Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak patrze na suwaczek to jestem przerażona że w sumie już za moment bedziemy na porodówkach. Zaczynam się coraz bardziej bać.

Jeszcze postanowiliśmy z Tatuśkiem że weźmiemy cywilny w pierwszym możliwym terminie. Tylko że nie mam pojęcia jak to z tym ubezpieczeniem bo Tatuśko wyjeżdża do Niemiec i tam firme zakłada. Wiecie może jak to wygląda z tym ubezpieczeniem mnie tam jako żonę? I dziecko oczywiście. Ja zostaję w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

widzę że nie tylko ja myślę już o porodzie...ale to leci a jeszcze jak patrze u Klapouchy na suwaczek to nie wierzę.

Wczoraj pisałam z kolegą z pracy jak tam jego żonka się czuje a on mi odpisał że lekarz machnął się z terminem i ma teraz na 5 stycznia anie na 15 lutego 🙂 ciekawe czy już jest na porodówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka mi mówiła że jej chłopak wióżł kolegę z żoną na porodówkę. Urodziła w 10 minut od zabrania ją na sale. Wszystko się odbyło spokojnie. Nic jej w sumie nie było. Urodziła jak gdyby nigdy nic. Też tak chce - prawie bez bólu, stresu i komplikacji. Poród marzenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane moje 🙂
tak pobieżnie Was zczytałam.
klapoucha - tuning boski, a jak dołożysz mebelki do pokoiku to już w ogóle 🙂
kahna, kluchę to ja też mam prawdopodobnie po rzuceniu fajek ale czerwone zabarwienie niedobrze się kojarzy.
szkoda, ze nie mozesz się teraz przświetlić.
idź i męcz lekarza zeby w miarę możliwości sprawdził co tam Ci zalega. moze jakiś wymaz? nie wiem.
co do twardnienia brzuszków, to ja w ogóle zero takich objawów - ani regu;larnych ani nie regularnych.
czasem, jak niefortunnie kichnę to poczuję chwilowe napięcie czy ukłucie ale szybko mija na szczęscie 🙂
ja jeszczenie myślę o porodzie bo nie chcę się stresować i na to przyjdzie czas :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów mi się ciężko oddycha. Chyba dzidziuś gdzieś się za bardzo rozpycha. Coraz częściej mi się to zdarza. Muszę sobie spisać o co mam lekarza zapytać bo znowu mi z głowy wyleci. Dziś trzeba się na wizyte zapisać. Pewnie tym razem wypadnie mi prywatnie bo muszę w tym tygodniu. Pewnie za kasę będzie milszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też co kilka dni czuję, ze nie ddycha mi się dobrze, tzn. nabieram powietrza a jakby nie docierało do płuc i po chwili pojawia się przyspieszone bicie serca.
i tak to sobie trwa przez jakieś pół godziny.
pewnie dzidek gdzieś uciska i dlatego. sposób mam taki, że wstaję i chodzę wtedy, staram się poruszać w pozycji pionowej i jakoś przechodzi.
dopada mnie tooczywiście gdy leżę lub siedzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona b a sie przejmujesz w ciązy to kazdy głodny:P:P 🙂 co prawda to prawda ze wchodzenie jest przyjemniejsze niz wychodzenie dziszi 🙂 aco do porodu- to ja zamawiam szybko bezstresowo i bezboleśnie :P 🙂 a juz sie nad tym zastanawiam bo moja szwagiera juz od 27 grudnia rodzi, tzn lekarz chce by urodziła a ona nie ma zadnych objawów... a własnie słyszalyscie czy regularność cykli ma wpływ na termin porodu i ewentualne opóznienia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...