Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anka - faktycznie nie ma co się spieszyć, za poważna decyzja. Pamiętam jak my sie nakręcaliśmy na kilka chat oglądanych i nie chcieliśmy nawet widzieć minusów i zawsze jakiś zbieg okoliczności sprawiał, że nie kupiliśmy. I teraz bardzo się cieszymy, bo znaleźliśmy coś o niebo lepszego od poprzednio oglądanych. 🤪
Morphinum - oby sikowe kłopoty się już skończyły; trzymam kciuki 🙂 No i uważaj bardziej na siebie, coby szyjka nie wariowała 😠

Ja już też nie mogę się doczekać malucha w objęciach.
Teraz mam fazę na wkręcanie się w chusty do noszenia dzieci. Jakie one sa śliczne i kolorowe. Napaliłam się na takie; musze je mieć! 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pampers firmy pampers to już żelazny standart 🙂 ja tez przy tym oponuje. co do chusteczek to nawilżające albo huggies albo pampers, zobacze co maluszek bedzie bardziej resektował 🙂 płyn nivea do kapieli 2 w 1, i stndart sudokrem i spirycik na pepek 🙂

ciuszki z disneya są ślicne 🙂 ale zawsze mam dylemat jezeli chodzi o ubranka...jaki rozmiar.. 56 czy 62 ....

szwagierka nakupowała na rozmiar 56 a mały sie urodził ze wzostem 59 i wiekszość ubranek nawet nei założyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nalwos no jak mama mówi że tetra, to trzeba słuchać :P Nie wiesz, że starsze pokolenie zawsze ma jakieś złote rady :P
Moja Lola na szczęście sie nie miesza i jak coś to pyta, a z teściową nie gadam, więc problemu nie ma (na razie) :evil:
Co do płci to przeczucia wybitego nie miałam, ale marzyłam o dziewczynce i podobno pipol jest, ale pewności nabiorę po usg w lutym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tetrze mówię stanowcze nie jeżeli chodzi o wersję na pupkę. Szybko przemaka, kupka wypada i odparzają bardzo łatwo. Jeszcze kupić te ceratkowe majtki lub agrafki i tone kremu do smarowania to ja dziękuję plus rachunki za pranie i proszek. To juz mi się wydaje że taniej pampersy wychodzą. I napewno dużo wygodniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ma sporo na 56 i to te najładniejsze, ale co tam, najwyżej się sprezentuje jakies innej mamuśce, np Agacie bo przecież razem mamy rodzić trzymając się za rece, a ona ma córcię więc może i mniejsza będzie 🙂
odmetkować, wyprać i zabrać do szpitala i tak trzeba.
w sprawie mieszkania nastałna mnie jakis spokój taki bo przeszło mi napalenie na to mieszkanko, choć ten ogródek....
ach, dziś wieczorem wszystko będzie jesne.
Morfi, już sobie wyobrażam tego biednego kiziora prześladowanego przez pozostałe dwa podczas jednej z najważniejszych czynności w ciągu dnia 😞
minepewnie miał wtedy bezcenną :laugh: :laugh:
pampersy - pampersy głównie i może jakieś inne sztuk kilka na próbę.
chusteczki testuję od lat na własnej dupie i bardzo odpowiadają mi pampersy sensitive - w białym, niestety nie pachną ale chyba najmniej "szczypią" 😉 , spiryt 70% i sudocrem obowiązkowo co do płynów to nie mam pojęcia.
z tesco jakoś mam nie po drodzę więc moze w najbliższym czasie zboczymy z drogi skoro tak zachwalacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam ze moja mamci anawet jak powiedziałam ze jak bedzie mi pracprasowac i ukladac tetry to powiedziała ze bedzie....ale sadze ze to taki słomiany zapał, wkoncu pierwszy raz babcia zostanie 😁 :P

dzieki dziewczynki za rade własnie tak myślę zeby kupować ciuszki raczej w rozm 62 🙂 i kolor raczej neutralny, mam ze dwa ciuszki w kolorze różu ale reszta to beż zółty i biały 🙂 tAKI UNISEX 😁

i przymierzam sie do zakupu otulaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez podziwiam kobiety nasze mamy za wychowanie nas w tamtych czasach, czesto rodzice opowiadaja jak to trzeba bylo najpierw "rozminowac" te pieluchy, potem natrzec platkow mydlanych, uprac wygotowac wyprasowac i mieli do tego zapal czas checi, a teraz w naszej dobie zmywarki pralki pampersy a czlowiek ciagle zaganiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale zauważyliście ze one obywały sie bez tych antykolkowych rzeczy, pampersów i kaszek-cud czy herbatek...a ze usg wtedy robilo sie raz albo wcale.. tego juz nie ogarniam...ja bym zeswirowała jakbym nie zobaczyla malenstwa jak sie dobrze rozwija...no i płeć

zauważyłyście ze wczesniej wszytskie rzeczy dla noworodków były białe albo kremowe...ja nie pamietam zebym miała różowe śpiochy czy kaftanik.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mama opowiadala, ze jak chodzila do lekarza to zeby lekarz mial pewnosc ze dziecko zyje przystawial do brzucha drewniana trabke i nasluchiwal bicia serca 🤪
natomiast moj tato przez sen noga spod kolderki bujal kolyske.
mama mowila ze jak tylko dostala mnie opatulna w szptalu zaraz wszystko odpieczetowala zeby sprawdzic czy mam wszystko na swoim miejscu czy napewno mam 2 raczki i nozki, juz na dziendobry dostala opitol od poloznej.
a teraz beciki, mechaniczne kolyski, elektroniczne nianie, kosmos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja za komuny to miałam takie śpiochy, jakie akurat udało sie wyrwać w sklepie podczas dostawy.
do tej pory pamiętam, ze miałam 2 pary identycznych spiochów w kolorze blue i na górze z białą wstawką w maleńkie granatowe gwiazdeczki i księzyce :laugh:
pamietam, jak mnie mama przewijała. ona twierdzi, ze to niemozliwe bo byłam wtedy maleńka, ale ja wiem swoje.
dziwi ja jednak fakt, ze pamiętam te spiochy i to, ze były 2 sztuki bo mówi, ze zaraz tam komuś oddała, jak ja z nich wyrosłam. fot się wtedy nie cykało bo aparat to był dopiro luksus. :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fakt, nasze mamuśki czadu dały 🙂 Nie wiem jak u Was, ale moja na pomoc ojca nie miała co liczyć, bo on ma dwie lewe ręce do domowych obowiązków. Przed oczami mam fotkę mamy jak z obandażowanymi nadgarstkami śmigała 😞 O usg to mogła sobie pomarzyć, sam fakt, że spodziewali się jednego a tu parka i tata musiał łóżeczko przerabiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i byłyśmy duzo zdrowsze 🙂 wiec ja ide ta sama drogą 🙂 natura sama wie co i jak 🙂 nie warto jej przeszkadzać. w ciąży nie zmieniałam menu 🙂 nie jem tylko tego po czym mnie wzdyma 🙂 czyli winogron, pieczarki i od wczoraj kopytka..:/ brzuch normalnie jak kamień. jesli chodzi o napoje teznei zmieniłam 🙂 czuje soe dobrze 🙂 dziecko roziwja sie wzorowo i tak tez szaleje 🙂

tak wievc uwazam ze im mniej udziwnien tym lepiej dla naszych maleństw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do usg, to moja mama do końca była uświadamiana przez lekarzy, ze prawdopodobnie będą bliźniaki bo taka duza macica (oczywiście usg wtedy jeszcze u nas nie było) i do takiego porodu była też przygotowywana, ze urodzi naturalnie bo to już trzecie poród i małe dzieci będą, a tu szok.!
wylazła jedna sztuka, ale za to gigant 61 cm i 4600.
mama mówiła, ze mało dupy jej nie rozerwałam.
gdyby lekarze wiedzieli co się święci to pewnie byłaby planowana cesarka.
niezłe jaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszłam dzisiaj do wniosku że każdy facet powinien miec przeprowadzone szkolenie w kwestii kobiet ciężarnych. Wybieram się jutro ze znajomymi na basen. Chłopak koleżanki szczerze się zdziwił że z nimi jadę bo myślał że ciężarówek się na basen nie wpuszcza. Myślałam że rąbne. Faceci to jednak dziwne stworzenia hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...