraj powiedział że jak wizyta u lekarza będzie kosztować 300 zł to więcej tam nie pójdę i ściąga Jacuś sweterek a tam w drugiej bluzeczce dziurka 🙂 Więc wieczorem jak zachciało mi się jabłka to biegł po nie w podskokach bo mu szkoda jego ulubionych koszulek 🙂

Amii to trochę tej zaliczki daliście 😮 może mu tel padł albo miał jakąś sesję...będą zdjęcia nic się nie martw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii ... nie wiem czy rynek warszawski jest inny czy wszedzie tyle to trwa, ale moi znajomi ( i to prawie wszyscy, ktorzy do tej pory korzystali z takich uslug ) tez czekali ponad miesiac na fotki czy film ze Slubu ... takze zupelnie mnie to nie zaskakuje ... sadzilam, ze wszedzie sa takie dlugie terminy

Zjadlam wczoraj 4 Twixy czyli 8 paluszkow ☺️
czy Wy tez tak sie objadacie slodyczami ?
... i czy macie jakies swoje ulubione slodkosci ?

... bo ja za Twixy ostatnio moglabyc oddac wszystko ☺️
a wczesniej za nimi nie przepadalam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, właśnie skończyłam nadrabiać zaległości 🙂

U mnie w bloku wczoraj zmarł sąsiad, a najlepsze jest to, że zmarł w jakąś godzinę po wizycie u lekarki... powiedziała, że serce bije nie tak i ma za wsokie ciśnienie, ale zamiast skierować go do szpitala, puściła go do domu i w domu dostał wylew... żal nie lekarz... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta ja zjadłam od niedzieli cztery bombonierki co dostaliśmy na rocznicę 🙂 jedna się została bo to wiśnie w alkoholu 😞 ale i tak mnie ciągnie do niej 🙂

Basik czasem lekarze są nieobliczalni...a mają pomagać a nie szkodzić

Mykam myju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To moja maluda jest jakaś inna. Jak przykłądm rękę ja albo mój mąż nie robi mu to żadnej różnicy i bombie jak zwariowany 🙂
Agatta co do słodkośći to ja również muszę mieć pod ręką jakieś łakocie. Czekolada czasami idzie naj edno posiedzenie. Chyba muszę się ograniczyć żeby czasem cukier nie podskoczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedtem mnie słodycze nie ciągły ale te czekoladki tak smakowały że nie mogłam się oprzeć 🙂 a do tego czytałam że maleństwo bardziej po nich szaleje to jadłam i jadłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bobas też szaleje. Ciągle mi się obrywa po pęcherzu i pipce. I chyba ma czkawke, bo mi tak dziwnie szybko bąbluje w brzuchu. Rośnie chyba coraz szybciej, a może ma za dużo energi po tych słodyczach. Ciągnie mnie okrutnie na słodkie i na mięso. Mam ochotę na schabowego i ryż z sosikiem. Muszę w sobotę zrobić. 2kg schabu w zamrażarce nie może się zmarnować hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już dzisiaj kisiel zaliczyłam 😁

Co do ruchów, to dzidziusiek kopie coraz wyżej, a wczoraj zasunął mi takie 3 kopniaki, jak jeszcze nigdy dotąd 🙂 Leżałam na łożku, obok siedział Mariusz i rozmawialiśmy z jego bratem. nagle poczułam pod samym pępkiem takie "łup", oczy jak 5 zł zrobiłam 🙂 położyłam rękę i znowu to samo, położyłam rękę Mariusza i wtedy kopnął najmocniej, chyba z całych sił 🙂
Dzisiaj boksuje od rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde ale wy macie fajnie z tymi kopnniakami dla facetów, ja ostatnio zauważyłam, że młoda tylko kopie rano i wieczorem, i ogólnie jest to mniej odczuwalne dla mnie niż te bąbelki co były tzn. rzadziej odczuwalne. Jak kopie, to Michał biegnie kładzie rękę na brzuchu a ona przestaje 😞 do tego wczoraj trzymał rękę przez całego Wojewódzkiego i kopała, ale on nic nie czuje 😞 coż pozostało mi czekać

teściowa u mnie była, racuchy i wątróbkę przyniosła WOW, chyba ją wnusia taką dobrą uczyniła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...