Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I nic 😞 Chyba dam sobie z tym spokój. Emilka1986 - dziękuję. Bedę próbować innym razem 🙂
Dziewczyny to że rośniemy w stanie błogosławionym to normalne!! Fakt - czuję się jak wieloryb nie tylko wtedy gdy patrze w lustro - ale zaraz potem myślę o Kruszynce którą noszę pod sercem, że ona ma się dobrze i rosnie zdrowo i już mi lepiej. Choć z drugiej strony kiedy jak nie teraz mogę bezkarnie objadać się smakołykami które wczesniej omijałam szerokim łukiem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytałam że 3 trymestrze bardziej potrzebujemy kwasów omega 3.
Staram się zeby raz w tgodniu była jakaś fajna rybka, kupiłam preparat ciążowy z tymi tłuszczami ale on drogi jest.
Czy myśliscie że mozna zamiast tego jeść tran.
Wiem że on ma sporo wit. A. Ale bez przesady, nie sądzę żebym go przedwakowała.
hmm?
Któraś ma wizyte jakoś niedługo i mogła by spytać.Bo ja mam dopiero 02.02 gina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha - co do tranu to faktycznie lepiej zapytać gina. Ja praktycznie od samego początku biorę Feminatal. Po 13 tygodniu Feminatal z DHA czyli z tymi rybnymi tłuszczami. Fakt kosztuje on trochę ale starcza na cały miesiąc i mam pewność że dostarczam małej witaminki które potrzebuje. Choć i rybka wskazana... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja standardowo się przywitam o tej porze :laugh:
poczytałam Was\trochę w końcu i jako tako wiem o co chodzi.
basik, myśle cieplutko o Tobie 🙂
bogusia, ja wiedziałam, ze bedzie chłopak i w sumie to załuję, ze oficjalnie nie obstawiłam bo kubełek KFC brzmi efektownie 🙂
i nawet moje 13 kg na plusie nie powstrzymałoby mnie przed pożarciem tych pyszności :laugh: :laugh:
ja nie mam lustra w domu i czasem tylko gdzieś sie przejrzę w sklepie czy u kogoś i wtedy doznaję szoku bo co spojrzę to jestem dużo większa.
ułomkiem nie byłam nigdy ale teraz to już zaczynam monstrum przypominać a czuję się jak ogromny zeppelin 🥴 :P
no nic, jutro powtórka glukozy (75) i moze się okaże, ze trzeba będzie przejść na dietę, buuuuuu....
teraz mówię Wam dobranoc choć pewnie dawno już śpicie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...