Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klapoucha mój Mąż powiedział że ma nadzieje że nasza córcia będzie taka jak ja i da popalić facetom jak ja jemu 🙂 zawsze na mnie woła księżniczka Sisi jak kręcę nosem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze,ze wiekoszosc z Was sylwestra kameralnie w domku...to prawie tak jakbysmy razem spedzaly..hehe
ja juz na pewno nigdzie sie nie wybiorę,skoro te skurcze sie pojawiły...po fenoterolu dziwinie wszystko we mnie drży,ręce,serce a czasem nawet brzuch niczym galareta...ale podobno to normalne,choc mam sie oszczędzać..
..ale i tak sie ustroje jakoś,sama dla siebie i ostry makijaż zrobię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam i mam zdobyć, piekna bluzeczka z falbankami, prawie tuszująca Maję w brzuchu, kwestia tylko dołu, zaraz idę sprawdzić czy wbije się w spodnie czy leginsy zostają 🙂 i wio na imprezkę 🙂

Kłapoucha bierz Panamerę, jak potem sprzedaż to będzie więcej diamentów Cartiera 🙂

i kupiłam rękawiczki przeciwdrapaniu dla dzidzi za 2zł w H&M, a przedtem były po 7 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi ja myślę że leginsy najlepiej kupić na jakimś bazarku bo tam mają wszystkie rozmiary a nie tak jak w sklepach same XS i S.

Sztunia a po co się kłócić? połóż się na podłodze,tup nogami i krzycz że chcesz diamenty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj tez wybieram sie na zakupy 🙂 moze cos na tych wyprzedazach dostanie sie ciekawego 😉 nie wiem co dzisiaj na obiad zrobic...
moja coreczka dzisiaj daje znac o sobie i to bardzo mocno 😆 caly brzusio mi lata tak jakby sie obijala o niego od srodka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emii trzymam kciuki za wizytę 🙂 ja mam swoją 8 stycznia 🙂 już nie mogę się doczekać jak zobaczę Psyie 🤪

Monia to widzę że Twoja córa ma dzisiaj szaleńczy dzień jak i moja 🙂 co chwile mnie tak walnie aż podskakuje 🙂 a najbardziej lubie jak wali koło pępka bo to takie fajne uczucie wtedy jakby chciała przez niego zaglądnąć i mi pomachać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobiłam liste co musze kupić w przyszłym miesiącu i troche tego wyszło a większość to kosmetyki...no i spodnie dresowe musze zakupić i wałki duże na rzepy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam czasami wrazenie ze mała szuka wyjscia 😉 😉 za kazdym razem co chce nagrac jak wywija to nagle jej sie odechciewa:laugh: chyba robi mamusi na zlosc:P
ja tez mam tylko jedna pare jeansow w ktore sie mieszcze ale to je kupilam z 2 miesiace temu bo w moje stare sie nie mieszcze 😠 najwiecej poszlo mi w biodra i to pewnie dlatego. ale jeszcze troche 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my jednak będziemy robić pokój dla młodej, farby nam z sypialni zostało 🙂i jest motyacja, a jak Michał chce robić to niech robi, więc zrobimy kolorowe paski na jednej ścianie, no i na necie kupiłam motylki do przyklejenia na ścianę- tatuś zarządził że musi być róż (cóż...) teraz czekam tylko na dostawę, a po NR malowanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...