Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wróciłam i pojadłam 🙂 serniczek z bitą śmietaną 🙂 hmmm...pycha 🙂

Po drodze wskoczyłam do sklepu i kupiłam...skórki wołowe do gryzienia dla psiaków 🙂 i w kiosku dwie gazety dla siebie 🙂

Dziewuszki piszecie że wasi Panowie mają apetyt a ja już się martwiłam o mojego bo zaczął jeść obiady w pracy (dwa ful wypas dania) przyjeżdża do domu i też je 😮 normalnie rośnie mi chłop jak dąb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Posprzatalam ! 🤪
... i stwierdzam stanowczo, ze mycie wanny w ciazy nie nalezy do przyjemnosci 🤢

Moje kochanie tez rosnie w oczach -
mniej wiecej na tej samej wysokosci co ja czyli w brzuchu 😉
Teraz przytula mnie od tylu bo z dwoma brzuchami jest nam ciezko :laugh:
... a poniewaz uwielbiam "od tylu" - jak najbardziej mi to pasuje :laugh: :P 😉

sernik ? to musialo byc pyszne ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chodzę i kundzę po kuchni sama nie wiem co bym zjadła nawet ciasto zrobiłam ale jak już można jej jeść to jakoś apetytu już na nie nie mam ale za Piotrek wcina i nie wiem gdzie on to chowa bo je jak koń ale nic po nim nie widać czasami się śmieję że lepiej go ubierać niż karmić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak ... z takiej kabiny to moznaby juz nie wyjsc wiec lepiej nawet nie wchodzic 😉

... oho widze klapouszek, ze swiatelko w tunelu sie pojawilo i widac juz efekty upierdliwego remontu 😉

... fajnie, ze widac juz efekty - Wy niedlugo odetchniecie a Hania na gotowe przyjedzie do czysciutkiego, pieknego domu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ma powera do pracy z tym, że te skurcze mnie ograniczają no i remontu nie musiałam robić, więc Ci się Klapoucha nie dziwię, że wypalona jesteś. Mój ojciec miał manie chować do lodówki puste opakowania po wędlinach tak dla niepoznaki, mama się wkurzała, bo obok śmietnik stał i nie była w stanie ogarnąć zachowania ojca 😁
Ilona mój w przeciwieństwie do Twojego zaczął się odchudzać- pewnie ma jakąś na boku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...